כלורלה

 1. מקור מצויין לכלורופיל 

 2. הרבה ערכים תזונתיים גבוהים בערך קלורי נמוך 

 3. כלורלה מסייעת בהיפטרות מרעלים – אחד מהיתרונות הבריאותיים המשמעותיים ביותר של כלורלה הוא, שהיא עוטפת את עצמה סביב רעלים עקשנים המתגוררים בגופנו כגון: עופרת, קדמיום, כספית ואורניום ושומרת שהם לא יספגו מחדש בגוף. צריכה קבועה של אצת כלורלה מסייעת לשמור על רמת רעלים נמוכה בגוף.
 4. כלורלה תומכת במערכת החיסונית של הגוף – לפי מחקר שפורסם בשנת 2012 בסיאול, נמצא שאצת כלורלה מסייעת למערכת החיסונית להתמודד עם איומים שונים בגוף. החוקרים הגדירו את מזון על כלורלה בתור "רוצח טבעי" של וירוסים.
 5. ירידה במשקל – במחקר שפורסם בכתב העת בנושא הרזיה טען, שצריכת כלורלה הביאה להפחתה ניכרת באחוז השומן בגוף, בכולסטרול הכללי בדם וברמות הגלוקוז בדם. אצת כלורלה בעצם עוזרת לווסת את ההורמונים, מסייעת לחילוף חומרים, שיפור זרימת דם וקידום רמות גבוהות יותר של אנרגיה. כך עוזרת כלורלה להפחית במשקל ושומן בגוף.
 6. תוסף מזון על אנטי אייג'ינג –  נמצאה כמוצר מזון על המסייע להאט את תהליך ההזדקנות וגורם לעור להיראות צעיר יותר. כלורלה עושה זאת בכך שהיא מפחית לחצים בגוף שיכולים להתרחש כתוצאה מתזונה לקויה, מתח וזיהום. כלורלה כל כך יעילה בהשגת מראה צעיר יותר, משום שהיא מגדילה באופן טבעי את הרמות של הוויטמינים A, C וגלוטתיון בגוף, זה מבטל רדיקלים חופשיים ומגן על התאים. רק על ידי לקיחת כפית אחת של כלורלה או כמה כמוסות ביום של תוספת כלורלה, ואתם תוכלו לראות תוצאות בעור ובמראה כעבור כמה שבועות.
 7.  נלחמת בסרטן – כבר אמרנו שאצת כלורלה מסייעת למערכת החיסונית, אך חשוב גם לציין שלאצת כלורלה יש יכולת לתקוף ולהשתלט על תאים סרטנים. כלורלה תוקפת את הגוף בכך שהיא גם מחזקת את המערכת החיסונית, גם מעלימה רעלים שיכולים לגרום לסרטן וגם משפרת את פעולתם של תאי T המסייעים להילחם בתאים סרטניים.
 8.  מאזנת סוכר וכולסטרול בדם – סוכרת מסוג 2 וכולסטרול גבוה הם שתיים מהמחלות הכרוניות הקשות ביותר בעשור האחרון. שנים של אכילה לא נכונה, מתח וחוסר השינה, הובילו הרבה אנשים לאבחנות רפואיות כאלו. חוקרים מצאו כי מינונים של כלורלה מסייעים בהורדת רמות כולסטרול והסוכר בדם לרמות נמוכות ויציבות יותר.
מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. תוספי תזונה
 3. /
 4. כלורלה
logo בניית אתרים