חומצה אלפא-ליפואית:    ALA    -  נוגד חימצון עילאיהחומצה האלפא-ליפואית היא נוגד חמצון-על, שמפר רבים מהכללים הנוגעים לפעילותם של נוגדי החמצון האחרים
היא מגוונת בצורה יוצאת דופן. לכל תא יש מחסום שומני בקרומו, שמונע ממרכיבים מסיסים במים מבחוץ להתערבב עם המרכיבים המסיסים במים שבתוכו. נוגדי החמצון האחרים ששייכים לרשת מסיסים במים או מסיסים בשומן, ולכן, אין להם גישה חופשית לכל חלקי התא. בזכות המבנה הייחודי שלה, החומצה האלפא-ליפואית יכולה להגיע לחלקים המימיים והשומניים של התא כאחד, מה שמגביר עד מאוד את היכולת שלה ללכוד את הרדיקלים החופשיים בכל מקום בו הם נמצאים.
היא יכולה למחזר את כל רשת נוגדי החמצון. כפי שאתם בוודאי זוכרים, כאשר נוגד חמצון מנטרל רדיקל חופשי, הוא הופך בעצמו לרדיקל חופשי. כתוצאה מכך, לרשת נוגדי החמצון יש חייל אחד פחות, אלא אם כן הוא יחזור למצבו הקודם כנוגד חמצון. חומצה אלפא-ליפואית היא נוגד החמצון היחיד שיכול למחזר את כל נוגדי החמצון הקבוצתיים – ויטמין E, קואנזים Q-10, גלוטתיון וויטמין C. החומצה האלפא-ליפואית היא למעשה נוגד החמצון של נוגדי החמצון.
היא חיונית לייצור האנרגיה. חומצה אלפא-ליפואית מסייעת לפירוק הסוכר בתהליך הייצור של ה-ATP, הדלק המיוצר על ידי התאים שמשמש להפעלת הגוף. לאמתו של דבר, ללא חומצה אלפא-ליפואית, התאים לא היו יכולים לנצל אנרגיה וכתוצאה מכך, היו נכבים.
היא ממחזרת את עצמה. החומצה האלפא-ליפואית מנצלת את המנגנון המעורב בייצור האנרגיה בתאים כדי למחזר את עצמה מצורה של רדיקל חופשי לצורה של נוגד חמצון. זהו נוגד החמצון היחיד שמסוגל לבצע זאת. בשל יכולתה למחזר את עצמה בעצמה, כמו גם את נוגדי החמצון האחרים, היא נחשבת למרכיב החשוב ביותר בשמירה על איזון מיטבי של נוגדי חמצון.

עובדות חשובות על חומצה אלפא-ליפואית
• חומצה אלפא-ליפואית מספקת לנו הגנה רבת עוצמה מפני שלוש בעיות נפוצות האופייניות לתהליך ההזדקנות: שבץ מוחי, מחלת לב וקטרקט (ירוד).
• חומצה אלפא-ליפואית מחזקת את הזיכרון ומונעת את הזדקנות המוח.
• חומצה אלפא-ליפואית ממריצה את מערך ההגנה של נוגדי החמצון. נטילת חומצה אלפא-ליפואית מגבירה את רמות הוויטמינים E ו-C, הגלוטתיון והקואנזים Q-10.
• חומצה אלפא-ליפואית עדיין אינה מוכרת די הצורך בארה"ב, אך באירופה, היא משמשת זה למעלה מ-20 שנה למניעה וטיפול בסיבוכי סוכרת, ביעילות ובבטיחות. 
• חומצה אלפא-ליפואית "מכבה" גנים רעים שעלולים להאיץ את תהליך ההזדקנות ולגרום לסרטן.
• חומצה אלפא-ליפואית הוכחה כמנטרלת הרעלת כבד עקב אכילת פטריות, שבדרך כלל גורמת למוות. היא שימשה בהצלחה גם כטיפול במחלות כבד אחרות, כגון הפטיטיס C.
• הקצובה היומית המומלצת (RDA): אין.
• הקצובה היומית המומלצת בתוכנית פאקר: 100 מ"ג ביום (50 מ"ג בבוקר ו-50 מ"ג בערב).
• מקורות: מיוצרת בגוף. מצויה בכמויות קטנות בתפוחי אדמה, תרד ובשר אדום.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. תוספי תזונה
  3. /
  4. חומצה אלפא ליפואית

חומצה אלפא ליפואית ALA

חומצה אלפא ליפואית ALA
מרכיב נוגד חמצון בעל השפעה חשובה על מערכת העצבים וכלי דם.                                                               לקיחת טבליות נוירו גארד תוביל לשיפור זרימת הדם,להגברת רגישות התאים לאינסולין, לשיפור סיבי העצם ולהפחתה בתסמינים של כאב, צריבה, נימול וחוסר תחושה.
 
שימושים עיקריים:
*הפחתה בתסמינים של נוירופתיה סוכרתית 
*שיפור זרימת הדם למערכת העצבים ההיקפית.
*שיפור תפקוד מיני 
*הגנה מנזקי חמצון
*טיהור רעלים וניקוי מתכות כבדות
 
 
תכולה:
72 טבליות 
כל טבליה של נוירו גארד מכילה:
חומצה אלפא ליפואית, 600 מ"ג.
 
הנחיות:
1-3 טבליות ביום, עם הארוחות.
מחיר: 140
logo בניית אתרים