מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. תזונה
  3. /
  4. תה ירוק

תה ירוק - 50 שקיות של 1 גרם

תה ירוק - 50 שקיות של 1 גרם

12 סיבות למה ?

 

1.     מכיל כמות נכבדת של נוגדי חמצון – (ערך ORAC  62,714) מסוג פוליפנולים ובראשם מככב בכיר הנחקרים EGCG של נוגדי החמצון.

2.     מסייע לירידה במשקל – הפוליפנולים מגבירים את קצב חילוף החומרים, מעודדים את תהליך יצירת החום ובכך גם שריפת שומן.

3.     מגן על העצמות – אוסטאופורזיס - לנוגדי החמצון שבתה, יש השפעה חיובית על הליכי בניית העצמות והשפעה מעכבת על תהליכי הפירוק שלהן.

4.     מעורר ומרגיע בו זמנית – מעורר בזכות הקפאין ומרגיע בזכות התיאנין - חומצה אמינית שמצויה בתה הירוק ומשרה תחושות רוגע ושלווה.

5.     מקטין את הנטייה לטרשת עורקים – בזכות נוגדי החמצון.

6.     מאזן רמות כולסטרול בדם – מפחית LDL ומגדיל את הטוב HDL

7.     מסייע בדילול הדם ומניעת קרישי דם – בזכות ה EGCG

8.     שומר על בריאות הפה וריח רע - הקטכינים המצויים בתה מעכבים שגשוג חיידקים היוצרים חומצה הפוגעת באמייל השן. שתייה קבועה של תה ירוק מסייעת במניעת ריח רע מהפה ותורמת לבריאות החניכיים ולמניעת עששת.

9.     תורם למלחמה בסרטן - התה הירוק מעכב צמיחה ושגשוג של תאים סרטניים. הפוליפנולים שבו, ובעיקר רכיב ה -EGCG, יוצרים פעילות אנטי דלקתית. בנוסף, אותם רכיבים מעודדים אפופטוזיס, "התאבדות" תאים שאינם תקינים. זהו אחד המנגנונים החשובים בגוף במניעת התפתחות סרטן, וכל זאת מבלי לפגוע בתאים בריאים. השפעה נוספת היא עיכוב ביצירתם של כלי דם חדשים המזינים גידולים סרטניים.

10.  משפר את תפקוד המוח – הפוליפנולים שלו משפרים תיפקוד קוגנטיבי ואף מומלץ לסטודנטים בתקופת מבחנים.

11.  תורם לפחתת אלצהיימר ופרקינסון - תורם לבריאות המוח לטווח ארוך, עוצר היווצרות משקעים המקושרים לפרקינסון ואלצהיימר ושומר על תקינות כלי הדם במוח.

12.  מפחית סיכון לסכרת מסוג 2 - משפר את רגישות התאים לאינסולין ובכך מסייע בהפחתת רמת הסוכר בדם.

 

שתייה קבועה של תה ירוק, בשילוב דיאטה ופעילות גופנית, משפרת את כל המדדים ותורמת לירידה במשקל, תתחילו עם כוס אחת ביום במקום קפה וכל המרבה הרי זה משובח גם בחורף וגם בקייץ

מחיר: 22
logo בניית אתרים