מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. פורמולות

גלוטתיון Glutathione

גלוטתיון Glutathione

גלוטתיון 1,000 מ"ג בטכנולוגית gs, טכניקת מיצוי Glutathione synthetase, נספג בגוף כמו 10,000 מ"ג

+ NAC - נגזרת של ציסטאין - 100 מ"ג

 + חומצה אלפא ליפואית - 200 מ"ג

+קולגן - 100 מ"ג

+ ויטמין C י - 200 מ"ג

תוסף רב עוצמה המשמש לתמיכה בנזקי כבד ונחקר רבות על מנת לסייע בתנאים הבאים:

 • נשירת שיער
 • חידוש העור
 • שבירת ציפורניים
 • אוֹטִיזְם
 • מחלת אלצהיימר
 • הפרעה דו קוטבית
 • דִכָּאוֹן
 • אנצפלומיאליטיס מיאלגי
 • הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD)
 • אקנה - ובעיות עור
 • מחלות אסטמה וריאות
 • תסמונת שחלות פוליציסטיות (PCOS)
 • בריאות העין - ניוון מקולרי
 • תפקוד מערכת החיסון
 • אי פוריות זרע - נפח ותנועתיות
 • ריפוי פצעים
 • יתר לחץ דם לחץ דם גבוה
 • כבד שומני - אנזימי כבד מוגדלים
 • כאב נוירופתי
 • כמה מחקרים הראו גם תועלת לסייע להתמכרויות פתולוגיים והתמכרות לסמים.

 

יתרונות  בגוף

1. מפחית מתח חמצוני
סטרס חמצוני מתרחש כאשר יש חוסר איזון בין ייצור הרדיקלים החופשיים לבין היכולת של הגוף להדוף אותם. רמות גבוהות מדי של עקה חמצונית עשויות להיות מבשר למחלות מרובות. אלה כוללים סוכרת, סרטן ודלקת מפרקים שגרונית. גלוטתיון עוזר למנוע את ההשפעה של מתח חמצוני, אשר עשוי, בתורו, להפחית מחלות.

מאמר שצוטט בכתב העת Journal of Cancer Science and Therapy הצביע על כך שמחסור בגלוטתיון מוביל לרמות מוגברות של מתח חמצוני, שעלול להוביל לסרטן. הוא גם קבע כי רמות גלוטתיון גבוהות העלו את רמות נוגדי החמצון ועמידות ללחץ חמצוני בתאים סרטניים.

2. עשוי לשפר פסוריאזיס
מחקר הצביע על כך שעליה ברמות הגלוטתיון משפרת את בעיות העור. משתתפי המחקר קיבלו 20 גרם כתוסף אוראלי מדי יום במשך שלושה חודשים וראו שינוי מדהים.

3. מפחית נזק לתאים במחלת כבד שומני אלכוהולי ולא אלכוהולי
מוות תאי בכבד עלול להחמיר על ידי מחסור בנוגדי חמצון, כולל גלוטתיון. זה יכול להוביל למחלת כבד שומני גם אצל מי שמשתמש לרעה באלכוהול וגם אצל מי שלא. גלוטתיון הוכח כמשפר את רמות החלבון, האנזים והבילירובין בדם של אנשים עם מחלת כבד שומני כרונית אלכוהולית ולא אלכוהולית.

מחקר דיווח כי גלוטתיון היה היעיל ביותר כאשר ניתן לאנשים עם מחלת כבד שומני במינונים גבוהים. המשתתפים במחקר הראו גם הפחתה ב-malondialdehyde, סמן לנזק לתאים בכבד.

מחקר נוסף מצא שלגלוטתיון במתן דרך הפה היו השפעות חיוביות על אנשים עם מחלת כבד שומני לא אלכוהולי בעקבות שינויים יזומים באורח החיים. במחקר זה, גלוטתיון סופק בצורת תוסף במינון של 300 מיליגרם ליום למשך ארבעה חודשים.

4. משפר עמידות לאינסולין אצל אנשים מבוגרים
ככל שאנשים מתבגרים, הם מייצרים פחות גלוטתיון. חוקרים מבית הספר לרפואה ביילור השתמשו בשילוב של מחקרים בבעלי חיים ובבני אדם כדי לחקור את תפקידו של הגלוטתיון בניהול משקל ותנגודת לאינסולין אצל אנשים מבוגרים. ממצאי המחקר הצביעו על כך שרמות נמוכות של גלוטתיון היו קשורות לשריפת שומן נמוכה יותר ולשיעור גבוה יותר של אגירת שומן בגוף.

לנבדקים מבוגרים יותר נוספו ציסטאין וגליצין לתזונה שלהם כדי להגביר את רמות הגלוטתיון, אשר עלו תוך שבועיים, שיפור עמידות לאינסולין ושריפת שומנים.

5. מגביר את הניידות לאנשים עם מחלת עורקים היקפיים
מחלת עורקים היקפיים מתרחשת כאשר העורקים ההיקפיים נסתמים על ידי רובד. לרוב זה קורה ברגליים. מחקר אחד דיווח שגלוטתיון שיפר את זרימת הדם, והגדיל את יכולתם של משתתפי המחקר ללכת ללא כאבים למרחקים ארוכים יותר. 


6. מפחית תסמינים של מחלת פרקינסון
מחלת פרקינסון משפיעה על מערכת העצבים המרכזית ומוגדרת על ידי תסמינים כמו רעד. מחקר ישן יותר תיעד את ההשפעות החיוביות של גלוטתיון במינונים גבוהים על תסמינים כמו רעד ונוקשות.
דוח מקרה זה מצביע על כך שגלוטתיון עשוי לסייע בהפחתת התסמינים, בשיפור איכות החיים של אנשים עם מחלה זו.

7. עשוי לסייע במלחמה במחלה אוטואימונית
הדלקת הכרונית הנגרמת על ידי מחלות אוטואימוניות עלולה להגביר את הלחץ החמצוני. מחלות אלו כוללות דלקת מפרקים שגרונית, מחלת צליאק וזאבת.
על פי המחקר, גלוטתיון מסייע בהפחתת מתח חמצוני על ידי גירוי או הפחתת התגובה האימונולוגית של הגוף. מחלות אוטואימוניות תוקפות את המיטוכונדריה בתאים ספציפיים. גלוטתיון פועל להגנה על המיטוכונדריה של התא על ידי סילוק רדיקלים חופשיים.

8. עשוי להפחית נזקי חמצון בילדים עם אוטיזם
מספר מחקרים, כולל ניסוי קליני שדווח ב-Medical Science Monitor, מצביעים על כך שלילדים עם אוטיזם יש רמות גבוהות יותר של נזק חמצוני ורמות נמוכות יותר של גלוטתיון במוח. זה הגביר את הרגישות לנזק נוירולוגי אצל ילדים עם אוטיזם מחומרים כמו כספית.

הניסוי הקליני שנמשך שמונה שבועות על ילדים בגילאי 3 עד 13 שהשתמשו בשימוש פומי או טרנסדרמלי של גלוטתיון. שינויים בתסמינים אוטיסטיים לא הוערכו כחלק מהמחקר, אך ילדים בשתי הקבוצות הראו שיפור ברמות הציסטאין, פלזמה סולפט וגלוטתיון בדם מלא.

9. עשוי להפחית את ההשפעה של סוכרת בלתי מבוקרת
רמות גבוהות של סוכר בדם לטווח ארוך קשורות לכמויות מופחתות של גלוטתיון. זה יכול להוביל ללחץ חמצוני ולנזק לרקמות. מחקר מצא שהגלוטתיון הוריד מתח חמצוני ונזקים אצל אנשים עם סוכרת בלתי מבוקרת, למרות רמות סוכר גבוהות. 


10. עשוי להפחית את תסמיני מחלות הנשימה
N-אצטילציסטאין היא תרופה המשמשת לטיפול במצבים כמו אסטמה וסיסטיק פיברוזיס. כחומר שאיפה, הוא עוזר לדלל את הריר ולהפוך אותו פחות למשחה. זה גם מפחית דלקת. N-אצטילציסטאין הוא תוצר לוואי של גלוטתיון.

11. עשוי להפחית ואף להוריד סמני פגמנטציה ולחדש את העור
גלוטתיון מונע נזק חמצוני לעור (Jansen וחב' ב- Canadian Journal of Physiology and Pharmacology משנת 1975, והוא מסוגל לגרום להבהרת העור. ההשפעה האחרונה של גלוטתיון כמבהיר עור התגלתה כהשפעה נלווית במתן כמויות גדולות של גלוטתיון (Prasad וחב' ב-J Toxicol משנת 2009). השפעה זו של גלוטתיון מתרחשת בשלבים שונים של מלנוגנזה, על ידי עיכוב של סינתזת מלנין על ידי חסימת היכולת של הקודמן L-Dopa להגיב עם האנזים tyrosinase בתהליך יצירת מלנין (Matsuki וחב' ב- Yakugaku Zasshi משנת 2008). מחקר של Scott וחב' משנת 1976 ב-Comparative Biochemistry and Physiology, מצא שגלוטתיון מעכב יצירת מלנין על ידי אינאקטיבציה ישירה של האנזים tyrosinase, על ידי קישור וכלציה (chelation) של נחושת עם האתר הפעיל של האנזים. ההשפעה נוגדת החמצון של גלוטתיון מאפשרת לו לעכב את סינתזת מלנין על ידי דיכוי של רדיקאלים חופשיים ושל פראוקסידים התורמים לשפעול של tyrosinase (על פי Karg וחב' ב-J Invest Dermatol משנת 1993). התכונות נוגדות החמצון של גלוטתיון מספקות לעור הגנה מפני קרינת UV ותהליכים אחרים המייצרים רדדיקאלים חופשיים המזיקים לעור וגורמים להיפר-פיגמנטציה (Shindo ו-Hashimoto ב-Arch Dermatol Res משנת 1995). ברוב היונקים יצירת מלנין מכילה את הפיגמנט החום-שחור eumelanin והפיגמנט הצהוב-אדום pheomelanin כתערובת או כקו-פולימרים (Ito ב-J Invest Dermatol משנת 1993).

עלייה ברמת גלוטתיון עשויה להשרות בתאי הפיגמנט ייצור של pheomelanin במקום eumelanin (Jara וחב' ב-Biochim Biophys Acta משנת 1988). מחקר של Chang מצא שרמות נמוכות ביותר של GSH, כרוכות בפיגמנטציה של eumelanin, ואילו הרמות הגבוהות ביותר של GSH כרוכות בפיגמנטציה של pheomelanin ולעור כהה יותר.


 גלוטתיון
1. גלוטתיון הוא נוגד חמצון עיקרי בתאים שמגן על התאים מנזקים. הוא גם חיוני למחזור ולניצול נאות של נוגדי חמצון אחרים, כמו ויטמין C וגם ויטמין E.
2. יש לו השפעה על מערכת החיסון, מגן על תאי מערכת החיסון מפני נזקים, ויש לו גם השפעה אנטי-נגיפית ישירה במידה מסוימת. הוא גם חיוני לשמירה על איזון במערכת החיסון. הוא מגביר את פעילות מערכת החיסון כאשר היא במצב של תת-פעילות, ומרסן אותה כאשר היא פעילה יתר על המידה.
3. לגלוטתיון תפקיד חיוני בפעילות של מיטוכונדריה (אברוני תאים שמייצרים אנרגיה).
4. הוא חיוני לפעילות התאים. גלוטתיון נדרש לייצור של חלבוני תאים רבים, לייצור ולתיקון ה-DNA, לשפעול ולוויסות של אנזימי תאים המעורבים בפעילות התאים הכללית, וגם לפעילות תקינה של ויטמין D3.
5. גלוטתיון מפנה הרעלים היעיל ביותר בגוף האדם. גלוטתיון קושר רעלנים, מזהמים, כימיקלים, מתכות כבדות ותוצרי פירוק של תרופות ומפריש אותם דרך השתן או מערכת העיכול.

מאוד מומלץ לצרוך NAC ביחד עם הגלוטתיון בכדי לתת לגוף את המקסימום ניקוי שצריך.
ה- NAC נלקח ראשון בכדי לשחרר את הרעלנים מהגוף והגלוטתיון סופח אותם בקלות החוצה.

 N  -  NAC-אצטיל-ציסטאין

נגזרת של חומצת האמינו ציסטאין – חומצת האמינו העיקרית של גלוטתיון. נטילת NAC כתוסף תזונתי מגבירה את רמות הגלוטתיון ברקמות. נטילת תוסף NAC יכולה להגביר את רמות גלוטתיון בגוף, והיא יעילה במיוחד להגנה על הריאות ודרכי הנשימה ועל מערכת העיכול מפני נזקים שונים. NAC הוא גם טיפול מתאים להרעלת פרצטמול (אצטמינופן, אקמול). פירוק של פרצטמול בגוף מביא להיווצרות של תרכובות רעילות שגורמות לאזילת המלאי של גלוטתיון בגוף, ובסופו של דבר פוגעות בכבד. ירידה משמעותית ברמות גלוטתיון בגלל פרצטמול, או שילוב של הרעלת פרצטמול עם צריכת אלכוהול עלולים להביא לתוצאות קטלניות. ‏NAC גם משנה את הרכב הריר והכיח. משתמשים בו בהצלחה רבה גם בנטילה פומית וגם במתן דרך צינור הנשמה בבתי החולים כדי לעזור לאנשים שסובלים מפינוי כיח לקוי או מכיח סמיך מדי, על רקע מחלות ריאה חריפות וכרוניות כמו נפחת (אמפיזמה), דלקת סימפונות (ברונכיטיס), קצרת (אסתמה) כרונית ולייפת כיסתית (סיסטיק פיברוזיס).


חומצה אלפא-ליפואית

תרכובת אורגנית הנמצאת בכל תאי האדם, מיוצרת בתוך המיטוכונדריון - הידוע גם כתחנת הכוח של התאים - שם הוא עוזר לאנזימים להפוך חומרים מזינים לאנרגיה (מקור אמין).

בעלת תכונות נוגדות חמצון חזקות.- רמות נמוכות יותר של סוכר בדם, הפחתת דלקת, האטה של הזדקנות העור ושיפור תפקוד העצבים.

מסיסה במים וגם בשומן, מה שמאפשר לה לעבוד בכל תא או רקמה בגוף. , רוב נוגדי החמצון האחרים הם מסיסים במים 

 • לחומצה אלפא-ליפואית יש תכונות שעשויות לקדם ירידה במשקל
 • חומצה אלפא-ליפואית הוכחה כמפחיתה תנגודת לאינסולין, משפרת את בקרת הסוכר בדם, מקלה על תסמינים של נזק עצבי ומפחיתה את הסיכון לרטינופתיה סוכרתית.
 • עשוי להפחית את הזדקנות העור
 • עלול להאט את אובדן הזיכרון
 • מקדם תפקוד בריא של העצבים
 • מפחית דלקת
 • עשוי להוריד את גורמי הסיכון למחלות לב


  תופעות לוואי וסיכונים
  תזונה עשירה במזונות מגבירי גלוטתיון אינה מהווה סיכונים כלשהם. עם זאת, נטילת תוספי מזון עשויה שלא להיות מומלצת עבור כולם. שוחח עם הרופא שלך על גלוטתיון כדי לקבוע אם זה מתאים לך. תופעות לוואי אפשריות עשויות לכלול:

  תגובות אלרגיות, כגון פריחה
  זה לרוב נובע מניקוי הרעלים בכבד ואז צריך להפחית במינון ולעלות שוב בהדרגה.
  גלוטתיון הוא נוגד חמצון רב עוצמה המיוצר בתאי הגוף. רמותיו יורדות כתוצאה מהזדקנות, מתח וחשיפה לרעלנים. הגברת הגלוטתיון עשויה לספק יתרונות בריאותיים רבים, כולל הפחתת מתח חמצוני.

תוצרת ארצות הברית - מפעל מאושר GMP עם אישור FDA

מחיר: 258

אלוורה ג'ל 125 גרם

אלוורה ג'ל 125 גרם
ג'ל אלוורה מרוכז 96% לכוויות ועקיצות -ג'ל אלוורה מרוכז טיפול מיידי בכוויות מחשיפה לשמש עקיצות חתכים ופציעות עוזר לעור להחלים תורם לגמישות ומעניק לחות

יתרונות של ג'ל אלוורה:
• צמח אלוורה ידוע בסגולות ריפוי, הרגעה והקלה באדמומיות וגירוי של העור הנגרמים לרוב ע"י חשיפה רבה לשמש או מעקיצות מחרקים שונים, כוויות קלות
• מריחה ג'ל האלוורה על העור מסייעת בהפחתת האדמומיות, מעניקה תחושת קרירות נעימה ומרגיעה את העור
• ייחודי, טבעי לטיפוח אינטנסיבי
• אינו מכיל: מלחים- SLS, פורמלדהיד, סולפטים למיניהם, פרבנים.
• מועשר בתמציות אלוורה ושמנים טבעיים להרגעת העור. מעולה לבעלי עור רגיש

תכולה: 125 מ"ל
מכיל: 96% אלוורה

הוראות שימוש: יש למרוח כמות מעטה על העור לעסות בתנועות סיבוביות עדינות עד לספיגה מלאה, ניתן לשימוש מספר פעמים ביום.

• לא נוסה על בעלי חיים.
• ללא רכיבים מן החי.
• ידידותי לסביבה.
• ברישיון משרד הבריאות.

מחיר: 19

ויטמין D3 בטיפות

ויטמין D3 בטיפות

ויטמין D3, שמן צמחי

כמות ויטמין D בטיפה: 1000 יחב"ל IU.

טעם ניטרלי.

הוראות שימוש:
טיפה אחת או יותר לפי הנחיות הרופא / דיאטנים. לטפטף לכפית או עם האוכל או בתוך מים/משקה פעם אחת ביום רצוי עם האוכל.

כשר בדץ העדה החרדית ורבנות קרית שמונה.

מחיר: 33
מחיר מבצע: 21

ברזל עדין בטבליות נמסות בבליעה

ברזל עדין בטבליות נמסות בבליעה
ננומקס ברזל בחדשנות עולמית – נמס מייד בבליעה לשיפור הספיגה.
ברזל עדין פירופוספט  36 מ"ג בטבלייה נמסה מייד בבליעה וטעימה במגע עם הלשון.
בתוספת ויטמין C בכמות של 150 מ"ג
חומצה פולית בכמות של 400 מק"ג
וגינג'ר הידוע בתכונותיו כיעיל להרגעת מערכת העיכול, השפעתו המחממת ידועה כמסייעת למערכת העיכול בעיכול המזון ובהקלה על גזים ונפיחות.
כשרות בד"ץ עדה החרדית. מכיל 60 טבליות – מספיק לחודשיים!
מיוצר במפעל באישור משרד הבריאות – אף אנד סי ליקוריס בע"מ קריית שמונה.
*המארז מגיע בצבע ירוק או חום – התכולה זהה בשני הצבעים!
מחיר: 149
מחיר מבצע: 119

בריאסקין תרסיס הקסם לעור

בריאסקין תרסיס הקסם לעור

בריאסקין תרסיס הקסם לעור BARIskin – העזרה הראשונה לעור שלך.

בקבוק ספריי חסכוני המכיל 120 מ"ל.

מסייע באיזון PH והפחתת תהליכי דלקת, חיטוי מקומי לפצע, הרגעת גרד מציק והאצת תהליכי איחוי והחלמה טבעיים לפצעים 

מסייע להשטחת צלקות לאחר ניתוח ומזרז את החלמתן, מעולה לסיוע בתהליך ההתאוששות מניתוחים שונים

מכיל תערובת עוצמתית של תמציות צמחים ושמנים חיוניים מועשרת בוויטמינים ומינרלים מים המלח המסייעים בשיקום גמישות העור והתחדשותו.

שמנים ותמציות טבע טהורות בפורמולה ייחודית ומאוזנת אנטי דלקתית המאיצה זרימת דם, מרגיעה גרד ומרככת את העור להחלמה טבעית ומיטבית.

מחיר: 99
מחיר מבצע: 76

בריאסקין ג'ל לעור BARIskin – העזרה הראשונה לעור שלך.

בריאסקין ג'ל לעור BARIskin – העזרה הראשונה לעור שלך.

בריאסקין ג'ל לעור BARIskin – העזרה הראשונה לעור שלך.

האח הקטן של הספריי המעולה שלנו – לנשיאה בתיק לכל מקום בקלות ויעילות. מכיל 50 מ"ל בשפורפרת.

מסייע באיזון PH והפחתת תהליכי דלקת, חיטוי מקומי, הרגעת גרד מציק והאצת תהליכי איחוי והחלמה טבעיים 

מסייע להשטחת צלקות לאחר ניתוח ומזרז את החלמתן, מעולה לסיוע בתהליך ההתאוששות מניתוחים שונים

מכיל תערובת עוצמתית של תמציות צמחים ושמנים חיוניים מועשרת בוויטמינים ומינרלים מים המלח המסייעים בשיקום גמישות העור והתחדשותו.

שמנים ותמציות טבע טהורות בפורמולה ייחודית ומאוזנת אנטי דלקתית המאיצה זרימת דם, מרגיעה גרד ומרככת את העור להחלמה טבעית ומיטבית.

מחיר: 68
מחיר מבצע: 55

מולטי ויטמין

מולטי ויטמין
 רק 1 ביום נמס מייד בבליעה לספיגה מעולה!

בריאמקס SHN – פורמולה חדשה למולטיויטמין המוכר לשימוש יום יומי. עם תגבור של כל הויטמינים והמינרלים הידועים כמסייעים בחיזוק, שדרוג ושיפור מראה השיער.

מכיל 1000 מק"ג של B12  ויטמין D 1000IU, חומצה פולית 500 מק"ג, ביוטין אבץ ועוד רכיבים רבים במינונים ייחודיים.

בריאמקס הינו מולטי ויטמין מתוגבר המכיל 23 סוגי ויטמינים ומינרלים במינונים ייחודיים.  מוצר זה פותח בנוסחה ייחודית (ללא ברזל וסידן המתנגשים זה עם זה בתחרות על הקולטנים בקיבה ופוגעים באפשרות לספיגה מיטבית).

מולטי ויטמין BariMax, בריאמקס פותח בייעוץ מקצועי וליווי של פרופ' אנדריי קידר MD. מנתח בריאטרי בכיר, מנהל המחלקה הכירורגית של ביה"ח אסותא אשדוד חבר בכיר בפורומים עולמיים בתחום הבריאטריה.
מולטי ויטמין בריאמקס מרוכז לצריכה בטבליה 1 ביום, קטנה במיוחד וקלה לבליעה, עם פירוק מהיר וספיגה.

מיוצר בישראל במפעל תחת רשיון משרד הבריאות GMP, כשרות מהודרת בד"צ העדה החרדית ירושלים. (פרטים נוספים ואישורים בתחתית הדף)

כל צנצנת מכילה 60 טבליות המספיקות לשימוש במשך חודשיים.

מכיל

מחיר: 189
מחיר מבצע: 149

פרוביוטיקה 10

פרוביוטיקה 10

פריצת דרך במדע הפרוביוטיקה: ההרכב הייחודי שלה כולל 10 מיליארד חיידקים פרוביוטיים משלושה זנים נבחרים, מרוכזים ומשלימים, שנחקרו ונמצאו כבעלי השפעה סינרגטית רבת עוצמה לטיפול ולתמיכה בתפקוד התקין של מערכת העיכול ולחיזוק חיסוני.


'פרוביוטיקה 10' מיוצרת על ידי ברא צמחים במערכת ייצור חדשנית וראשונה מסוגה בישראל, העומדת בתקנים האירופים המחמירים ביותר בתחום מוצרי הפרוביוטיקה הרגישים.


קו הייצור כולל אזור סטרילי מבוקר טמפרטורה ותנאי לחות, ללא מגע יד אדם.

 

מנגנון הפעולה המשולב של הפורמולה:

 1. חיזוק ותמיכה כללית בפעילות מערכת העיכול ושיפור תהליכי הספיגה
 2. הסדרת הפעילות הפריסטלטית ותהליכי הפינוי של הגוף
 3. פעילות אנטי-חיידקית, אנטי-פטרייתית ואנטי-פרזיטית ישירה
 4. שיקום פלורת המעי בזמן טיפול אנטיביוטי ולאחריו

 

התוויות טיפוליות:

 1. שיפור תהליכי עיכול וספיגה
 2. הקלה במצבים של גזים, נפיחות וחוסר נוחות לאחר ארוחות
 3. אי-סדירות בפעילות מערכת העיכול (IBS)
 4. עצירות
 5. שלשולים
 6. כחלק מטיפול במצבים של דלקות במערכת העיכול: גסטריטיס, קרוהן וקוליטיס
 7. זיהומים במערכת העיכול (כגון קנדידה אלביקנס, הליקובקטר פילורי, שיגלה, E. coli, סלמונלה ועוד)
 8. כתמיכה במצבי חולשה חיסונית וכטיפול נילווה לזיהומים במערכות הגוף השונות
 9. כחלק מטיפול באלרגיות
 10. כתמיכה בזמן טיפולים אנטיביוטיים ולאחריהם

מכילה שלושה זני פרוביוטיקה ששילובם יחד נחקר בהקשר של תמיכה ממוקדת בתפקוד תקין של מערכת העיכול האנושית.
מחקרים הדגימו יעילות גבוהה בטיפול ישיר כנגד טווח רחב של פתוגנים, כגון קנדידה וגינלית, סלמונלה, שיגלה, הליקובקטר פילורי ועוד [2,1]. שילוב זנים אלו תורם לעמידותם בפני חומציות הקיבה ומיצי המרה [1], ועמידות זו מאפשרת את הישרדותם לאורך מערכת העיכול עד הגעתם לאזור היעד שלהם במעי הגס. שילוב זה אף תורם ליכולת היצמדות גבוהה במיוחד של החיידקים הפרוביוטיים לרירית המעי ומאפשר את השרשתם והתרבותם תוך יצירת מושבות גידול על דופנות המעי, אשר ממשיכות את פעילותן לטווח ארוך לאחר הנטילה [4,3].
כמו כן, זני החיידקים ב'פרוביוטיקה 10 ' נמצאו בעלי עמידות בפני סוגים רבים של אנטיביוטיקה (לרבות פניצילין, אריתרומיצין, ונקומיצין, מטרונידזול ועוד), ועל כן, ניתן ואף מומלץ ליטול את המוצר בזמן טיפול אנטיביוטי למטרת שמירה על פלורת מעי מאוזנת [5].
מחקר קליני מבוקר שנערך באוסטרליה בשנת 2013 וכלל 465 משתתפים בריאים בגילאי 35-12 ,מצא כי השימוש בפרוביוטיקה המכילה חיידקים מזן  Bifidobacterium animalis lactis יעיל להפחתת הסיכון ללקות במחלות של מערכות הנשימה והעיכול ומקצר את משך המחלה [6]. מחקר קליני קנדי עדכני (2013) אף מצא קשר חיובי בין צריכת פרוביוטיקה לעלייה ברמות ויטמין D בדם [7].
במטא-אנליזה של מחקרים בפרוביוטיקה בקרב ילדים הביא לירידה ניכרת ברמות נוגדני IgE בדם (רמות גבוהות של נוגדני IgE בדם מקושרות לתופעות אלרגיות). הירידה ברמות הנוגדנים הייתה משמעותית יותר ככל שהשימוש בפרוביוטיקה נמשך לטווח ארוך יותר. בנוסף, השימוש בפרוביוטיקה הביא לירידה משמעותית בגירוי עורי כתוצאה מאטופיק דרמטיטיס. החוקרים הסיקו כי השימוש בפרוביוטיקה בשלבי העוברות והינקות עשוי להפחית תסמינים של אטופיק דרמטיטיס ורמות של נוגדני IgE בדם [8].
'פרוביוטיקה 10' מועשרת בסיבי FOS (מולקולות סוכריות מסועפות ארוכות שרשרת), המהווים רכיבים פרה-ביוטיים אשר מופקים מצמח העולש. הערך המוסף של סיבי ה-FOS הוא סיוע בהורדת רמות סוכר, כולסטרול ושומנים בדם [9].


 • מומלץ ליטול בהפרש של שעתיים לפחות מנטילת תרופות או צמחי מרפא.
 • מוגדר חלבי לאוכלי חלב נוכרי: החיידקים גדלים על מצע פרווה, אך המכלים בהם הם גדלים משמשים להכנת פרוביוטיקה חלבית. המיכלים עוברים ניקוי יסודי בין הכנה להכנה, אך לא עוברים תהליך הכשרה ולכן מוגדרים חלביים על פי ההלכה
 • טבעוני
 • אלרגיה: אין חשש לשימוש אנשים עם אלרגיה לחלב.  

הנחיות שימוש
2-1 כמוסות ביום, לפני או עם הארוחה. 
ניתן לפתוח את הכמוסה ולהוסיף את תכולתה לתוך מזון או מים לפי הצורך.
מומלץ לשמור בקירור לאחר הפתיחה.


רכיבים
L. rhamnosus SP1
L. acidophilus LA3
B. animalis lactis BLC1
סיבי FOS (fructooligosaccharides)
מחיר: 186

אבקת קקאו אורגנית 100ג

אבקת קקאו אורגנית 100ג
מזון על אמיתי, זמין וטעים שמכיל

נוגדי חימצון: קקאו מכיל ריכוז גבוה ביותר של נוגדי חימצון- יותר מכל מזון אחר שמוכר לנו, אפילו יותר ממה שיש ברימונים, יין, אוכמניות וגוג'י ברי יחד! ומדוע נוגדי החימצון כה חשובים לנו? כיוון שהם מגנים מפני מחלות, מעכבים הזדקנות, מונעים היווצרות תאי סרטן, מזינים את המח וכך מחזקים את הזיכרון ומונעים דמנציה.

🍫מגנזיום: זהו מינרל שנמצא בחסר אצל רוב האוכלוסיה בישראל והקקאו הינו המקור העיקרי למגנזיום. חשיבותו של המגנזיום רבה למניעת מחלות לבביות וחיזוק שריר הלב, טיפול בעצירות, הרגעת כאבי מחזור, עצמות חזקות, גמישות הגוף, הרפיית שרירים, שיפור התפקוד המוחי ועוד.

🍫ברזל: הברזל הינו מינרל ששומר על בריאות הדם כיוון שהוא חלק מההמוגלובין- החלקיק אשר מעביר חמצן לתאי הגוף דרך הדם.  30 גרם קקאו מכילים פי 3 ברזל מהקצובה המומלצת ליום!

🍫ויטמין C: גם הויטמין החשוב הזה נמצא בפולי הקקאו- תוכלו לקבל חמישית מהקצובה היומית של ויטמיןC  בצריכת 30 גרם אבקת קקאו. ויטמין  C חיוני למערכת חיסון חזקה, עור חלק וגמיש, סיוע בספיגת ברזל, מניעת הזדקנות, חיזוק הלב ומניעת סרטן.

🍫סרוטונין: זהו הורמון שנחשב ל "תרופת הרגעה טבעית". חסר שלו יביא להרגשת דכדוך ודיכאון בעוד שרמה תקינה שלו תביא לתחושת שלווה. לא סתם יש נטייה לאכול שוקולד בזמן מתח או דכדוך- הסרוטונין שבו משפר את מצב הרוח מיידית.

🍫הקקאו מכיל גם אבץ, מנגן, כרום, נחושת ועוד רכיבים מזינים. 

🍫במחקרים נמצא שפולי השוקולד תורמים לבריאות הלב (מפחיתים ב 37% סיכון להתקף לב), מגנים מפני סרטן, משפרים את הזיכרון, מעכבים הזדקנות, מאזנים שומנים בדם ומעלים את מצב הרוח- אז מהיום אין סיבה לא ליהנות ממזון העל הזה.
מחיר: 21

סמבוק אבקה אורגנית 100 ג

סמבוק אבקה אורגנית 100 ג
פירות הסמבוק משמשים מאות שנים ברפואת הצמחים המסורתית.
הם מכילים רכיבים מזינים ורכיבים ביואקטיביים נחקרים, הידועים בהשפעתם המיטיבה, כגון נוגדי חמצון התורמים לנטרול רדיקלים חופשיים, ויטמין ,C ביופלאבונוידים, סידן, אשלגן, סיבים תזונתיים ועוד.
מפירות הסמבוק ניתן להכין סירופים, ריבות, ולשלבם בשייקים ובמאפים וזוהי דרך נהדרת ליהנות מסגולותיהם.
מחיר: 78

חומץ תפוחים אורני לא מסונן

חומץ תפוחים אורני לא מסונן
אחד מהמצרכים הכי בריאים על כדור הארץ.  נוגד חמצון עם הרבה סגולות והוא מספק הרבה יתרונות בריאותיים

 * עשיר מאוד בחומרים מזינים והוא מכיל כמויות נדיבות של חומצה אצטית טבעית, מספר ויטמינים מקבוצת ויטמיני B קומפלקס וויטמין C, אשלגן ומגנזיום.

  * מוריד ערך גלקמי ורמות סוכר בדם (כפית בכוס מיים לפני ארוחה, מורידה את הערך הגלקמי של הארוחה ב 40%)

 * מגביר את תחושת השובע ומפחית את התשוקה לפחמימות ומתוק

 * עוזר להוריד במשקל ולרסן את התיאבון שלכם, מכיוון שבחומץ התפוחים יש מעט מאוד קלוריות.

 * פרוביוטיקה טבעית

 * מאזן כולסטרול

 * סגולות נוגדות פטרת העוזרות לטפל במגוון רחב של מחלות נוספות


הדרך הכי טעימה לצרוך אותו, זה להוסיף כף לכל סלט 
מחיר: 22

ארוניה אבקה אורגנית 100 ג

ארוניה אבקה אורגנית 100 ג

מלכת מזונות העל.
האורניה מכילה כמות מרשימה של ביופלבנואידים (ויטמין P),
פיגמנטים טבעיים אשר זמינותם בתפריט הישראלי מוגבלת
והם המקור לצבעה הסגול העמוק שמהווה תוספת ברוכה לכל שייק.
מאות מחקרים אקדמאים מכל העולם מנו יתרונות רבים
לשילובה של הארוניה ברי בתזונה ובעקבות כך הארוניה
ברי נהייתה תוספת קבועה לתזונתם של המעוניינים בחיזוק הגוף
ושמירה על אורך חיים בריא, ספורטאים, הנוטים
למצבים כרוניים, שוחרי בריאות
וצרכני מזון בריא ואיכותי בכל רחבי העולם.


מחיר: 39

אסאי.אבקה אורגנית 100 ג

אסאי.אבקה אורגנית 100 ג

ערכים תזונתיים

• עשיר בחומצות אמינו
• חומצות שומן חיוניות (אומגה 3, 6, ו9).
• עשיר בסיבים תזונתיים.
• עשיר נוגדי חמצון בינהם פנולים, פוליפנולים, אנתוציאנינים, פרואנתוציאנינים, רזברטרול וחומצה אלגית.
• עשיר בסטרולים צמחיים בעיקר בטא-סיטוסטרול.
• עשירים בויטמינים (C, K, Complex B) ומינרלים (ברזל, אשלגן, מנגן, נחושת, מגנזיום).

מחיר: 99

קפסולות מרולה

קפסולות מרולה

מולטי נוטריאנט מושלם מהטבע שכולל ויטמינים, מינרלים, 17 חומצות אמינו וסיבים תזונתיים

נוגדי חמצון, אנטיבקטריאלית ואנטי פטרייתית. לפי כתב העת האמריקאי של החברה הכימית, צריכה של מרולה שלנו תפחית באופן דרמטי את הכולסטרול הרע (LDL) ותעזור למנוע מחלות כלי דם כמו טרשת עורקים. כל הטוב הזה מגיע בכפית אחת מדי יום עם אפס כולסטרול


מכיל 120 קפסולות

 100% אבקת פירות מרולה יבשה מופק מ 1 ק"ג של פירות טריים.

אופן שימוש מומלץ

ארבע כמוסות (4) ביום המכילות ויטמינים ומינרלים מפרי המרולה יכולות לתמוך בתזונה היומית של מבוגר, ושתי כמוסות (2) מתאימות לילדים מתחת לגיל 13.

מומלץ לצרוך עם מים פושרים.

מחיר: 187
מחיר מבצע: 177

אימפרובין Improvin

אימפרובין Improvin

מערכת החיסון - טיפול, חיזוק, איזון ושפעול

טיפול, חיזוק, איזון ושפעול המערכת החיסונית, בעיקר מול מחלות חורף (גרון, צינון, עיטוש, שיעול יבש או רטוב)

הגברת יכולות הגוף לשיקום והתמודדות מול דלקות בדרכי הנשימה (דלקות גרון , סטרפטוקוקוס וחיידקים שונים, אסטמה ברונכיט)

הגברת יכולות הגוף להתמודד עם ווירוסים בדרכי הנשימה (שפעת, קורונה)

 

הפורמולה פותחה לראשונה ב 2012 ושודרגה עם השנים (שילוב ומינון הצמחים)  בהתאם לתגובות ותוצאות קליניות של מטפלים ומטופלים שהשתמשו בה.

רכיבים : 

אסטרגלוס  Astragalus

אדפטוגן, אחד הצמחים העשירים ביותר ברכיבים אשר עשויים לסייע בחיזוק מערכת החיסון.
מוכר בתורת צמחי מרפא כבעל תכונות אנטי ויראליות ואנטי זיהומיות אלו מאפשרים תמיכה וחיזוק למצבים בריאותיים אופייניים לחורף (שפעת, הצטננות, שיעול ועוד ) כאלו המקושרים לחולשה חיסונית, עייפות מצטברת ומצבי חוסר אנרגיה. הצמח מוכר ביכולתו להגביר אנרגיה ושיפור במצבי רוח,

נמצא במחקרים:

 • מכיל רכיבים המועילים לחיזוק החיסוניות
 • מגביר אנרגיה וממריץ
 • מכיל רכיבים אנטי ויראליים
 •  נמצא כמועיל לטיפול באסטמה
 • מסייע בטיפול באלרגיות
 • מסייע לשמירה על בריאות הלב
 • מכיל נוגדי חמצון עוצמתיים

 תורם לאיזון מערכת העצבים ושיפור מצב רוח, צמח עדין ובטוח בשימוש לתקופות ארוכות

 

 

 

קורנית (טימין)   Thymus

צמח עשיר במינרלים, ברזל ושפע וויטמינים A, C,
מכיל סליצילט שהוא רכיב צמחי טבעי הדומה לאספירין.

נמצא במחקרים יעיל לטיפול במגוון בעיות במערכת הנשימה וכאשר יש צורך בחיטוי ובפעילויות נוגדות חיידקים.
 - מסייע במניעת מחלות שמקורן במזון מקולקל או מזוהם.
 - מסייע לחזק מערכת חיסון ובכך להתמודדות עם שפעת והתקררות. הטימין מסייע להפגת שיעול.
 - מאט דופק ומסייע בהורדת רמות לחץ דם.
 - נוגד עוויתות ויעיל להרגעת כאבים והתכווצויות במערכת העיכול.

 

 

ג'ינסנג סיבירי - Eleutherococcus

אחד מצמחי המרפא המוכרים והנחקרים במיוחד בתרומתו לחיזוק הגוף במצבי לחץ מתמשך. גדל בעיקר בסיביר (מכאן שמו). אחיו האחר הוא הג'ינסנג הקוריאני החזק יותר. אולם דווקא בגלל העובדה כי הג'ינסנג הסיבירי מתון יותר ניתן לעשות בו שימוש ארוך טווח     אדפטוגני (מחזק את עמידות הגוף בפני מתחים), מאזן את מערכת העצבים, אנטי דיכאוני מחזק חיסוני ומפחית רמות סוכר בדם עוד על ג'ינסנג סיבירי

 

 

אכינצאה (קיפדונית), Echinacea

 אחד מצמחי המרפא המוכרים, הנחקרים והשימושיים ביותר.

מוכרת בעיקר בריכוז רכיבים נוגדי מזהמים כגון חיידקים, פטריות ועוד  השימוש בה הוא למטרות חיטוי ומקרי זיהומים שונים כגון דלקות גרון, נזלות, שפעת ומצבי חולשה חיסונית אחרים.

נמצאה במחקרים כ:

 •  מסייעת לחיזוק חיסוני (מעלה ספירה לבנה)
 • טובה לטיפול בשפעת ולזיהומים בדרכי הנשימה
 • מסייעת לטיפול בדלקות גרון, נזלת וסינוסיטיס
 • מסייעת לקנדידה מערכתית
 • בעלת פעילות אנטי חיידקית
 • מכילה רכיבים נוגדי זיהומים
 • אנטי דלקתית
 • אנטי פטרייתית.

בפורמולה משתמשים באכינצאה פורפוראה) – זן פחות חזק מה אנגוסטיפוליה אך עדין  ומתאים לילדים ולשימוש ארוך)      קרא עוד על אכינצאה

 

 

שן ארי  Taraxacum
הסינים מגדירים את השורש כצמח המפיג חום ורעילות, הפועל על הכבד והקיבה. הסינים עמדו על טיבו המר-מתוק של השורש והוא משמש עד היום את הרפואה הסינית לטיפול באבצסים ופצעים, בעיות עור שונות ובעיות בדרכי השתן.

טיפול בבריחת סידן בנשים מבוגרות (דרך חיזוק הספיגה במערכת העיכול).

כחלק מטיפול בגיל המעבר, עם אינדיקציה לפגיעה או האטה בפעילות הכבד ומערכת העיכול.

טיפול בדלקות של הכבד וכיס המרה.

טיפול באבנים ומחלות חסימתיות של כיס המרה.

טיפול במקרים של כבד שומני ובמקרים של שחמת הכבד.

קשיי עיכול וספיגה.

טיפול בעצירות ובמקרים של צואה יבשה וקשה.

כחלק מטיפול לניקוי וטיהור הגוף מרעלים.

טיפול ברמות גבוהות של סוכר ושומנים בדם (כולסטרול וטריגליצרידים).

מחלות עור כרוניות.

דלקות מפרקים הנגרמות בשל הצטברות טוקסינים בגוף, עקב עיכול לא תקין או פגיעה בכבד.

 טיפול בדלקות לבלב.   

 

       עוד על שן ארי


 

מורינגה Moringa

הרכיבים התזונתיים הטובים והרבים שיש במורינגה, ובמיוחד משום שהוא עשיר בנוגדי חמצוןמיוחסות למורינגה סגולות מרפא רבות ושונות: מניעת אנמיה,הגברת החשק המיני ולייצור חלב אם.הגברת יעילותה של מערכת החיסון, התמודדות עם זיהומים פטרייתיים, נגיפיים, חיידקיים, טפיליים ועודהפחתת לחץ דם, שומני הדם ורמת הסוכר בדם, שיקום נזק בשרירים וכאבי מפרקים        עוד על מורינגה   

 

סרפד (urtica)

מולטי מינרל מהטבע שמסייע משמעותית לדלקות שתן כרוניות ובצקות, משפר את תהליכי הספיגה בגוף ומסייע לניקוי רעלים. משמש להשלמת חוסרים במקרה של אנמיה וחוסר בברזל, מטפל בדלקות מעיים, מפחית אלרגיות במערכת הנשימה ומסייע לאטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור) עוד על סרפד

 

זנגביל Ginger

צמח חשוב ומרכזי ברפואת צמחי המרפא ונמצא בשימוש, כבר אלפי שנים. הוא מוכר ביתרונות הבריאותיים שלו וכמסייע למגוון מצבים כגון: מעכב התכווצויות בקיבה, מפחית הקאות, עוזר בהפרעות עיכול עם גזים, נוגד דלקת, מחזק את שכבת הרירית בקיבה, לוחם בחיידקים, חוסם רעלנים מסוימים מלגרום למוטציות ב - DNA ובכך מונע סרטן  קרא עוד

 

 

אופרזיה  Euphrasia

צמח אנטי דלקתי, מכווץ, סופח נוזלים, מחזק ומשקם ריריות, נמצא במחקרים יעיל למצבי דלקות של מערכת הנשימה. אלרגיות, זיהומים במערכת הנשימה, מחלות חורף, נזלות וסינוסיטיס

 צמח מרפא עדין ולכן מתאים לשימוש וטיפול בילדים.

 

בוצין  Verbascum

נמצא בשימוש רפואי מסורתי מזה אלפי שנים. דיוסקורידס המליץ על שימוש בבוצין, כבר לפני 2,000 שנים, לטיפול בשיעול ובבעיות נשימה

ובמחקרים מודרנים נמצא כאנטי דלקתי ואחד הצמחים הטובים לכייוח ופינוי ליחה מדרכי הנשימה, משקם רקמות ריריות פגועות ומגורות , מרכך , נוגד שיעול

אנטי אלרגני-פועל בעקיפין, דרך ההשפעה המייצבת על הרקמה הרירית

 

דרוסרה (טללית) - Drosera

ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת הדרוסרה לצמח עדין למדי, המתאים במיוחד לטיפול בילדים. היא מותווית בעיקר לדלקות ולמצבים עוויתיים של מערכת הנשימה.

נוגד עווית  / כיווץ  שריר חלק

לחלוח והרגעת גירויים ברקמות ריריות (של מערכת העיכול, נשימה ושתן)

פעילות מכייחת ושיפור רפלקס השיעול (Expectorant).

 

במחקרים נמצא כמסייע לטיפול ב

 • ברונכיטיס.
 • אסטמה.
 • שעלת.
 • דלקת בקנה הנשימה.

 

 

 

ליקוריץ (שוש קירח) - Licorice 

אדפטוגגן, משפר את עמידות בלוטת יותרת הכליה (שיפור פעילות הקורטיזול בגוף) שמסייע לגוף להתמודד עם לחץ ועייפות , צמח מוביל לשיפור זרימת דם, מוריד משמעותית רמת כולסטרול כללית, רמת כולסטרול הרע  (LDL), ולחץ הדם   ובכך למנוע טרשת עורקים ובעיות לבביות       מפחית את רמות הגלוקוז בדם ומשפר את רגישות הגוף לאינסולין.

 משפר את מערכת החיסון על ידי הגדלה של רמות אינטרפרון, חומר כימי שהמערכת החיסונית מפתחת במטרה להילחם בווירוסים, זיהומים פטרייתיים, אולקוס, בעיות בכבד, פסוריאזיס, שלבקת חוגרת, בעיות תפקוד ערמונית ודלקות פרקים.

 

מכתבי תודה והמלצות

 מטפלים ממליצים   https://www.youtube.com/watch?v=71ZNkPtUG7w


לקוחות מרוצים

 רופאת משפחה

מטופלת

 

 
מטופלת

 

 

 מטופלת

 

 

 

 

מחיר: 136

פיקסמן Fixman

פיקסמן Fixman

איזון הורמונלי ומערכת הרבייה הגברית.

שיפור וטיפול בזרימת הדם והעלאה משמעותית בתפקוד האון, רמת הליבידו שיפור הפריון (איכות, כמות וזרימת הזרע)  וסיוע בהתמודדות על גיל המעבר

הפורמולה פותחה לראשונה ב 2012 ושודרגה עם השנים (שילוב ומינון הצמחים)  בהתאם לתגובות ותוצאות קליניות של מטפלים ומטופלים שהשתמשו בה.

 מכילה:

ארגינין Arginine 

חומצת אמינו חצי חיונית (בד"כ הגוף מסוגל לסנתז אותה, אך לעיתים לא מספיק)

מעודדת הפרשת הורמון הגדילה (GH) מגבירה את זרימת הדם ומסייעת לאובדן משקל ולבניית מסת השריר משתתפת בתהליכים מטבוליים מרכזיים כמעגל החנקן חד חמצני      (  (Nitric Oxide המסייע להתרחבות כלי הדם וכמעגל האוראה

מהווה חומר מוצא לייצור נוטריינטים (חומרי הזנה) חשובים כדוגמת קראטין       עוד על ארגינין

 

מאקה  (Maca)

עשירה במינרלים, משפרת זרימת דם, מעלה מפלס אנרגיה ואפרודיזיאק עוצמתי (מעלה חשק מיני בגברים ובנשים)   עוד על המאקה   
  

 

 אשווגנדה  Ashwagandha

נמצא במחקרים כי מסייע  לאין אונות (אימפוטנציה)אנמיהחולשה חיסוניתיצר מיני ירודמחלות אוטואימוניותמתח מתמשך (סטרס)פטרת בעור (חיצוני)תשישות וחולשה, יעיל כנגד דלקות בכלל ודלקות פרקים בפרט

 

פרחי צבר Cactus Flowers

שימשו מסורתית לאיזון הורמונלי בגברים ובעיקר לטיפול בבעיות בערמונית.
עשויים לסייע בבעיות בתכיפות מתן השתן

 

דקל ננסי  Serenoa serrulata

הרחיבו את השימוש בצמח ואף נהגו לכנותו בשם““Old man`s friend, זאת בשל השימוש לטיפול בהפרעות שתן בגברים, על רקע תפקוד לקוי של בלוטת הערמונית.

בשנים האחרונות, הפך השימוש בדקל הננסי למקובל מאוד, לטיפול בתסמינים הקשורים להגדלה שפירה של בלוטת הערמונית (BPH), ולפתולוגיות אחרות במערכת המין והשתן הגבריים. הצמח זכה להכרה רשמית, בהיותו רשום בצרפת ובגרמניה כרכיב בתכשירים לטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית. בארה”ב נכנס לפרמקופיאה האמריקאית ב1917 וקיבל הכרה רשמית ב - 1950.

 • מחזק
 • מרומם מצב רוח
 • אנטי דלקתי
 • אנטי עוויתי.
 • מחטא
 • מווסת רמות אנדרוגנים
 • מגביר חשק מיני בגברים ונשים.
 • משפר איכות וספירת זרע (כמות, תנועתיות)
 • משפר זרימת דם פריפרית
 •  אנטי דיכאוני.

 

 

 דמיאנה, Turnera diffusa

צמח מרפא מוכר ופופולרי הנמצא בשימוש רפואי כבר מאות שנים. ברפואת צמחי מרפא עיקר הגברת חשק מיני וחיזוק און גברי, איזון מערכת העצבים, שיפור מצב רוח, הרגעת חרדות,

 

 

זנגביל Ginger

צמח חשוב ומרכזי ברפואת צמחי המרפא ונמצא בשימוש, כבר אלפי שנים. הוא מוכר ביתרונות הבריאותיים שלו וכמסייע למגוון מצבים כגון: מעכב התכווצויות בקיבה, מפחית הקאות, עוזר בהפרעות עיכול עם גזים, נוגד דלקת, מחזק את שכבת הרירית בקיבה, לוחם בחיידקים, חוסם רעלנים מסוימים מלגרום למוטציות ב - DNA ובכך מונע סרטן

בפורמולה הזאת נמצא בעיקר בשל יכולתו להזרים דם להמריץ ולשפר מצב רוח ואנרגיה

 

ג'ינסנג' קוריאני  Panax

במחקרים עדכניים נמצא היעיל ביותר מבין סוגי הג'ינסנג ומכיל את מירב המרכיבים הפעילים לשיפור הבריאות, לשיפור פוריות ותפקוד מיני בעיקר אצל גברים

בכתבים יווניים עתיקים נחשב למרפא הכול, "מלך התרופות" מזה אלפי שנים נודעה יכולתו כאדפטוגן היעיל ביותר לשפר את הבריאות ובעיקר לשפר תפקוד מיני, מצבי  חולשה,עייפות וכושר גופני ירוד.

 

 

קרדמון (הל)  -  Cardamomum

מעבר לכל התכונות הבריאותיות והתזונתיות שיש בו – חיזוק חיסוני, סילוק רעלים מהגוף, שיפור מערכת עיכול, מאזן ל"ד ושומנים, בריאות מערכת השתן, ידוע כי השימוש בהל מעורר ומגביר את התשוקה המינית ואף משפרת מצבים של תפקוד מיני ירוד או לקוי. שימוש בהל תורם להגברת האנרגיה בגוף ולחושת חיוניות ומרץ, תחושות אלו חשובות מאד ליכולת ליהנות מקיום יחסי מין תקינים ומהנים

 

ויטמין B3 - Niacin

עוזר לייצר אנרגיה והורמונים אנרוגנים, מסייע בתהליך חילוף החומרים של שומנים וחלבונים, מטפל בכולסטרול גבוה ומוריד את לחץ הדם.


סיוע בתסמינים שמקורם במערכת הרבייה הגברית. לרבות (לחץ. על כל שם לטיפים נוספים בטיפול טבעי בכל תסמין)


 

מחיר: 136

פמיבון Femibon

פמיבון Femibon

איזון הורמונלי ומערכת הרבייה הנשית.
הפורמולה פותחה לראשונה ב 2012 ושודרגה עם השנים (שילוב ומינון הצמחים)  בהתאם לתגובות ותוצאות קליניות של מטפלים ומטופלים שהשתמשו בה. והוכחו מחקרית כיעילים ל:


שיח אברהם   (Vitex) 

החבר הכי טוב של האשה, הצמח החשוב ביותר לטיפול בכל תסמין של מערכת הרבייה   עוד על שיח אברהם   

 


אספרגוס הודי (
Shatavari)

אדפטוגן, אנטי דלקתי, נוגד חמצון, מחזק חיסוני, משקם תאי כבד, משפר תהליכי עיכול ואנטי דיכאוני

פיטואסטרוגני, מסדיר מחזור, מקדם פוריות, מגביר חשק ותפקוד מיני, מגביר ייצור חלב בהנקה

 


מורינגה
Moringa)

הרכיבים התזונתיים הטובים והרבים שיש במורינגה, ובמיוחד משום שהוא עשיר בנוגדי חמצון, מיוחסות למורינגה סגולות מרפא רבות ושונות:מ   ניעת אנמיה,הגברת החשק המיני ולייצור חלב אם.הגברת יעילותה של מערכת החיסון, התמודדות עם זיהומים פטרייתיים, נגיפיים, חיידקיים, טפיליים ועודהפחתת לחץ דם, שומני הדם ורמת הסוכר בדם, שיקום נזק בשרירים וכאבי מפרקים        עוד על מורינגה   

סרפד (urtica)

מולטי מינרל מהטבע שמסייע משמעותית לדלקות שתן כרוניות ובצקות, משפר את תהליכי הספיגה בגוף ומסייע לניקוי רעלים. משמש להשלמת חוסרים במקרה של אנמיה וחוסר בברזל, מטפל בדלקות מעיים, מפחית אלרגיות במערכת הנשימה ומסייע לאטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור) עוד על סרפד

 

 

 

בטטת בר-  (Dioscorea  

בעלת סאפונינים הסטרואידיאלים עם השפעה דמויית אסטרוגן, המתאימה לתמיכה בנשים בזמן גיל המעבר, בעיקר כאשר ישנה נטייה לחולשה כללית. בנוסף, מתאימה לטיפול גם במקרים  שונים של מעורר חשק מיני וכצמח המקדם פריון, לרבות מצבים של אל ווסת, רקמת רירית רחם דקה, חולשה כללית וכיוב’.

ילידי צפון ומרכז אמריקה השתמשו לטיפול בבעיות רפואיות שונות, לרבות בעיות מפרקים, כאבים עוויתיים (כאבי מחזור וכאבים בזמן הלידה, כאבי בטן עוויתיים) בחילות, עייפות ותשישות ועוד.

 

 ג'ינסנג סיבירי   ( Eleutherococcus)

אחד מצמחי המרפא המוכרים והנחקרים במיוחד בתרומתו לחיזוק הגוף במצבי לחץ מתמשך. גדל בעיקר בסיביר (מכאן שמו). אחיו האחר הוא הג'ינסנג הקוריאני החזק יותר. אולם דווקא בגלל העובדה כי הג'ינסנג הסיבירי מתון יותר ניתן לעשות בו שימוש ארוך טווח     אדפטוגני (מחזק את עמידות הגוף בפני מתחים), מאזן את מערכת העצבים, אנטי דיכאוני מחזק חיסוני ומפחית רמות סוכר בדם עוד על ג'ינסנג סיבירי


 

 

שן ארי  (Taraxacum)

הסינים מגדירים את השורש כצמח המפיג חום ורעילות, הפועל על הכבד והקיבה. הסינים עמדו על טיבו המר-מתוק של השורש והוא משמש עד היום את הרפואה הסינית לטיפול באבצסים ופצעים, בעיות עור שונות ובעיות בדרכי השתן.

 • טיפול בבריחת סידן בנשים מבוגרות (דרך חיזוק הספיגה במערכת העיכול).
 • כחלק מטיפול בגיל המעבר, עם אינדיקציה לפגיעה או האטה בפעילות הכבד ומערכת העיכול.
 • טיפול בדלקות של הכבד וכיס המרה.
 • טיפול באבנים ומחלות חסימתיות של כיס המרה.
 • טיפול במקרים של כבד שומני ובמקרים של שחמת הכבד.
 • קשיי עיכול וספיגה.
 • טיפול בעצירות ובמקרים של צואה יבשה וקשה.
 • כחלק מטיפול לניקוי וטיהור הגוף מרעלים.
 • טיפול ברמות גבוהות של סוכר ושומנים בדם (כולסטרול וטריגליצרידים).
 • מחלות עור כרוניות.
 • דלקות מפרקים הנגרמות בשל הצטברות טוקסינים בגוף, עקב עיכול לא תקין או פגיעה בכבד.
 •       טיפול בדלקות לבלב.           עוד על שן ארימאקה  (Maca)

עשירה במינרלים, משפרת זרימת דם, מעלה מפלס אנרגיה ואפרודיזיאק עוצמתי (מעלה חשק מיני בגברים ובנשים)   עוד על המאקה   

 


מורן שסוע ( Viburnum opulus)  

 השפעה מאזנת על תפקוד מערכת העצבים האוטונומית.
נחשב לצמח עדין והוא מותווה בעיקר לטיפול בכאבים עוויתיים שמקורם במערכת הרבייה הנשית.

 

אדמונית Paeonia

בונה ומניע דם, מקדם/מסדיר מחזור חודשי, משכך כאבים, נוגד דלקת, נוגד עווית, נוגד עווית (רחם).        אי-סדירות מחזור חודשי, אנדומטריוזיס, דלקת הכבד (כרוני), דלקת המעי הגס (קוליטיס), דלקת המעי הדק (מחלת קרוהן), הזעת לילה, ליקויים בתפקודי הכבד, מחלות מעיים דלקתיות (IBD), תסמונת גיל המעבר (מנופאוזה).

אנג'ליקה סינית    Angelica sinensis

צמח שזכה לכינוי: “The female ginseng” (הג’ינסנג הנשי) עקב השימוש המוצלח בו לטיפול בבעיות שונות הקשורות במערכת הרבייה הנשית.

השפעה רב מערכתית על גוף האדם, באספקטים פיזיולוגיים ונפשיים והוא נחשב לאחד הצמחים החשובים ביותר של הרפואה הסינית. לפי התפיסה הסינית, האנג’ליקה פועלת לקיום המחזוריות בגוף, דרך הזנה והנעה של הדם, תוך כדי שחרור מסטגנציות ומצבי קיבעון במערכות הגוף השונות. הצמח משמש לטיפול במחלות של לב וכלי דם, דלקות כרוניות, חולשה ועייפות פיזית ונפשית, כאבי ראש, מחלות כבד שונות ועוד.

 

 

רמניה    (Rehmanniae glutinosae)

אחד מהצמחים שבונים ומזינים דם המקובלים ביותר ברפואה הסינית, לפיכך מותווה ל

אנמיה, אי סדירות מחזור חודשי, אל-וסת, הזעת לילה, נשירת שיער, כמו כן נוגד דלקת, מוריד רמות סוכר

 

ריישי (Ganoderma lucidum) 

אדפטוגן קלאסי, המגביר את יכולת הגוף להסתגל למגוון גירויים ושינויים סביבתיים תוך כדי שמירה על הומיאוסטזיס של מערכות הגוף. מכאן נגזרות השפעות ביולוגיות רבות על מערכות הגוף, הכוללות השפעה לשיפור תהליכים פיזיולוגיים פנימיים, הגברה של יכולת התנגודת לגירויים חיצוניים ואיזון מערכות הגוף, במקרים רבים של מחלות כרוניות ותסמיני חולשה.  עוד על הריישיסיוע בתסמינים שמקורם במערכת הרבייה הנשית. לרבות (לחצי על כל שם לטיפים נוספים בטיפול טבעי בכל תסמין)

איזון הורמונלי 
 הריון   
דלקת בדרכי השתן

תסמונת קדם ויסתית כאבי מחזור  PMS  
אוסטאופורוזיס  
 גיל מעבר 
 מיומה 
 פריון

אנדומטריוזיס 
 שחלות פוליציסטיות 


מטופלת בת 36


כתבו עליו ברשתות החברתיות 


מחיר: 136

אומגה 3

אומגה 3

100 כמוסות רכות

אומגה 3 הוא שם כללי למספר חומצות שומן חיוניות. הן נקראות “חיוניות” משום שהגוף אינו יודע לייצר אותן בעצמו ולכן חיוני עבורו לקבל אספקה נאותה וסדירה שלהן דרך המזון או תוספי תזונה.

מומלץ לשמור בקירור לאחר הפתיחה.

מה מיוחד באומגה 3 של ברא?

 • מכיל את חומצות השומן החיוניות EPA ו- DHA ממקור דגי
 • עומד בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם

 

כל כמוסה מכילה:

שם הרכיב: כמות הרכיב בטבליה (מ”ג)
EPA 400
DHA 200
סה”כ אומגה 3 600

 

אופן השימוש:

2-5 כמוסות ביום על בטן ריקה, עם שתיה.

ניתן לנקב כמוסה ולסחוט את תכולתה לתוך משקה קר או פושר.

 

רכיבים:

שמן דגים, כמוסה (ג’לטין, גליצרין, מים), תערובת טוקופרולים (נוגד חמצון).

מחיר: 139
מחיר מבצע: 129

דיאסטין Diastin

דיאסטין Diastin

איזון מערכת העיכול


שולבו בה צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע בבעיות של מעי רגיז ובעיות עיכוליות שונות, שיקום ואיזון של מערכת העיכול.  נפיחות בבטן וגזים, עצירות ושלשולים כאבי בטן ועוויתות מעיים. מסייעים לתחושת התרוקנות ומורידים את הרגישות למזון, מעלה את איכות השינה ומשפרת את רמות הלחץ והסטרס הנפשי.

    הפורמולה מכילה שילוב של צמחים שמכסים את כל הרכיבים הנחוצים לפעילות תקינה של מערכת העיכול

גלוטמין  L-Glutamine - לחומצת האמינו גלוטמין תפקיד קריטי בכל הקשור  לתפקוד הפיזיולוגי התקין של תאי המעי. היא מקדמת את השגשוג התקין שלהם, היא מווסתת את חדירות רקמת המעי לחומרים שונים (ומכאן חשיבותה במצבי מעי דליף), היא תורמת לדיכוי של תהליכים דלקתיים במעי (ולכן משתמשים בה לבעיות מעי דלקתיות) והיא אף מגינה על תאי המעי מפני נזקים והרס. 

שומר - Foeniculum vulgare - צמח נפוץ בשימושיו הקולינריים והרפואיים ברחבי העולם, מזה אלפי שנים תיעוד לשימוש בזרעי השומר בעיקר לטיפול במגוון הפרעות עיכול, גזים וכאבי בטן.    מעבר לכך צמח נפלא להגברת ייצור חלב בקרב נשים מניקות. בהודו משמש כצמח מרפא חשוב ברפואת האיור וודה וכתבלין חשוב במטבח המקומי.

פיליפנדולה  Filipendula ulmaria Medowsweet - אחד מצמחי המרפא המפורסמים בעולם לטיפול בצרבות, ריפלוקס ומצבים דלקתיים אחרים, אנטי דלקתית, מכווצת רקמות, סותרת חומצה, מחטאת את דרכי השתן ונוגדת זיהומים                 שמו הבוטני: ספיראה. על שמו יוצרה התרופה הראשונה בהסטוריה האספירין. (1897)  זאת לאחר שהופקו מהצמח חומרים נוגדי דלקת

קמומיל - בַּבּוֹנָג  Matricaria - נמצא בעשירייה הפותחת של נוגדי הדלקת החזקים ביותר. בעל תכונות נוגדות דלקת, המקלות על גרד וגירוי בעור, בעיניים וברקמות ריריות בכלל , השפעה משפרת עיכול ומפחיתה גזים, השפעה מרגיעה ונוגדת עווית, המקלה על כאבי בטן וחרדות דרך פירוק המזון בצורה יעילה יותר והאטה של תנועתיות המעיים. כך נוצרת הפחתה בהופעת גזים, נפיחויות וכאבי בטן, כמו למשל במקרה של אנשים הסובלים מתסמונת המעי הרגיז (IBS).

מליסה רפואית-  Melissa officinalis  אחד הצמחים היעילים ביותר במצבים של קיבה עצבנית, כאבי בטן וגזים, (השפעה דרך מע’ העצבים), יעיל כאשר המצבים הללו נובעים מכיווץ כללי בשל מתח, פחדים או מועקות.

מצוין בטיפול בגזים ועוויתות במע’ העיכול בתינוקות, הגורמים לחוסר שקט כללי ולבעיות שינה., צמח יעיל במקרים של בחילות, לרבות בחילות בטרימסטר הראשון של ההיריון.

לבנדר - אזוביון רפואי  Lavandula angustifoliaמעבר ליתרונותיו הרבים למערכת החיסון ומערכת העצבים, ישנם לא מעט מחקרים שהלבנדר יעיל לכאבי בטן, תסמונת המעי הרגיז (IBS) וטיפול בטפילי מעיים

 

זנגביל – ג'ינג'ר   GINGER  - משפר פעולות עיכול - מפחית גזים, מסייע למצבי בחילות והקאות:, יכולת חיטוי חזקה, נוגד זיהומים, ממריץ ומשפר אנרגיה

ויטמין B6 - לא מעט מחקרים מורים שבחילות, הקאות וחוסר תיאבון הוא תסמין נוסף של מחסור בו

 

 

א.

 

כמה מילים על התוויות נגד

 • ילדים מגיל 12 מינון רגיל   6-12 חצי מינון
 • נשים הרות ומניקות - לפני השימוש במוצר יש תמיד להיוועץ ברופא המטפל.

 

 • מדובר בתוסף מזון ולא בתרופה ולכן המינון אינו יכול להיות מדויק כיוון שמשקל הגוף, הגובה, חילוף החומרים והמצב הבריאותי שונים מאדם לאדם. מומלץ להיות קשובים לגוף ולשנות את המינון בהתאם לתגובת הגוף והמלצת המטפל.

 
מחיר: 136

בלנסין Balansin

בלנסין Balansin

איזון מערכת העצבים

מסייע בהפרעות קלות של זכרון, הפרעות קשב,רוגע, שינה טובה, חרדה ודיכאון  
ועד אפילפסיה, פירקוסים, פיברומיאלגיה, als, ms וכ"ו,  מכילה צמחי מרפא אשר נמצאו במחקרים יעילים לטיפול ואיזון של מערכת העצבים

רכיבים:

גאבא Gamma-Aminobutyric Acid - חומצה אמינית שמשמשת כמוליך עצבי מעכב. כלומר, היא חוסמת או מעכבת פעילות עצבית מסוימת ובכך מפחיתה את עוצמתה של פעילות מערכת העצבים.   העיכוב שנוצר על ידי הגאבא גורם לתגובה מרגיעה, שמסייעת בהתמודדות עם חרדה, סטרס, פחד ובכלל עוררות יתר של מערכת העצבים.

היכולת של הגוף לייצר גאבא הולכת ופוחתת עם הגיל

רודיולה  Rhodiola rosea –  השפעה ידועה בספרות המקצועית כאדפטוגן, אנטי-סרטני, מאזן בלוטת התריס, מחזק, מחזק לב, מחזק/מזין מערכת העצבים, ממריץ/מניע, ממריץ/משפעל חיסון, מעורר, מעורר יצר מיני, מרגיע, משפר תפקוד מיני, משפר תפקוד מנטלי, נוגד דיכאון, נוגד חרדה, נוגד חמצון. מקובל לשימש לאין אונות (אימפוטנציה), אנמיה, דיכאון, כושר ריכוז לקוי, מתח מתמשך (סטרס), תסמונת העייפות הכרונית (CFS), תשישות וחולשה.

פשטה שרועה  Bacopa – אחד מצמחי המרפא החשובים והמוכרים ביותר ברפואה ההודית המסורתית (איורוודה), שם משמש הצמח, עד היום, לשיפור הפעילות הקוגניטיבית והתפקוד המנטאלי.השפעה ידועה בספרות המקצועית אדפטוגן, מחזק/מזין מערכת העצבים, מרגיע, משפר תפקוד מנטלי, נוגד חרדה, נוגד פרכוסים. מקובל לשימש בזיכרון לקוי, חולשת מערכת העצבים, חרדה, כושר ריכוז לקוי, שיטיון (דמנציה).

ספלילה  Centella  גוטה קולההשפעה ידועה בספרות המקצועית כאדפטוגן, מחזק, מחזק/מזין מערכת העצבים, מטפל בפציעות (חיצוני), ממריץ בלוטת התריס, מעודד התחדשות רקמות, משפר תפקוד מנטלי, נוגד דיכאון, נוגד דלקת, נוגד חרדה. מקבול לשימוש בדיכאון, מתח מתמשך (סטרס), שיטיון (דמנסיה), תשישות וחולשה.

אשווגנדה, ויתניה נקרא גם ג'ינסנג הודי - צמח מוביל לחיזוק פיזי ונפשי אדפטוגני, אנטי דלקתי ואנטי סרטני, ברפואה ההודית המסורתית-AYURVEDA לצמח תכונות מרפאות כלליות ומאריך חיים.

מעבר לחולשה נפשית מתח מתמשך (סטרס), לחץ, חוסר שקט ונדודי שינה

משפעל מערכת חיסון חולשה חיסונית, מחלות אוטואימוניות, יעיל כנגד דלקות בכלל ודלקות פרקים בפרט, פטרת בעור (חיצוני)

חולשה פיזית מאתן ומחזק ספורטאים ומבוגרים

בונה דם אנמיה, אין אונות (אימפוטנציה),

 

ג'ינקו בילובה – ג'ינקו דו־אונתי - עץ שמקורו בסין. ברפואה המסורתית משתמשים בו להתמודדות עם בעיות זיכרון, ריכוז, ובריאות הנפש והעלאת רמות האנרגיה.
מחקרים מראים כי יש שני נוגדי חמצון עוצמתיים - פלבונואידים  וגינקוסיד שייחודי לצמח זה וביכולתם לסייע בפעילות מערכת העצבים, מסייע לשיפור הזיכרון ולהתמודדות עם בעיות מתח, חרדה ודיכאון, בעיות ריכוז מיגרנה וכאב ראש ותהליכי עיכוב הזדקנות

 

ליקוריץ - אדפטוגגן, משפר את עמידות בלוטת יותרת הכליה (שיפור פעילות הקורטיזול בגוף) שמסייע לגוף להתמודד עם לחץ ועייפות , צמח מוביל לשיפור זרימת דם, מוריד משמעותית רמת כולסטרול כללית, רמת כולסטרול הרע  (LDL), ולחץ הדם   ובכך למנוע טרשת עורקים ובעיות לבביות       מפחית את רמות הגלוקוז בדם ומשפר את רגישות הגוף לאינסולין.

 משפר את מערכת החיסון על ידי הגדלה של רמות אינטרפרון, חומר כימי שהמערכת החיסונית מפתחת במטרה להילחם בווירוסים, זיהומים פטרייתיים, אולקוס, בעיות בכבד, פסוריאזיס, שלבקת חוגרת, בעיות תפקוד ערמונית ודלקות פרקים.


ויטמין B6 - לא מעט מחקרים מורים שמצב רוח לא מאוזןהמלווה גם בתחושות של דיכאון או חרדה הוא תסמין נוסף של מחסור בו

 

 

 אזהרות והתוויות נגד

 

 •  אין ליטול עם תרופות נוגדות קרישה כגון: קומדין, אספירין, הפרין.
 • אין ליטול בשילוב תרופות נוגדות דיכאון SSRI כגון: פרוזק, ציפרלקס, סרוקסיט, לוסטרל, פבוקסיל
 • אינו מומלץ עם תרופות משתנות.
 • עלול להעלות לחץ דם.
 • ליעילות ההשפעה יש להקפיד לקחת את התוסף במינון המומלץ ולאורך זמן.
 • ילדים, נשים הרות ומניקות - לפני השימוש במוצר יש תמיד להיוועץ ברופא המטפל.
 • מדובר בתוסף מזון ולא בתרופה ולכן המינון אינו יכול להיות מדויק כיוון שמשקל הגוף, הגובה, חילוף החומרים והמצב הבריאותי שונים מאדם לאדם. מומלץ להיות קשובים לגוף ולשנות את המינון בהתאם לתגובת הגוף והמלצת המטפל.

·        יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק.


למטפלים מקצועיים
כל המחלות של מערכת העצבים מזיכרון, קשב וריכוז דרך חרדה ודיכאון ועד אפילפסיה, פיברומיאלגיה, als, ms וכ"ו, מקורם בזרימת חשמל תקינה בין הנירויינים מהמוח לכל תא בגוף, מצ"ב סרטון הסבר למטפלים מקצועיים
https://www.youtube.com/watch?v=SEs9l4BgKcY

 

 מכתבי תודה והמלצות

 
פוסט מאתר תרפא

 

 

מחיר: 136

הורמוניה - HORMONIA

הורמוניה - HORMONIA
איזון הורמונלי לנשים

רכיבים:
ויטקס 
פאוניה 
סימיסיפיוג'ה 
סרנואה 
אולמוס 
סירופ סטיביה

מסר תודה מלקוחה

מחיר: 139

צוקים TSUKIM

צוקים TSUKIM

משחה מרוכזת להגברת טונוס, לשקיות מתחת לעיניים

משחת צוקים הינה משחה מזינה, ממצקת ומותחת לעור פנים יבש עד מעורב.

משמשת לטיפול בעיגולים כהים וקמטים מסביב לעיניים ולשפתיים.

לחמאת השייה, המהווה בסיס למשחה, מקדם סינון קרינה של 13 SPF, כך שהמשחה מתאימה לשימוש במקום קרם יום.

המרכיבים הפעילים:  פרע, גרניום, לענה, ברוש וחמאת שייה.

הוראות שימוש:

תחילה יש ליטול עם קיסם כמות קטנה כגרגר אורז ולהמיס היטב בין האצבעות. בעת השימוש, חשוב להקפיד לעסות היטב עד לספיגה מושלמת (המוצר מרוכז ביותר ונטול מים ואלכוהול).

בבוקר: למרוח על עור הפנים והצוואר ולעסות בעדינות עד לספיגה מלאה (מומלץ לאחר הגברת טונוס עור הפנים בעזרת תמיסת בוקר).

בערב: לאחר שבוע של שימוש על שאר הפנים, למרוח סביב העיניים כמות קטנה מאד על האזור הדרוש (מומלץ לאחר ניקוי עם תמיסת אביב).

עבור שקיות מתחת לעיניים, מומלץ סרום אגם ואחריו צוקים, פעמיים ביום.

מומלץ להזין בערב את עור הפנים עם סרום משי, וכן לבצע טיפול עדין עם תשרי פעמיים בשבוע.

מחיר: 254
מחיר מבצע: 244

אורנית ORANIT

אורנית ORANIT

תערובת שמנים חריפה, לנידוף עם אדים

תערובת שמנים שמופקים מזיקוק באדים של  צמחים ממשפחת האזוב והארז, מגידול בהרי חברון, לטפטוף בכוס מים רותחים, ושאיפת האדים

אופן השימוש: לטפטף טיפה יחידה לכוס מים רותחים, לכסות חלק משטח הכוס עם היד, ולשאוף מן החלק הגלוי.

רכיבים:

שמני תמצית של אקליפטוס, קורנית, קינמון ואורן, בתוך אלכוהול מתסיסת צמחים

אזהרה: שמני התמצית חריפים ביותר, אין לבצע אינהלציה עם מגבת על הראש, אחא רק להריח לפרק זמן קצר

מחיר: 120
מחיר מבצע: 80

משי MESHI

משי MESHI

סרום נטול מים ומרוכז לעור פנים בוגר- 30 מ"ל

סרום עשיר ומפורסם, עם תמציות חי-עד, לענה, גרניום, אזוביון, בתוך שמן חוחובה, שמן דקלים אדום ועוד.

מתאים לבוקר ולערב, לעור בוגר.

מחיר: 370
מחיר מבצע: 224

מעיין MAYANNE

מעיין MAYANNE

סבון פנים עם מיצוי חי-עד - דם המכבים האיטלקי. מתאים גם לשטיפת אזורים אינטימיים

מי זיקוק של צמח החי-עד בשילוב עם מלחי חומצות שומניות של קוקוס , לניקוי עור הפנים

מחיר: 89
מחיר מבצע: 62

מכבים MACCABIM

מכבים MACCABIM

שמן מכבים 20 מ”ל   לעור עם אזורי אדמומיות

שמן המכבים הינו אחד ממוצרי הדגל של עשבי קדם. המרכיב העיקרי בו הינו הצמח חי-עד, האימורטל המפורסם, ומכיל גם מיצויים של אזוביון והדס.
מגידול אורגני באזור מדבר יהודה – חבל יתיר.

שמן מרגיע, מלחח ומבהיר.
למוצר ניחוח קארי מתקתק, עז למדי.

כדאי לחפש בגוגל על הצמח: HELICHRYSUM ITALICUM, דם המכבים האיטלקי, זהו שמן מופלא ויקר ביותר המומלץ ע”י רופאי עור, רוקחים ונטורופתים

מחיר: 224
מחיר מבצע: 156

כרמל KARMEL

כרמל KARMEL

קרם אנטי אייג'ינג (נוגד תהלכי זקנה) לעור בוגר

קרם פנים להזנה עשירה ולהגנה על עור רגיש, מומלץ לעור פנים יבש או נוטה לסבוריאה. מתאים לשימוש בבוקר ובערב.

מחיר: 150
מחיר מבצע: 112

גדל GADAL

גדל GADAL

תחליב לחיזוק סיבי השערות בקרקפת, לנשים וגברים בכל גיל

תמיסה מימית המכילה חי-עד, קורנית, אזוביון, דקל ננסי ורוזמרין.  נועדה להספגה בקרקפת, פעמיים ביום.  אינה מחייבת חפיפה לאחר ההספגה.  מחזקת את סיבי השערות הקיימים, לקבלת מראה מלאה יותר (רצוי, בשילוב עם חפיפה עם שמפו SAMSONIT, פעמיים בשבוע).

מחיר: 225
מחיר מבצע: 225

אפולים AFOULIM

אפולים AFOULIM

משחה לאזורי נפיחויות

משחה עם צמחים העשירים בטאנינים.

מחיר: 179
מחיר מבצע: 119

GO ON

GO ON
מחיר: 175
מחיר מבצע: 137

פרוסטט באלאנס

פרוסטט באלאנס
מחיר: 175
מחיר מבצע: 137

נפרו-באלנס

נפרו-באלנס
מחיר: 175
מחיר מבצע: 137

לרנינג-באלנס

לרנינג-באלנס
מחיר: 175
מחיר מבצע: 137

הליקו-באלנס

הליקו-באלנס
מחיר: 175
מחיר מבצע: 137

גלוקו-באלנס

גלוקו-באלנס
מחיר: 175
מחיר מבצע: 137

בלד-באלנס

בלד-באלנס
מחיר: 175
מחיר מבצע: 137

DIGEST P-1000

DIGEST P-1000

  DIGEST P-1000-   תוסף התזונה האידיאלי להתמודדות ולטיפול בבעיות מערכת העיכול, מעי רגיז, הליקובקטור ודלקות (גסטריטיס, קולטיס, קרוהן ודיברטיקוליטיס)!

מערכת עיכול תקינה היא תנאי לאיכות חיים – ובעזרת דייג’סט פי 1000 ביכולתך לנהל אורח חיים נוח יותר, ללא כאבים ואי נעימויות הנגרמים במערכת העיכול עקב:
• הצטברות גזים
• צרבות חוזרות
• נפיחות חוזרת

להקל על הסבל עם דייג’סט פי 1000
הפורמולה הייחודית והעשירה של דייג’סט פי 1000 היא תוצר מחקר ופיתוח שבוצע על ידי מומחים בתחום מערכת העיכול – והיא תוכננה כך שתקל על הסימפטומים שחווים הסובלים מבעיות שונות בה בכלל – וחולי קרוהן בפרט. הפורמולה כוללת שילוב של הרכיבים היעילים בהתמודדות עם בעיות מערכת העיכול, וזאת בלי להכביד על פעולתה:

שרף מור
סוג שרף זה, אשר מופק ממספר מוגבל של זני עצים קטנים במזרח אפריקה, מוזכר אפילו בתנ”ך בהקשר ליכולות המרפאות שלו. כיום אנו יודעים כי צריכת השרף כאשר טופל בצורה נכונה מרגע היציאה שלו מהעץ הינה יעילה ביותר בטיפול בטפילי מעיים וזיהומיים אקוטיים.

שרף בוסווליה
שרף Boswellia (לְבוֹנָה) מופק מעץ הבוסווליה סרטה אשר תכונות המרפא שלו מתעדות ברפואה הסינית ואף בהיסטוריה של מקומות נבחרים במזרח התיכון. היכולות האנטי דלקתיות של שרף זה הופכות אותו לאידיאלי עבור אנשים המתמודדים עם מגוון רחב של דלקות ובעיקר אנשים המתמודדים עם דלקות מעיים כדוגמת קרוהן.

קומפלקס 10 זנים פרוביוטיים 10 ביליון
הודות לשילוב עשרה זנים שונים של פרוביוטיקה, דייג’סט פי 1000 מכניס לגופך עשרה מליארד חיידקים פעילים אשר יעזרו למערכת העיכול שלך להתגבר על הקשיים ובעיקר יחלישו בצורה משמעותית את התסמינים של דלקות מעיים וקרוהן.

קומפלקס 7 אנזימי עיכול כולל ברומליין בפנים
שילוב זה של אנזימי עיכול מכיל את שבעת האנזימים הנצרכים לפירוק וספיגה של מזון בגוף. חיזוק האנזימים בגוף מקל על מערכת העיכול ומשפר את תפקודה בצורה משמעותית.

תמצית שומר
צריכת שומר נמצאה במספר רב של מחקרים מדעיים כיעילה בהפחתת כאבי בטן אצל תינוקות ומבוגרים בכל גיל. ההשפעה המשמעותית ביותר של תמצית השומר על מערכת העיכול היא בהפחתת קשיי עיכול, גזים, פיהוקים ושיהוקים.

תמצית פאוניה
Paeonia lactiflora (אדמונית עשבונית) הוא שיח רב שנתי אשר גדל באסיה ואירופה – וסגולותיו הרפואיות תועדו הן ברפואה הסינית, הן ביוונית והן בזו המערבית. תמצית הפאוניה מסייעת להפרעות עיכול שונות ואף להתמודדות הגוף עם דלקות.

ליקוריץ 
השימוש בליקוריץ לצרכים רפואיים הינו נפוץ בכל רחבי העולם וידוע במיוחד באפקטיביות שלו מול דלקות בקיבה ובהפחתת תסמינים כגון ריפלוקס, צרבות, בחילות והצטברויות של גזים במערכת העיכול.

מחיר: 226
מחיר מבצע: 199

ננו-מינרול

ננו-מינרול

חולשה כללית ונשירת שיער
פורמולת  ננו מינרול, מוצר שפותח על ידי ננוטבע ושולבו בו צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לטיפול בחולשה כללית ונשירת שיער, פיברומיאלגיה, אטופיק דרמטיטיס, חוסר אנרגיה וניקוי רעלים.

תכלית רכיבי הפורמולה
השלמת חוסרים משמעותיים בגוף של וויטמינים ומינרלים, שיפור זרימת הדם בעיקר בראש, בלימת נשירת שיער חיזוק מערכות הגוף וניקוי רעלים. צמחי המרפא בפורמולה מטפלים בחולשה כללית, דלקות שונות וטרשת נפוצה, משפרים את מצב הרוח ומאזנים את רמת הסוכר בדם. משפיעים לטובה על מיגרנות, אסטמה ומגבירים חלב אם. במקרים נוספים הם משמשים לתמיכה של מערכות הגוף בזמן טיפולים כימותרפיים.

טיפול רפואי קונבנציונלי בחולשה כללית ונשירת שיער: הטיפול הרפואי המקובל כיום במקרים של חולשה כללית, מסתמך לרוב על אבחון של סיבות עצביות, מחלות שרירים, מחלות מטאבוליות ומצבי הרעלה שונים. טיפול בנשירת שיער לרוב יתמקד בצמיחה מחודשת של השיער והאטה של הנשירה, בדרך כלל מפסיקים את הטיפול התרופתי לאחר כחצי שנה עקב תופעות לוואי של גירוי בעור הקרקפת. ישנם תרופות המעכבות הפיכה של הורמון הטסטוסטרון לדיהידרוטסטוסטרון ) dihydrotestosterone – DHT ( אך יש להם תופעות לוואי כמו ירידה בליבידו ולכן נותנים אותם רק במקרים קשים יותר. בכל אופן, הטיפול הרפואי כיום מתבסס בעיקר על מניעה וטומן בחובו תופעות לוואי שונות שאינן מסייעות לפתרון ולהקלה על הבעיה.

רכיבים:
מורינגה, שבטבט, שינן, סרפד, ג'ינסנג' סיבירי

מינון מומלץ: 10-20 טיפות 1-2 פעמים ביום. ( 2 מ"ל ביום ). ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק .
המוצר מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות . מספיק לכ 50 יום .

מחיר: 129

אפטול - aptol

אפטול - aptol

צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע במקרים של פצעי אפטות, ווירוסים שונים, טיפול בעור ואיזון המערכת החיסונית.

טיפול והפחתה של רמות הכאב בפצעים הריריים המופיעים פעמים רבות בחלל הפה, טיפול בכיבים הנגרמים בעור הפנים והשפתיים, סילוק חיידקים ווירוסים שגורמים להתפתחות הפצעים. צמחי המרפא בפורמולה, מאזנים את המערכת החיסונית וגורמים לפצעים לחלוף במהירות.

טיפול רפואי קונבנציונלי באפטות: הטיפול הרפואי המקובל כיום בפצעי אפטות, הוא בתכשירים מסחריים הנמכרים ללא מרשם רופא שמטרתם להקל על הכאב וחוסר הנוחות ולכן לרוב נעשה טיפול בחומרים מאלחשים, חומרי חיטוי לשטיפת הפה וסטרואידים מקומיים, במקרים חמורים יותר, נעשה שימוש באנטיביוטיקה וטיפול מערכתי בסטרואידים.

רכיבים :
אכינצאה, מורינגה, סקוטלריה, פרופוליס, אל ארגינין, רודיולה, ויטמין B12 – מתילקובלמין.

מינון מומלץ: 10-20 טיפות 1-2 פעמים ביום. ( 2 מ"ל ביום ). ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק .
המוצר מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות . מספיק לכ 50 יום .

מחיר: 129

אניטיס - anitis

אניטיס - anitis

צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע במקרים של דלקות שונות, חיזוק המערכת החיסונית ותמיכה במערכת העיכול.

תכלית הפורמולה, טיפול בדלקות אקוטיות וכרוניות, סיוע לסילוק הפתוגן הדלקתי והפחתת זיהום נגיפי. צמחי המרפא בפורמולה מאזנים את המערכת החיסונית, נוגדי דלקת ומשככי כאבים.

טיפול רפואי קונבנציונלי אנטי דלקתי: הטיפול הרפואי המקובל כיום בדלקות הוא בתרופות אנטי דלקתיות לא – סטרואידליות ) NSAIDs ( המסייעות בהפחתת הדלקת ובהקלת הכאב והנוקשות במקומות הדלקתיים, אך לא מאטות את התקדמות המחלה ושימוש ממושך בהם יכול לגרום לתופעות לוואי. לעיתים מטפלים גם באמצעות מעכבים סלקטיביים COX–2 או בסטרואידים, במקרים קשים או מורכבים יותר מטפלים באמצעות טיפול תרופתי המשנה את מהלך המחלה או בטיפולים ביולוגיים. כל הטיפול הרפואי הקיים לסוגיו, הוא בעיקר מפחית את קצב התקדמות הדלקות כדי שהגוף יוכל להתמודד באופן עצמאי ולא תמיד מרפא את הדלקת הקיימת בגוף.

רכיבים :

גלוטומין, כורכום, לבונה, אל ציסאטין, שומר, ויטניה, ויטמין C, בבונג (קמומיל), זנגביל

מינון מומלץ: 10-20 טיפות 1-2 פעמים ביום. ( 2 מ"ל ביום ). ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק .
המוצר מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות . מספיק לכ 50 יום .

מחיר: 129

תוסף-לשיער Hsn-P-1000

תוסף-לשיער Hsn-P-1000

מדוע לבחור בתוסף Hsn-p-1000?

בזכות הביוטין – Hsn-p-1000 מכיל 1,000 מק”ג ביוטין בכל כמוסה, אשר ידוע בקרב רופאי העור כוויטמין H, המעודד גדילת תאים ומשחק תפקיד חשוב בצמיחת השיער והציפורניים.

בזכות האבץ – כל כמוסת Hsn-p-1000 מכילה 36 מ”ג אבץ- שהנו יסוד הכרחי לגדילה, ריפוי והתפתחות שיער , עור וציפורניים. האבץ, תורם רבות לחילוף חומרים תקין, איזון הורמונלי ותקינות מערכת חיסונית .

בזכות הקולגן – קולגן הוא המרכיב העיקרי ברקמות התת עוריות השומר על גמישותו של העור. התוסף מכיל מינון יעיל של קולגן בשילוב עם ויטמין C לספיגה מוגברת.

בזכות הניסיון – התוסף פותח בהתבסס על מחקרים מדעיים, מהם עולה כי לביוטין, לאבץ ולקולוגן השפעה מכרעת על בריאותך ועל הנראות שלך.
Hsn-p-1000 מכיל 72 כמוסות במינון מקסימלי ליום, עבור 72 ימי טיפול.

המוצר פותח ומיוצר בישראל במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול משולבת העונה על דרישות משרד הבריאות ובעל תקני איכות HACCP , GMP , ISO22000

מחיר: 119

שמפו ביוטין P-1000

שמפו ביוטין P-1000

שמפו 100% טבעי עם רכיבים טבעים ואורגניים המחזק את השיער ומעודד צמיחה

לשיער שלך מגיע לקבל את הטוב ביותר. שמפו ביוטין של שורשים מעניק לך שפע של יתרונות לשיקום ולבריאות השיער בעזרת נוסחה ייחודית המכילה רכיבים טבעיים בלבד – וללא תוספות מלאכותיות מזיקות או רכיבים מן החי. שמפו ביוטין מבית שורשים מכיל טווח רחב של תמציות צמחים עוצמתיות ואיכותיות ממקורות אורגניים, המעשירים ומחזקים את שיערך: תמציות אלוורה, קמומיל ומרווה המחזקים את שורש השיערה ומונעים נשירה ואילו שמן הקוקוס, הזית, הגזר והאבוקדו מעשירים אותו בוויטמין A ו-E ושומרים עליו לח, מבריק וחזק. השמפו היחיד העשיר בביוטין כחומר גלם בריכוז גבוה במיוחד, החודר אל עומק סיב ושורש השיערה ומספק לה הזנה המחזקת את השיער ומעודדת צמיחה – לשיער חזק, מלא ועשיר יותר.

השמפו הטבעי אינו מכיל פרבאנים, סולפטים, פורמלדהיד או מלחים המזיקים לבריאות. ועכשיו, כל העושר והשפע שניתן להפיק מביוטין זמינים לך בשמפו ביוטין מחזק ומעשיר תוצרת כחול-לבן.

שמפו טבעי עם רכיבים אורגניים המחזק את השיער ומעודד צמיחה

מחיר: 49

סרום ביוטין P-1000

סרום ביוטין P-1000
לחיזוק וטיפוח השיער

ללא מלחים פארבנים סולפטים ורכיבים מן החי.
הסרום של חברת שורשים מסדרת ביוטין p-1000 הינו שילוב של מדע וטבע ייחודי התורם לשיפור מרקם שיער פגום שעבר טיפולים כימיים כמו החלקה, הבהרות וכד'.
הביוטין הוא ויטמין החשוב להזנת השערה וידוע כמסייע נגד קצוות מפוצלים ושרופים, הביוטין תומך בהתחדשות השערה ויוצר שכבת הגנה המגינה מפני לחות ונזקי הסביבה.
הוראות שימוש : יש לטפטף על היד מספר טיפות של סרום ולעסות בעדינות לכל אורך השיער, תוך שימת דגש על הקצוות. ניתן להשתמש על שיער לח או יבש, מומלץ במיוחד לפני ואחרי ייבוש השיער בפן/מחליק.
אזהרות: לשימוש חיצוני בלבד. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים, במקרה של מגע יש לשטוף היטב במים. להרחיק מילדים.


מחיר: 69

מרכך ביוטין P-1000

מרכך ביוטין P-1000

לחיזוק ושיקום השיער

לשיער חזק, עדין ורך כמשי עם ניחוח עדין ממרכיבים טבעיים בלבד

השמש הישראלית, האויר החם והיבש וגורמים חיצוניים רבים אחרים עשויים להפוך את השיער לנוקשה, עייף וקשה יותר לטיפול. על מנת לתת לשערך את ההזנה שראויה לו, לרשותך מרכך איכותי עשיר ברכיבים אורגניים המכיל רכיבים טבעיים בלבד שלא נוסו על בעלי חיים. מרכך הביוטין של שורשים היחיד שמכיל כמויות מרוכזות במיוחד של ביוטין כחומר גלם – המותיר את שיערך חזק יותר מן השורש ועד הקצה, מלא ברק וצפוף יותר. חמאת שיאה תעשיר את שיערך ותשאיר אותו בעל מרקם משיי ונעים ואילו שמני הארז והתפוז יזינו ויגנו על סיב השיער, ויותירו את שיערך עם ניחוח רענן והדרי שילווה אותך לאורך כל היום.

כל עוצמתו של הטבע זמינה עכשיו לשערך במרכך ביוטין תוצרת כחול-לבן ללא פרבאנים, סולפטים, פורמלדהיד, מלחים או רכיבים מן החי.


מחיר: 49

מסכת ביוטין P-1000

מסכת ביוטין P-1000
לחיזוק ושיפור מראה השיער

מסכה לשיער שורשים בתוספת ביוטין לשיער פגום הזקוק להתחדשות עמוקה.
מסיכת שורשים מבוססת על פורמולה ייחודית המועשרת בביוטין.
מותירה את שערך חלק ומבריק יותר וקל לעיצוב.
הביוטין מעניק לחות וגמישות אינטנסיבית, מעשיר את עור הקרקפת ושומר על טיפוח השערה, ללא תחושת גירוי ויובש קיצוני ומגן מנזקי הסביבה.
מצוין לאחר החלקה.


מחיר: 69

קו אנזים Q10

קו אנזים Q10

חיוני לתהליך הפקת מולקולות אנרגיה (ATP) בתהליך הנשימה התאית 
 משמש כזרז לאנזימים ואלקטרונים המשתתפים בתהליכים של חילוף חומרים בתאים.

נוֹגד חִמצון חזק המגן על מעטפת תאי הגוף וחומצות גרעין (DNA) בפני נזקים חמצוניים הנוצרים מרדיקלים חופשיים.

מונע חמצון של שומנים וכולסטרול ומפחית את רמתם בדם.

מגן על רקמות הגוף בפני תהליכי הזדקנות.

מסייע לחיזוק המערכת החיסונית על ידי השפעה על תאי הדם הלבנים.

רכיבים:

נגזרת יוביקווינול  (Ubiquinol) שעוקפת את תהליך ההמרה בגוף של יוביקווינון (ubiquinone) ליוביקווינול (ubiquinol) ומספקת חומר פעיל ללא צורך בהמרה נוספת יעיל ומספק פי 6 יותר אנרגיה

עלי זית – לטיפול בשומנים בדם

עוזרר – לחיזוק שריר הלב

רוזמרין – לטיפול בשומנים בדם

קרניטין – חומצה אמינית החיונית לפירוק השומנים והפקת האנרגיה בגוף

מקורות תזונתיים לקו אנזים Q10:

קו אנזים Q10 מיוצר בתאי הגוף אך כמויות אלו יורדות עם הגיל, במיוחד לאחר גיל 35.

מקורות מן הצומח: פולי סויה, ברוקולי, תרד, אגוזים, דגנים מלאים ושמן קנולה.

מקורות מן החי: בשר (איברים פנימיים) ודגים (סלמון, מקרל, סרדינים).

אך מהמזון זמינותו הביולוגית (הספיגה)  נמוכה מ-10% 

תרופות ובעיקר תרופות להורדת רמת כולסטרול ממשפחת הסטטינים – מצמצמות את רמות הקואנזים בגוף. לכן יש ליטול יחד איתן תוספת של קואנזים Q10.

מינון

2 מ"ל ביום  – כ 20 טיפות, ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום, ניתן למהול במים בניגוד לרוב התוספים, Q10 מסיס שומן ונספג טוב יותר אם הוא נלקח עם הארוחה. המוצר מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות . מספיק לכ 50 יום .

אזהרות

נשים בהריון והנקה, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע

ילדים עדיף להתייעץ עם איש מקצוע

נטילת תרופות  לדילול דם, כמו קומדין.  מחייבות פיקוח רפואי

יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק . 


כתבו עלינו במדיה https://www.facebook.com/reel/1433768624050871מחיר: 136

מולטי כורכום multi turmeric

מולטי כורכום multi turmeric

הורדת מדדי דלקת "אם כל המחלות"
בטכנולוגיית אולטראסוניק לשפור מקסימאלי של הזמינות הביולוגית

שימושים על פי המסורת

• הפחתת רמות דלקת כרונית ואקוטית בכל הגוף

• כאבי פרקים / דלקת מפרקים

• קרוהן

• קוליטיס

 • דיברטיקטליטיס

• מחלות כבד

בנוסף לכורכום הוספנו גם :

שומר וקמומיל שחקני חיזוק לסיוע בדלקות מעיים (קרוהן, קוליטיס, דיברטיקוליטיס)

לבונה (בוזווליה)- צמח מוביל בסיוע דלקות מפרקים

אשווגנדה – צמח מוביל לחיזוק פיזי ונפשי

חשוב לנו לציין ולהמליץ על  אורח חיים נוגד דלקת, רק שם נמצא המזור לכל החיים

מינון

2 מ"ל ביום  – כ 20 טיפות, ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום, ניתן למהול במים 

המוצר מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות . מספיק לכ 50 יום .

אזהרות 

נשים בהריון והנקה, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע

ילדים עדיף להתייעץ עם איש מקצוע

יש לנקוט משנה זהירות בזמן נטילת תרופות לדיכוי חיסוני ו/או תרופות נוגדות קרישה

יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק . 


מטופל בן 62 שנפטר מהקרוהן לתמיד
מחיר: 136

HMC

HMC

ניקוי רעלים ומתכות כבדות, חיזוק ושיקום הכבד  Heavy metal cleaner      

קיימת אופציה לסדרה ללא אלכוהול

הרכב ייחודי  מצמחים שהוכחו מדעית כי מחזקים את הכליות והכבד, מנקים את הגוף מרעלים ובעיקר מתכות כבדות שאסור להם להיות בגוף כגון:

כספית – גורם לנזקים אנושים למוח ולמערכת העצבים – עצבנות, הפרעות שינה, חוסר שקט, בעיות פוריות, נזקים לכליות ולכבד, שלשולים וקשיי דיבור, או כאבי ראש לא מוסברים

הכספית מגיעה אלינו לגוף בעיקר מ 3 מקורות

1.     שפכי תעשייה שמגיעים לים כחומר מטיל כספית הנצרך ע"י הדגים שאנחנו אוכלים, המלצתינו בנושא, שלושה כללי אצבע – רק דגי ים (דגי בריכה מזוהמים פי 5), רק דגים קטנים (ככל שהדג גדול ושמן יותר, הוא מכיל יותר רעלים) והכי חשוב, לא יותר מפעם בשבוע.

2.     סתימות שיניים אמלגם , עם השנים מתפרקות ומכניסות מולקולות כספית לגוף, המלצתינו לקפוץ לרופא שיניים בהזדמנות הראשונה ולהחליף את הסתימות לחדשות ללא כספית

3.     תרופות – ישנם תרופות שמכילים כספית, לפיכך תרופות יש ליטול כמה שפחות ורק בהמלצת רופא

 

קדמיום – אחת המתכות הרעילות ביותר, שקשה מאוד לנקות אותה מהגוף וסימני הרעילות שלה מתפתחים בהדרגה, לחץ דם גבוה, מחלות לב וכלי דם, אנמיה, בעיות ראיה, בעיות בכבד ובכליות עד מחלת הסרטן

מאיפה מגיע אלינו קדמיום לגוף

1.     מוצרי קפה נטול קפאין

2.     בציפוי אמאיל, סוללות ומוצרי פלסטיק – כבר היום להחליף את כל קופסאות הפלסטיק של המזון ובהדרגה של שאר המוצרים שבאים איתם במגע

3.     חומרי ריסוס והדברה – טיפ, ילדים ובעלי חיים שהם נמוכים יותר, ייסבלו יותר

4.     עשן – סגריות, סיגרים, נרגילה, קנאביס או כל עשן אחר, גם אצל מעשנים פסיביים יכולות להימצא רמות קדמים גבוהות

 

עופרת – מתכת רעילה שמצטברת בגוף לאט לאט ועם הזמן פוגעת בכל מסנני הגוף לרבות הכבד והכליות וגורמת לכאבי שרירים, עצבנות, בעיות זיכרון, הפרעות קשב וריכוז, פגעים בעור, מחלות לב ופגיעה במערכת החיסון

מאיפה מגיעה אלינו העופרת לגוף

1.     המקור הכי חזק הוא העשן – מהתעשייה (במאה שנה האחרונות, ריכוז העופרת באוויר גדל פי 500 ואפילו יותר לפי מחקר שנעשה ב 2008), עשן של מכוניות ושל סיגריות

2.     תעשיית הדפוס והצבע – אדי צבע מהצבעים שצובעים את הקירות

3.     תעשיית הקרמיקה  

4.     צבעים לשיער – במיוחד השחור

5.     עפרונות לתלמידים

 

מכילה שילוב של 4 צמחים:

CORIANDRUM SATIVUM גד השדה, או כוסברה בערבית, מעבר לנוגד חימצון חזק, הצמח אנטי ויראלי, אנטי חיידקי ואנטי פרזיטי הכוסברה מכילה חומרים כמו אפיגנין, חומצה מאלית, לוטאלין חומצה סיליצילית ועוד חומרים שתומכים במערכת הטבעית לניקוי רעלים מהגוף ובעיקר gadolinium (נמצא בחומר ניגוד שמזריקים לגוף בכל פעם שעושים MRI)

CHLORELLA VULGARIS אצת כלורלה מכילה רשימה לא בטלה של חומרים שביכולתם לסלק רעלים מהגוף אלומיניום, ארסן בעיקר רעלים מהסוג של PBDEs   ולהרחיק אותנו סטטיסטית מסרטן בכלל, וסרטן שד וערמונית בפרט.    

הכלורלה הוכחה ביכולתה לנטרל את הרעל המסוכן ביספנול a זהו חומר שדומה במבנהו לאסטרוגן, משבש פעילות הורמונלית וגורם לסרטן. ביספנול a נמצא במוצרי פלסטיק ובגוף של כל מי שעדיין משתמש בפלסטיק, כמו כן  נמצא גם ברוב הסתימות של שיניים לבנות.

TARAXACUM OFFICINALE שן ארי הידוע גם כשינן רפואי ברפואת הצמחים המודרנית המתאים במיוחד לטיפול בדלקות מפרקים כרוניות ולצורך תהליכי פינוי רעלים (דה-טוקסיפיקציה). דלקת כיס\דרכי המרהדלקת מפרקים ריאומטית (RA)דלקת הכבד (כרוני)ליקויים בתפקודי הכבד וכבד שומני.

SILYBUM MARIANUM גדילן הידוע בסגולותיו ברפואת הצמחים זה למעלה מ- 2300 שנה כצמח יעיל לטיהור הדם, לטיפול בהכשת נחשים ולטיפול בצהבת ובמחלות כבד

הצמח בעל פעילות אנטי דלקתית, מגן ומשקם את תאי הכבד, ומשמש לטיפול בשחמת הכבד על רקע ויראלי או על רקע של שימוש מוגבר באלכוהול. לחומר הפעיל העיקרי בצמח, סילימרין, השפעה אנטי אוקסידנטית חזקה, מגינה ומשקמת לכליות ולכבד.

 

מינונים

בהעדר תסמינים, מזלף ביום , עד 3 מזלפים בשבוע של ניקוי רעלים

בבעיות כבד אקוטיות, יש לבדוק מינון עם איש מקצוע

 

אזהרות

הצמחים נחשבים כבטוחים לשימוש. לא ידועות תופעות לוואי או התוויות נגד; לחלקם השפעה מעכבת על ציטוכרום P-450, היכולה תיאורטית להעלות את רמת התרופות שמפורקות באמצעותו בדם לפיכך, מי שלוקח תרופות מרשם, יש להתייעץ עם הרופא

 קיימת אופציה להזמין ללא אלכוהול

נשים בהריון, נשים בהנקה, וילדים אסור להשתמש

מחקר 1 שמאשר כי הכוסברה מכילה 43 חומרים חשובים מהם 21 תרכובות פנוליות שלהם מיוחסות סגולות בניכוי מתכות ורעלנים שונים מהגוף תוך כדי תמיכה וחיזוק מערכת החיסון ושאר מערכות הגוף

מחקר 2 - כוחה של הכוסברה בניקוי מתכות כבדות מהגוף

מכתבי תודה והמלצות

מאמר על  מתכות כבדות  Eat well


מטופל בן 55 מחדרהמטפלת מקצועית שעושה סדנאות לניקוי רעלים למעלה מ 25 שנהמחיר: 136

קולגן colagen

קולגן colagen

עצירת תהליכי זקנה  טיפוח העור ואיזון הורמונלי, בטכנולוגיית אולטראסוניק לשפור  הזמינות הביולוגית

חיזוק עצמות הגוף,  תקינות המפרקים ועוזר להצמחת סחוס, בריאות השרירים ותפקוד מעיים תקין. שומר על גמישות ומיצוק עור הפנים מוסיף לחות לעור ומפחית קמטים, מחזק את השיער והציפורניים.

רכיבים: קולגן, ארכובית סינית, ויטניה, ויטמין ,C ריהמניה, חומצה היאלרונית, פאוניה אדומה, ויטמין H ביוטין..

קולגן – מולקולת חלבון חיונית לא רק לעור ולשיער,  לא פחות גם לעצמות, כלי דם ושרירים. ככל שמתרחקים מתאריך הלידה יורדת באופן טבעי כמות ייצור הקולגן (כ 1.5% כל שנה מגיל 30) ונוצרת השפעה רב מערכתית

ארכובית סינית  ( פוליגניום ) – נוגד חמצון וצמח מוביל בהאטת תהליכי הזקנה

ויטניה (אשווגנדה) – צמח מוביל לחיזוק פיזי ונפשי

ויטמין C – חשוב לפעילות הקולוגן בגוף ומסייע בתפקוד ובבניית הקולוגן

ריהמניה – בונה ומניע דם (שיגיעו החומרים הפעילים ליעדם)

חומצה היאלרונית – חומר המיוצר באופן טבעי בגוף שלנו וממלא תפקידים חשובים. בשמירה על נפח העור ועל הלחות שאצורה בתאים 

פאוניה אדומה – בונה ומניעה דם

 ויטמין H ביוטין (B7) – אחת הסיבות הנפוצות לעור יבש, סדוק, אנמיה ותשישות

עוד כמה דברים חשובים לקחת בחשבון

 1. אין בדיקת  שמודדת את רמות הקולגן בגוף, אך מרגישים את זה בכל אותם מקומות שפעם היו עשירים בחלבון הקולגן.

  • העור הופך פחות זוהר, חלק, מוצק וגמיש, מופיעים קמטים ראשונים.
  • השיער מתפצל ומתדלדל
  • הציפורניים הופכות יותר דקות ושבירות, 
  • כאבים במפרקים ובהמשך דלקות שנובעות ממחסור בסחוס,
  • מסת השריר מתדלדלת,
  • צפיפות העצם יורדת והסידן בורח כי הקולגן כבר לא שם כדי להחזיק אותו
  • כלי הדם מאבדים טונוס, פחות גמישים שגורמים לדימומים ועוד ועוד

  במצב זה, ניתן וכדאי לתסף בקולגן ממקור חיצוני.

 2. קיימים בשוק הרבה מאוד תוספי קולגן וחשוב לדעת כי הם יכולים להגיע ממקורות שונים – ישנם תוספים על בסיס קולגן טבעי כמו: תוספים על בסיס קולגן דגים או קשקשי דגים – הם הנפוצים ביותר בתעשיית הקוסמטיקה למרות הוכחו כיעילים גם לטיפול בבעיות מפרקים, תוספים על בסיס קולגן תרנגולת, תוספים על בסיס קולגן מיונקים כמו בקר – שני סוגים אלה משמשים בעיקר לטיפול בבעיות מפרקים, ותוספים על בסיס קולגן צמחי – הם נמצאו יעילים במיוחד לשיקום עור וריפוי פצעי חשוב שיהיה מופק מדגים (מחקרים מצביעים שנספג פי 1.5 מאשר מבקר או עוף)

מינון

2 מ"ל ביום  – כ 20 טיפות, ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום, ניתן למהול במים 

המוצר מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות . מספיק לכ 50 יום .

מכתבי תודה והמלצות

המלצה ממרכז תרפא 


מחיר: 136

בלזם Balsam

בלזם Balsam

קוטל ומשמיד וירוסים, חיידקים, תולעים ומיקרואורגניזמים אחרים  

ארגז כלים לעזרה ראשונה – חובה בכל בית


פורמולת צמחים עתיקת יומין אשר במקור מבוססת על שרפים. במסורת שימשה כתרופה ליותר מ- 500 בעיות שונות בשל יכולות נוגדות דלקת וזיהום משמעותיות של הצמחים.

מכילה צמחים אשר נחקרו והוכחו מדעית כמטפלים בדלקות וזיהומים ומשקמי רירית מערכת העיכול כגון: הליקובקטור פילורי, גסטריטיס, כיב קיבה (אולקוס), מחלות מעיים דלקתיות, קנדידה


 

      שימושים על פי המסורת:  

• זיהומים אקוטיים במערכת העיכול העליונה והתחתונה

• שלשולים כתוצאה מזיהום במערכת העיכול

• דלקת בדרכי השתן

• קנדידה

• הליקובקטור פילורי

• פצעים זיהומיים על העור

• הרפס

• כאב גרון

• ריח רע מהפה


מכיל – 100 מ"ל טינקטורה


Propolis resin

Calendula off.

Commiphora (Myrrh)


אופני שימוש ומינונים  :

 1-4 מזלפים ברבע כוס מים   1-3 פעמים ביום

תעודת כשרות: של הבד"ץ, העדה החרדית

נעשה בננו טכנולוגיה חדישה לשיפור הספיגה - קרא עוד

 

התוויות נגד ואזהרות:

יש לנקוט משנה זהירות  במצבים של:
עצירות, רגישות לצמחים ממשפחת המורכבים ולבעלי עור רגיש,
בשילוב עם תרופות לדיכוי חיסוני
בזמן ההנקה

אסור בזמן הריון

מוצר זה אינו תרופה, אינו התוויתי ואין לראות בו המלצה או טיפול רפואי,  בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל

אין להשתמש במוצר ללא הנחיות של איש מקצוע מוסמך


מכתבי תודה והמלצות


מאמר שפורסם ב eat-well  העזרה הראשונה שחייבים להחזיק בבית 


מטופלת בת 50, ניסתה 4 שנים להיפטר מהליקובקטור פילורי בעזרת אנטיביוטיקה עד שניסתה את הבלזם
ד"ר איתמר רז הוציא תולעים ממערכת העיכול של הבת שלו באמצעותו

ד"ר אור בן עוזיאל ממליץ לניקוי אפטות (וירוסים)
מטופל בן 45 עם הליקובקטור פילורימחיר: 136

פלוריל

פלוריל

טפילי מעיים
מוצר שפותח על ידי ננוטבע ושולבו בו צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע וטיפול בטפילי מעיים שונים, חיידקים, וירוסים, פטריות וחיזוק מערכת העיכול והמערכת החיסונית.

תכלית רכיבי הפורמולה:
חיסול טפילים וגורמים מזהמים במעי האדם, כשהבולטים בהם: אמבות, קנדידה, הליקובקטר פילורי, לסטוציסטים, פרוטוזואה ותולעי מעיים שונים. צמחי המרפא בפורמולה מחסלים את הטפילים הממוקמים במעיים, פטריות, חיידקים ווירוסים שונים. ממריצים ומשפעלים את מערכת העיכול ומחזקים את המערכת החיסונית.

הטיפול הרפואי התרופתי המקובל כיום לטפילי מעיים הוא באמצעות טיפול תרופתי הניתן בתרחיף, הקוטל לעיתים את התולעים כבר בתחילת הטיפול אך נדרשת התמודדות ארוכה יותר במקרים של ביצי תולעים או מזהמים אחרים. במקרים קשים יותר נותנים אנטיביוטיקה הפועלת בחלל המעי בלבד ואינה נספגת בשאר איברי הגוף, כך שהטיפול הרפואי הקיים אינו מבטיח סיכול מקיף של הטפילים השונים ובעיקר משמש כמכת מנע ראשונית וכהקלה על התסמינים.

רכיבים:
קיפודנית , טבבויה, אורגנו, לענה, בת קורנית, רוזמרין, ערבז, שום, שינן (שן ארי) , גונדרומה, ריישי, שום.

מינון :
2 מ"ל ביום. ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים
יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק

מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות .

מספיק לכ 50 יום .

מחיר: 129

ליברטיב

ליברטיב
בעיות כבד

מוצר שפותח על ידי ננוטבע ושולבו בו צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע בבעיות של כבד שומני, כולסטרול וטריגליצרידים, שיקום וטיפול של תאי הכבד במגוון בעיות כרוניות, ביניהם טיפול בעודף שומנים בדם וסוכרת.

טיפול ברמת השומניות של הכבד, הורדת רמות כולסטרול "רע" ) HDL ( הפחתת השומנים בדם וטיפול בהתפתחות תסמונת מטאבולית. צמחי המרפא בפורמולה משקמים ומטפלים בתאי הכבד, מאזנים את מערכת חילוף החומרים בגוף ומפחיתים את התהליכים הפתולוגיים, מונעים דלקת או שחמת הכבד ומפחיתים רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים.

הטיפול הרפואי המקובל כיום להורדת רמות כולסטרול הינו באמצעות סטטינים המפחיתים אף את הטריגליצרידים, במקרים של כבד שומני ממליצים להפחית משקאות אלכוהוליים, תזונה נכונה להורדה במשקל ופעילות גופנית. את הטריגליצרידים לרוב מפחיתים באמצעות דיאטה דלת פחמימות וסוכרים. במקרים קשים, מטפלים בזריקה תת עורית למעט במקרים קיצוניים של אי סבילות של הגוף לסטטיטינים, תופעות לוואי הקשורות לסטטינים כוללות כאבי שרירים, ונזק לשריר הלב.

רכיבים:  גדילן, שינן )שן ארי(, פילנטוס, שוש קירח, כורכום, שכיזנדרה, ריישי

מינון :

2 מ"ל ביום. ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים
יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק

מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות .

מספיק לכ 50 יום .

מחיר: 129

גארפול

גארפול

פטרת ציפורניים
ננו גארפול, מוצר שפותח על ידי ננוטבע ושולבו בו צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע במקרים של פטרת הציפורניים, מיגור טפילי מעיים, פטריות חיידקים, ווירוסים ואיזון המערכת החיסונית.

טיפול בפתוגן הנגרם כתוצאה מהפטרייה הקיימת במערכת העיכול, הפחתה של הזיהום הנגרם בפטרת העור והציפורניים. צמחי המרפא בפורמולה מטפלים בזיהום הנגרם כתוצאה מהפטרייה על ידי חיסול טפילי המעיים היוצרים את מושבת הפטרייה. סילוק ווירוסים הפוגעים במערכת החיסונית והענקת היכולת לגוף, לחדש את המראה האסתטי של הציפורניים.

טיפול רפואי קונבנציונלי בפטרת הציפורניים: הטיפול הרפואי המקובל כיום במקרי פטרת הציפורניים תלוי לרוב ברקע האישי של החולה ובחומרת הפטרת, במקרים קלים מטפלים באמצעות משחה או לק המכילים רכיבים אנטי פטרייתיים. במקרים קשים יותר, מטפלים באמצעות טיפול תרופתי הניתן דרך הפה, אך בעל תופעות לוואי מקומיות ולעיתים אף גורם לפגיעה בכבד. ישנם ניתוחים, או טיפולים בלייזר להמסת הציפורן במקרים מורכבים יותר אך לא קיים טיפול למיגור הפטרייה באופן שורשי ומקיף.

רכיבים: בת קורנית, לענה ריחנית, טבוביה )לפאצ'ו(, אכינצאה, ציפורני חתול, רוזמרין, אורגנו

מינון :

2 מ"ל ביום. ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים
יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק

מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות .

מספיק לכ 50 יום .

מחיר: 129

ננו אימפאקט

ננו אימפאקט

עיכול ומעי רגיז

מוצר שפותח על ידי ננוטבע ושולבו בו צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע בבעיות של מעי רגיז ובעיות עיכוליות שונות, שיקום ואיזון של מערכת העיכול ומערכת העצבים.

טיפול בכלל היקף הגורמים למעי רגיז, הסדרה של מערכת העיכול וטיפול במערכת העצבים. צמחי המרפא בפורמולה מפחיתים נפיחות בבטן וגזים, עצירות ושלשולים כאבי בטן ועוויתות מעיים. מסייעים לתחושת התרוקנות ומורידים את הרגישות למזון, מעלה את איכות השינה ומשפרת את רמות הלחץ והסטרס הנפשי.

הטיפול הרפואי המקובל כיום מבוסס על תרופות הנוגדות חרדה או התכווצויות במעי, ישנן תרופות המרפות את ההתכווצויות ומגבירות את כיווץ השרירים על ידי מערכת העצבים כדי להקטין את תחושת הנפיחות בבטן. אך במקרים רבים, תסמונת המעי הרגיז מטופלת בתרופות נגד דיכאון כדי לשנות את סף הרגישות של התאים התחושתיים. הטיפול הרפואי הקיים כיום פועל בעיקר למניעת נזקים מצטברים, אך לא מציע פתרון לריפוי מערכות הגוף באופן מלא.

רכיבים: גלוטמין, שומר, פיליפנדולה, אזוביון )לבנדר(, זנגביל, מליסה, ויטמין C, ויטמין .B6

מינון :

2 מ"ל ביום. ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים
יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק

מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות .

מספיק לכ 50 יום .

7290117940075

ננו אינפאקט ,מוצר שפותח על ידי ננוטבע ושולבו בו צמחים שהוכחו יעילים במחקרים לסיוע בבעיות של מעי רגיז ובעיות עיכוליות שונות, שיקום ואיזון של מערכת העיכול ומערכת העצבים.
מחיר: 129

+TEASEL

+TEASEL

הפורמולה באה לתת מענה על ערב רב של תסמינים הנגרמים מחיידקים להם  מיוחסת מחלת הליים.
Lyme disease = קדחת הבהרות

תומכת בסילוק רעלנים, מסייעת בבעיות עיכול- טפילים ופטריות, משפרת סירקולצייה של דם, ומחזקת שרירים, יעילה  לדלקות פרקים וכן לטיפול בתסמיני אוטיזם


סרטון וידיאו על המוצרמחיר: 139

NVB

NVB

לטיפול בדלקות וזיהומים ויראליים, וחיידקים, וחיזוק מערכת החיסון.

סרטון וידיאו על המוצרמחיר: 139

N-PF-S

N-PF-S

לטיפול במגוון מצבים דלקתיים של עובש פטריות כגון קנדידה וקטילת תולעים ושאר פרזיטים. מתוק ומתאים לילדים

סרטון וידיאו על המוצרמחיר: 139

EZ

EZ

הפגת מתח, חרדה, הפרעות שינה, אי שקט במהלך היום והלילה. עוזר לשינה ערבה, ומותאם לADHD, מרגיע תסמיני פרקינסון.

לטיפול  במגוון מצבים דלקתיים של עובש ,פטריות כגון קנדידה וקטילת תולעים ושאר פרזיטים .

סרטון וידיאו על המוצר


מחיר: 139

BINDER

BINDER

ניקוי רעלנים,מתכות כבדות כספית, אלומיניום, עופרת ועוד רבות אחרות.חיזוק תיפקודי כבד,שיפור סיקרולציה הדם והלימפה תמיכה במערכת העיכול ואיזון הסוכר בדם

לתמיכה קוגנטיבית, נוגדי דיכאון מרגיעה מצב נפשי והיפראקטיביות.פורמולה אופטימלית כחלק לטיפול ותמיכה לתסמיני אוטיזם קשב וריכוז.

סרטון וידיאו על המוצר


מחיר: 139

KESHEV

KESHEV

לחוסר אנרגיה, המרצה, תמיכה בקשב וריכוז, וחידוד החשיבה. קושי בכתיבה, חולמנות, קשיי התארגנות וניהול בזמנים, מוסחות הדעת,פיזור ונטייה לאבד חפצים .

סרטון וידיאו על המוצר


מחיר: 139

ספירה

ספירה

פורמולה עשירה ברכיבים טבעיים אשר נחקרו ונמצאו מתאימים לבריאות של הגבר.

מכילה שילוב סינרגטי ייחודי של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ורכיבים נוספים אשר יחד יוצרים פורמולה מתקדמת בתחומה.

מבין הרכיבים בספירה ניתן למצוא ל-ארגינין, קו אנזים Q10, אבץ פיקולינט, ויטמין D3, NAC ועוד.

 

הערות:

 • שילוב סינגרטי ייחודי של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ורכיבים נוספים
 • יעילות טיפולית גבוהה אשר נחקרה קלינית

 

כמות:

75 כמוסות רכות

 

הוראות שימוש:

2 כמוסות, פעמיים ביום.

 

כשר בדץ

מחיר: 196

ג'ימנמה (Gymnema Sylvestre)

ג'ימנמה (Gymnema Sylvestre)

ג'ימנמה (Gymnema Sylvestre) הינו צמח מטפס ממשפחת האסקלפיים, נפוץ במרכז ובדרום הודו.
עליו משמשים מזה שנים ברפואה ההודית.

מומלץ לתמיכה בירידה במשקל, איזון רמות סוכר ותנגודת לאינסולין

כשר פרווה למהדרין  – בד"ץ העדה החרדית

מינון -  1-3 כמוסות ביום

מחיר: 54

ג'ינקו בילובה

ג'ינקו בילובה
אחד מן העצים העתיקים בעולם, בעל תוחלת חיים מהגבוהות ביותר- 1000 שנים.  לאחרונה הצטברו מחקרים רבים המעידים על יכולתו למנוע היצמדות טסיות דם ולשפר את זרימת הדם בכלי דם קטנים וגדולים. הודות לתכונות אלו, משמשים עלי הג'ינקו בילובה במצבים של אלצהיימר בשלביו הראשונים, לשיפור זרימת הדם למוח, לטיפול באין אונות הנובעת מליקויים בזרימת דם ובטיניטוס (צפצופים באוזניים).

יתרונות:
• משפר את זרימת הדם למוח ולשאר האיברים.
• מסייע בשיפור תהליכי חשיבה וזכרון.
• נוגד קרישה.
• מסייע במצבי ורטיגו, מיגרנות וטינטון.
• למניעת מצבי נוירופתיה.
• מסייע במצבי אין אונות, הנובעים מליקויים בזרימת הדם.
• בעל תכונות נוגדות אלרגיה ונוגדות דלקת.

 
מחיר: 68

ג'ינסנג קוריאני

ג'ינסנג קוריאני
מחקרים מראים כי צמח מרפא זה תורם לשיפור ייצור האנרגיה בגוף, ותומך התאוששות ממצבי סטרס ומחלה ממושכים.

מבין כלל הג'ינסנגים הקיימים נחשב הג'ינסנג הקוריאני חזק במיוחד. הג'ינסנג הקוריאני מוכר בשמות נוספים ובהם פאנאקס (Panax). מקור השם בשפה היוונית ומשמעותו "מרפא-כל". הג'ינסנג הקוריאני נחשב לאחד הצמחים העוצמתיים ביותר מבחינה מסורתית בו ניתן לעשות שימוש רב ומגוון. תמצית ג'ינסנג קוריאני סולגאר מכילה ריכוז יעיל של רכיבים פעילים בשם ג'ינסנוסידיים.

יתרונות:

 • מכיל תמצית תקנית של שורש ג'ינסנג קוריאני במינון של 250 מ"ג ובתוספת 200 מ"ג של אבקת הצמח השלם
 • תמצית תקנית שורש ג'ינסנג קוריאני נמנית בין תמציות הצמחים המצוינות והאיכותיות בליין צמחי העוצמה המלאה של סולגאר!
 • ליין צמחים זה (SFP) זכה מספר פעמים בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה
 • הליין מכיל תמציות תקניות סטנדרטיות ופטנט PhytO2X® לשמירת פוטנטיות המוצר
 • אינו מומלץ לנטילה לפני השינה
 • מתאים לצמחונים ולטבעונים
 • המוצר בהשגחת KOF-K ניו ג'רזי ארה"ב (פרווה)
 • להשיג באריזות של 60 כמוסות צמחיות
 • מעלה לחץ דם 
 • מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בנטילה קבועה
הנחיות שימוש 3-1 כמוסות ביום, עם הארוחות
מחיר: 113

CENTRUM SILVER

Operation Tag
CENTRUM SILVER
לשמור על הקצב ועל הבריאות גם לאחר גיל 50

בצנטרום סילבר 28 מרכיבים חיוניים לשמירה על תפקוד תקין של כל מערכות הגוף.

עם העלייה בגיל חלים בגוף שינויים הדרגתיים כגון שינויים במערכת העיכול, שינויים בתהליכי חילוף החומרים, שינויים בקצב התחדשות התאים והשפעות הנגרמות כתוצאה מנטילת תרופות באופן קבוע. כל אלו ועוד, מגבירים את הצורך בתוספת ויטמינים ומינרלים על-מנת לשמור על תפקודו התקין של הגוף.

צנטרום סילבר מותאם לדרישות התזונתיות המשתנות של בני 50+. הוא מהווה נוסחה מקיפה המכילה מינונים גבוהים או נמוכים יותר של ויטמינים ומינרלים המומלצים לגיל 50+, בהתאם לדרישות המשתנות של הגוף ולצרכיהם המשתנים. השינויים בגוף משפיעים על קבלת וספיגת הויטמינים בגוף, ולכן צריך השלמה. טבלייה אחת של צנטרום סילבר ליום מספקת לגוף 28 מרכיבים חיוניים לשמירה על הבריאות ותפקוד תקין של כל מערכות הגוף, גם בגיל מבוגר.

תכולה:
 60 טבליות
מחיר: 98

תרסיס חיטוי לנסיעות 30 מ"ל

תרסיס חיטוי לנסיעות 30 מ"ל

מחטא טבעי בעזרת שמנים אנטי-וירלים ואנטי-ספטיים. מקטין את הסיכוי להידבקות בוירוסים וחיידקים בצורה משמעותית בתוספת שמנים המטפלים, מרגיעים, מחזקים ומחדשים את העור

 נספג בקלות ומותיר תחושה נעימה ורעננה. ללא חומרים כימיים וללא מבשמים מלאכותיים

מכיל:

אלכוהול 70%

שמן אתרי טהור לבנדר

שמן אתרי טהור רבנסרה

שמן אתרי טהור עץ התה 

  שמן אתרי טהור ציפורן 

שמן אתרי טהור לימון 

שמן שקדים

 E ויטמין  

 

כמות: 30 מל  בגודל מתאים לנסיעות

 

יש להימנע במגע עם העיניים, מומלץ להשתמש במקומות בהם אין נגישות למיים וסבון

מוגבל ל 2 יחידות לכל הזמנה ועד גמר המלאי

מחיר: 24

תרסיס חיטוי - 100 מ"ל

תרסיס חיטוי - 100 מ"ל

מחטא טבעי בעזרת שמנים אנטי-וירלים ואנטי-ספטיים. מקטין את הסיכוי להידבקות בוירוסים וחיידקים בצורה משמעותית בתוספת שמנים המטפלים, מרגיעים, מחזקים ומחדשים את העור

 נספג בקלות ומותיר תחושה נעימה ורעננה. ללא חומרים כימיים וללא מבשמים מלאכותיים

מכיל:

אלכוהול 70%

שמן אתרי טהור לבנדר

שמן אתרי טהור רבנסרה

שמן אתרי טהור עץ התה 

  שמן אתרי טהור ציפורן 

שמן אתרי טהור לימון 

שמן שקדים

 E ויטמין  

 

כמות: 100 מל 

 

יש להימנע במגע עם העיניים, מומלץ להשתמש במקומות בהם אין נגישות למיים וסבון

מוגבל ל 2 יחידות לכל הזמנה ועד גמר המלאי


מחיר: 39

לאנגין חדש 100 מ"ל

לאנגין חדש 100 מ"ל
חיזוק המערכת החיסונית, חיזוק כללי, שיעול, הצטננות, שפעת, מניעת דלקות וזיהומים, דרכי הנשימה חולשה כללית . אנטי חיידקי ואנטי אלרגי .

מכיל :
תימין, מורינגה, סרפד, ג'ינסנג סיבירי, זנגביל, שן ארי, ליקוריץ, דרוסרה (טללית), יופרזיה, בוצין

מוצר זה אינו תרופה, אינו התוויתי ואין לראות בו המלצה או טיפול רפואי,  בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל

אין להשתמש במוצר ללא הנחיות של איש מקצוע מוסמך


מכתבי תודה והמלצות

יאיר מבעלי בית מרקחת באפרתה 


מחיר: 129

פמיקס

פמיקס

איזון הורמונאלי לנשים
פורמולת פמיקס מבית ננוטבע מכילה צמחי מרפא אשר נמצאו במחקרים יעילים לטיפול באיזון הורמונאלי לנשים בבעיות פוריות, תסמונת קדם ווסתית ווסת לא סדיר, דימום מוגבר, העדר ווסת, שחלות פוליציסטיות ושינויים במצב הרוח.

רכיבים: מורינגהשיח אברהםבטטת בר ( דיוסקוריאה )פאוניה (אדמונית) , מורן שסועאנג'ליקה סיניתסרפדשן ארי, מאקה, רימניה,  ג'ינסנג סיבירישוש קירח.

מינון :

2 מ"ל ביום. ניתן לחלק את המינון לפעמיים ביום. ניתן למהול במים
יש לצרוך עד 6 חודשים מפתיחת הבקבוק

מגיע כנוזל לספיגה מהירה  בבקבוק 100 מ"ל  זכוכית ופפטת טיפות .

מספיק לכ 50 יום .

מחיר: 129

מארז 9 חודשים

מארז 9 חודשים
60 קפליות פרנטל 9 חודשים + 60 כמוסות אומגה 3

אלספה 9 חודשים שייך לסדרת מוצרי אלספה, המותג המוביל את מוצרי אומגה 3 בישראל, ומכיל נוסחת אומגה 3 עתירת DHA, בהתאם להמלצות איגודי הבריאות העולמיים לתקופת ההריון וההנקה. המוצר מכיל גם חומצה פולית החיונית לתקופת ההריון למניעת מומים מולדים (במיוחד מומים הקשורים למערכת העצבים ולעמוד השדרה.

פרנטל 9 חודשים, מבית אלטמן, מכיל שילוב של ויטמינים ומינרלים במינונים אופטימליים, בהתאם ל-RDA (הקצובה היומית המומלצת) ולטווחי ה-DRI) Dietary Reference Intake) בהריון ובהנקה. המוצר מכיל גם ברזל עדין לעיכול ואת כל הרכיבים החיוניים לתקופת ההריון ההנקה: ויטמין D, אבץ, ויטמין C ו-B12.
 
אומגה 3:
רכיב כמות בכמוסה
DHA 300 מ"ג
EPA 100 מ"ג
סה"כ אומגה 3 400 מ"ג
חומצה פולית 400 מק"ג 
 
אלספה 9 חודשים הינו מוצר ייחודי של אומגה 3 למהלך ההריון וההנקה בהתאם להמלצות איגודי הבריאות העולמיים, ה-NIH (המכון הלאומי האמריקני לבריאות), ועידת האיחוד האירופי והאיגוד הפרינטולוגי העולמי.

אלספה 9 חודשים עכשיו באריזת בליסטר, להגנה טובה יותר על הכמוסות, ולמניעת לחות.
מכיל חומצה פולית, החיונית בתקופת ההריון למניעת מומים מולדים.
אלספה 9 חודשים כשר למהדרין, בהשגחת הרה"ג ישראל מאיר לוינגר שליט"א, ראש בד"צ קהילת באזעל שוויץ ומומחה לכשרות דגים.
כמוסה אחת ביום של אלספה 9 חודשים תספק את כמות האומגה 3 החיונית לתקופת ההריון וההנקה!
 אלספה 9 חודשים שייך לסדרת מוצרי אלספה, המציעה מגוון רחב של מוצרי אומגה 3 המותאמים לפי גיל וצורך, וזאת על פי המלצות ומחקרים עדכניים.
מוצרי אלספה מיוצרים בחברות המובילות בתחום האומגה 3, בתהליך ייצור מבוקר ובתקן תרופתי. המוצרים עוברים תהליך אבטחת איכות קפדני ומחמיר במהלך כל שלבי הייצור.
ערכי מתכות כבדות בשמן הדגים תואמים את הדרישות המחמירות בארץ ובעולם.

אופן השימוש:

פרנטל - קפליה אחת ביום עם הארוחה.
לאחסן במקום קריר ויבש, להגן מפני לחות.
אומגה 3 - כמוסה אחת ביום, עם הארוחה.
יש לשמור במקום קריר ויבש. לאחר הפתיחה יש לאחסן בקירור.

תכולה:

60 קפליות פרנטל 9 חודשים
60 כמוסות אומגה 3
סה״כ במארז - 120 כמוסות. 
מחיר: 188

נוסטרול 900

נוסטרול 900
מכיל פיטוסטרולים מן הצומח הפועלים באופן טבעי להורדת הכולסטרול בדם.

מה מיוחד בכמוסות נוסטרול 900 של אלטמן?

מכיל מינון חזק במיוחד – 1.8 גרם פיטוסטרולים ביום
מינון התואם את ההמלצות הישראליות והבינלאומיות

הוראות שימוש:

2 כמוסות רכות ביום, עם הארוחה.
אין לצרוך יותר מ-3 גרם פיטוסטרולים ליום מכל מקור מזון או תוסף תזונה.

תכולה:

60 כמוסות רכות.

הרכב:

נוסטרול 900 מכיל פיטוסטרולים ממקור צמחי
(Plant Phytoesterol Esters (VegaPure® 95
מכיל פיטוסטרולים חופשיים 2.3%
900 מ"ג

מנה יומית של נוסטרול 900 מספקת 1.8 גרם פיטוסטרולים (מנה יומית מומלצת 1-3 גרם).
המוצר מיועד אך ורק לאנשים המעוניינים בהורדת רמות הכולסטרול בדם.
צריכת המוצר תעשה בדיאטה מאוזנת הכוללת צריכת פירות וירקות.
לא מומלץ לנשים בהריון, נשים מניקות או ילדים מתחת לגיל 12.
אנשים הלוקחים תרופות להורדת כולסטרול - יש להיוועץ ברופא.
האפקט של הורדת כולסטרול LDL בדם הינו ברמה של 7%-10% ומתקבל לאחר צריכה של פיטוסטרולים במשך 2-3 שבועות.
השימוש בנוסטרול 900 מומלץ במסגרת הקפדה על תזונה והמלצה לאורח חיים בריא
 
*המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.
מחיר: 76

אומגה 3 950 - 100 כמוסות רכות"

אומגה 3 950 - 100 כמוסות רכות"
במינון הגבוה ביותר בשוק ובחוזק משולש ! כל כמוסה מכילה מינון מרוכז וגבוה במיוחד של חומצות שומן מסוג DHA ו-EPA עם טכנולוגיה ייחודית המאפשרת ריכוז גבוה המספק מענה בכמוסה 1 ליום בלבד! מקור ההפקה של השמן דגים נקי ובאיכות גבוהה כמו כן, מגיע בצנצנת זכוכית ענבר המגנה מפני חום ולחות העלולים לגרום קלקול ואיבוד טריות . המוצר אומגה 3 "950" נבדק והוכח אפקטיבי במחקרים!
מחיר: 168

UP CHI

UP CHI
מערכת חיסון ואלרגיה של דרכי נשימה עליונות
הרכב צמחי בריכוז גבוהה ונטול אלכוהול. ברפואת הצמחים המודרנית משמש ההרכב לטיפול  בתסמיני אלרגיה של דרכי נשימה עליונות, נזלת, התעטשויות, דימוע בעיניים ולתמיכה וחיזוק המערכת החיסונית. ההרכב מתאים לילדים ומבוגרים כאחד. 


הוראות שימוש:  4-2 מזלפים  3 פעמים ביום (מזלף = 20 טיפות)

תכולה : 100 מ”ל

מחיר: 130

HERBAMOLI

HERBAMOLI
חום גבוה 
הרכב צמחי בריכוז גבוהה ונטול אלכוהול בתוספת סירופ סטיביה טבעי לשיפור הטעם. ברפואת הצמחים המודרנית משמש ההרכב לטיפול בחום גבוהה וכאבים. ההרכב מתאים במיוחד לילדים ונוער. 


הוראות שימוש:  1-2 מזלפים  בהתאם לצורך (מזלף = 20 טיפות)

תכולה : 50 מ”ל

מחיר: 79

VERMOTON

VERMOTON
תולעי-מעיים, פרזיטים וזיהומים שונים של דרכי-העיכול
הרכב צמחי בריכוז גבוהה ונטול אלכוהול בתוספת סירופ סטיביה טבעי לשיפור הטעם. ברפואת הצמחים המודרנית משמש ההרכב לטיפול בתולעי-מעיים, פרזיטים וזיהומים שונים של דרכי-העיכול. ההרכב מתאים לילדים ומבוגרים כאחד.

הוראות שימוש:  1-2 מזלפים  3 פעמים ביום (מזלף = 20 טיפות)

תכולה : 50 מ”ל

מחיר: 89

FUCUS

FUCUS
בעיות קשב וריכוז
הרכב צמחי בריכוז גבוהה ונטול אלכוהול בתוספת סירופ סטיביה טבעי לשיפור הטעם. ברפואת הצמחים המודרנית משמש ההרכב לטיפול בהיפר-אקטיביות המלווה בבעיות קשב וריכוז, חרדות, חוסר שקט ובעיות שינה. ההרכב מתאים לילדים ומבוגרים כאחד.


הוראות שימוש:  1-2 מזלפים  3 פעמים ביום (מזלף = 20 טיפות)

תכולה : 100 מ”ל

מחיר: 117

PURE OR

PURE OR
מחלות עור
הרכב צמחי בריכוז גבוהה ונטול אלכוהול בתוספת סירופ סטיביה טבעי לשיפור הטעם. ברפואת הצמחים המודרנית משמש ההרכב לטיפול באסטמה של העור ומחלות עור שונות ולתמיכה והזנת העור. ההרכב מתאים לילדים ומבוגרים כאחד. 


הוראות שימוש:  1-2 מזלפים  3 פעמים ביום (מזלף = 20 טיפות)

תכולה : 100 מ”ל

מחיר: 110

BURN OFF

BURN OFF
צרבת
הרכב צמחי בריכוז גבוהה ונטול אלכוהול. ברפואת הצמחים המודרנית משמש ההרכב לטיפול בצרבת, חומציות יתר בקיבה ורגישות בדרכי העיכול העליונות. ההרכב מתאים לילדים ומבוגרים כאחד.


הוראות שימוש:  4-2 מזלפים  3 פעמים ביום (מזלף = 20 טיפות)

תכולה : 100 מ”ל

מחיר: 115

לייאון חדש 100 מ"ל

לייאון חדש 100 מ"ל

פוריות ושיפור האון הגברי
פורמולת לייאון מבית ננוטבע מכילה צמחי מרפא אשר נמצאו במחקרים יעילים לטיפול בפוריות הגבר, שיפור איכות, כמות, תנועתיות של תאי הזרע, שיפור האון הגברי על ידי הגברת זרימת הדם, חיזוק כלי הדם, איזון רמת הורמון גברי טסטוסטרון, חיזוק כללי של הגוף, ריכוז וערנות.

מינון: 2 מזלפים לחלל הפה 1-2 פעמים ביום.

רכיבים: מאקה, עוזרר, קטב מצוי, אשווגאנדה, דמיאנה, דבקון לבן, אפימדיום, זנגביל, ג'ינסנג קוריאני, קרדמון.

מחיר: 129

כורכום 60 כמוסות צמחיות הסדרה הירוקה

Operation Tag
כורכום 60 כמוסות צמחיות הסדרה הירוקה
שורש כורכום - תמצית תקנית משמש ברפואה הסינית וההודית לטיפול במחלות כבד, בעיות במערכת העיכול ובמערכת החיסונית. שורש כורכום מעודד הפרשת מיצי מרה החיוניים לעיכול, מקל על תסמונת המעי הרגיז ומוריד את רמת הכולסטרול בגוף, כמו כן הוא בעל יכולת לשיכוך כאבים והקלה על דלקות.
מחקרים רבים מן השנים האחרונות עוסקים ביכולתם נוגדת הסרטן של הרכיבים הפעילים ובחשיבותם כהשלמה במסגרת הטיפול האנטי-סרטני.
מתאים לצמחונים ולטבעונים
 • הקלה במצבי דלקת, ובהם דלקת מפרקים ראומטית ומחלות מעיים דלקתיות (קרוהן, קוליטיס).
 • שיכוך כאבים (חבלות, כאבים ראומטיים ועוד).
 • שמירה על בריאות הלב וכלי הדם.
 • מניעת תהליכים סרטניים.
 • טיפול בקשיי עיכול וברגישות במערכת העיכול (גזים, כאבים עוויתיים במעיים, כיב פפטי, שלשול, טפילים במעיים ועוד).
 • טיפול באבנים בדרכי מרה 

יתרונות:

תמצית תקנית שורש כורכום נמנית בין תמציות הצמחים המצוינות והאיכותיות בליין צמחי העוצמה המלאה של סולגאר!
 • תמצית תקנית שורש כורכום של סולגאר מכילה 93% כורכומינואידים!
 •  
 • אופן השימוש:
 • 1-3 כמוסות ביום, עם הארוחות.
 
גודל האריזה:
60 כמוסות צמחיות.
מחיר: 96

חומצה אלפא ליפואית ALA

חומצה אלפא ליפואית ALA
מרכיב נוגד חמצון בעל השפעה חשובה על מערכת העצבים וכלי דם.                                                               לקיחת טבליות נוירו גארד תוביל לשיפור זרימת הדם,להגברת רגישות התאים לאינסולין, לשיפור סיבי העצם ולהפחתה בתסמינים של כאב, צריבה, נימול וחוסר תחושה.
 
שימושים עיקריים:
*הפחתה בתסמינים של נוירופתיה סוכרתית 
*שיפור זרימת הדם למערכת העצבים ההיקפית.
*שיפור תפקוד מיני 
*הגנה מנזקי חמצון
*טיהור רעלים וניקוי מתכות כבדות
 
 
תכולה:
72 טבליות 
כל טבליה של נוירו גארד מכילה:
חומצה אלפא ליפואית, 600 מ"ג.
 
הנחיות:
1-3 טבליות ביום, עם הארוחות.
מחיר: 140

B12 נוזלי- אקוסאפ

B12 נוזלי- אקוסאפ
המוצר היחיד בארץ ללא חומרים משמרים, ממתיקים מלאכותיים, סוכר ו/או שאר אלרגניים.
B12 MAX ACTIVE הינו המוצר היחיד בארץ שמכיל B12 טבעי ו חומצה פולית טבעית. למידע נוסף
מחקרים מוכיחים ש-98% מתוסף תזונה בצורתו הנוזלית יספג ישירות בגוף, אחוזי הספיגה בקפסולות או כדורים יהיו בין 5-18% בלבד.
B12 MAX ACTIVE מעלה במהירות את הערכים בבדיקות הדם ויכול להוות תחליף לזריקות B12.
טעים, נוח לשימוש. ומתאים לשימוש לתינוקות, ילדים ונשים בהריון.
מכיל את הנגזרות הפעילות של B12 וחומצה פולית טבעית (Methyl-Folate) לניצול מירבי בגוף האדם. הוכח כי חומצה פולית חשובה בשילוב עם ויטמין B12 לספיגה מקסימלית.
מחיר: 94

קולגן וחומצה היאלורונית

קולגן וחומצה היאלורונית
שילוב ייחודי של חומצה היאלורונית וקולגן פטנטי לטיפוח העור, ללחות, גמישות וקמטים. 

שימושים עיקריים: 
• טיפוח העור
• קמטים לחות לעור
• מיצוק העור
• מילוי טבעי
• גמישות העור

יתרונות המוצר:
• קומפלקס שרכיביו הוכחו מחקרית*
• מכיל חומצה היאלורונית בריכוז הגבוה ביותר הנמכר בישראל (120 מ"ג פר טבליה אחת)
• מכיל פטנט קולגן הנספג ביעילות ובמהירות.
כל טבליה מכילה:
קולגן (Biocell™ (II Type ....................... 200,1 מ"ג המספק: קולגן TMII Type) שעבר הידרוליזה)...... 720 מ"ג
כונדרואיטין סולפאט .............................. 192 מ"ג
חומצה היאלורונית.................................. 120 מ"ג
ויטמין C ......................................................100 מ"ג
הנחיות: 
טבליה אחת ביום, עם הארוחה.

תכולה:
30 טבליות.
מחיר: 146

נאמבר 7 קומפלקס מארז מוגדל עם תוספת

נאמבר 7 קומפלקס מארז מוגדל עם תוספת
שיפור התנועה, הגמישות והתפקוד היומיומי. ע"י שילוב סינרגטי עוצמתי של 7 רכיבים בעלי אפקטיביות גבוהה

1. אפלפין® 
2. קולגן פטנטי UC-II® 
3. כורכום 
4. ג'ינג'ר 
5. קפסיקום 
6. ביופרין® 
7. ®Ester C

מחיר: 110

קומפלקס אנזימי עיכול 60 כמוסות

קומפלקס אנזימי עיכול 60 כמוסות
עיכול תקין של מרכיבי המזון יכול למנוע מחלות.
חסר באינזימים מקשה על הפעילות המטבולית של הגוף ולכן עשוי להוביל ליצירה של מחלות כרוניות רבות, לא רק כאלו של דרכי העיכול.
 
 
שימושים עיקריים:
*להקלה על תופעות לוואי של עיכול לקוי: נפיחות, גזים, כאבי בטן, עצירות ושלשול.
*לשיפור ספיגת רכיבי התזונה מן המזון.
*להפחתת אלרגיות למזון.
*למניעת התפתחות מחלות בדרכי העיכול.
 
תכולה:
60 כמוסות 
כל כמוסה של קומפלקס אנזימי עיכול מכילה:
*עמילאז 12,500 DU
*פרוטאז 25,000 HUT
*ליפאז 1,875 FIP
*ברומלין 750,000 FCCPU
*לקטאז 1,300 ALU
*גלוקועמילאז 12 AGU
*צלולאז 125 CU
 
הנחיות שימוש:
1-3 כמוסות ביום, עם הארוחות.
מחיר: 73

אומגה 3 ליפוזומאלית צמחית בספיגה גבוהה

אומגה 3 ליפוזומאלית צמחית בספיגה גבוהה
אומגה 3 ליפוזומאלית צמחית בספיגה גבוהה מופקת מאצות ים מיקרוסקופיות אותן מגדלים בחוות גידול ייעודיות, בעלת טכנולוגיה ליפוזומאלית המגדילה משמעותית את יכולת ההמסה, הספיגה, והזמינות הביולוגית של האומגה 3.
 
יתרונות:
 • שמן האומגה 3 מורכב מחומצות שומן חיוניות המייסעות בתהליכים חשובים כגון: ויסות הורמונלי, תהליכים אנטי דלקתיים, תהליכים קוגנטיביים, טיפול בדיכאון, הפרעות קשב וריכוז ועוד.
 • צריכה משולבת של DHA -EPA הוכחה כיעילה בהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות בקרב ילדים ומבוגרים.
 • אומגה 3 חיונית להתפתחות מח העובר והתינוק בקרב נשים הריוניות ומניקות.
 • מסייע בתפקידים חיוניים בפעילות הלב וכלי הדם - הורדת קרישיות, הורדת רמת שומנים ולחץ דם.
 • אנטי דלקתי - מסייע במלחמה בדלקות ותומך במחלות אוטואימוניות.
 • מתאים לנשים וגברים, ילדים בתהליכי גדילה, בני נוער, נשים בהריון ובהנקה, הגיל השלישי.
רכיבים:
מים מטוהרים, קסיליטול (ממתיק טבעי המצוי בפירות וירקות) שמן מאצת ים מיקרוסקופית (.Schizochytrium sp), לציטין מסויה שאינה מהונדסת גנטית (כחומר מוצא לליפוזום), גליצרול, תמצית רוזמרין – Rosmarinus of cinalis (כנוגד חמצון), אשלגן סורבאט, טעם אננס טבעי, ויטמין E טבעי-d alpha tocopheroll (כנוגד חמצון).
 
הוראות שימוש:
יש ליטול 5 מ"ל (או כפית) על בסיס יומיומי.
ניתן לשתות ישירות או למהול במים.
לקחת לאחר האוכל או על קיבה ריקה.
*ניתן להעלות את המינון בהתאם לצורך הטיפולי.
הוראות אחסון - לאחר הפתיחה יש לשמור את הבקבוק בקירור ויש להשתמש עד 8 שבועות מיום פתיחת המוצר.
 
תכולה:
250 מ״ל - 50 מנות.
מחיר: 202

ברזל קומפלקס

ברזל קומפלקס
ברזל קומפלקס מיועד לטיפול ומניעה של אנמיה וחוסר ברזל. ברזל הוא המינרל החשוב לייצור המוגלובין, חוסר שלו מביא לאנמיה.
מינון גבוה של ברזל נחוץ לנשים בתקופות ההריון וההנקה למניעת חסר אצל האישה. 
ללא תופעות לוואי. 
 
שימושים עיקריים:
*לטיפול ומניעה של מצבי אנמיה וחסר בברזל
*לתקופות הריון והנקה
 
תכולה:
90 כמוסות 
כל כמוסה של ברזל קומפלקס מכילה:
*ברזל(כברזל ביסגליסינאט), 36 מ"ג
*ויטמין C, מ"ג 100
*ויטמין B-12, מק"ג 250
*חומצה פולית, 400 מק"ג 
 
הנחיות:
כמוסה אחת ביום, עם הארוחה
 
מומלץ לשלב עם:
*פריג'נטלי
*B-12 מק"ג 1000
*אצה כחולה-ירוקה
מחיר: 62

ויטמין E400

ויטמין E400
ויטמין E של סופהרב הינו טבעי ומגיע בצורה של תערובת טוקופרולים המהווים ביחד את הרכיבים הפעילים של ויטמין E (אלפא, בתא, גמא ודלתא). נטילת טוקופרול אחד מבין הארבעה חוסמת את ספיגתם של אלו האחרים המתקבלים מתזונה. ויטמין E כתוסף יש לקחת כתערובת של כל הטוקופרולים המשפרת את הספיגה וההטמעה של הויטמין בגוף. ויטמין E טבעי יעיל יותר מאשר ויטמין E סינטטי (המסומן כ- DL) מבחינת הספיגה והתועלות הבריאותיות לגוף.
זרימת דם
אנטיאוקסידנט
זיכרון
תיפקוד המוח
מחלות תלויות גיל (אלצהיימר,פרקנסון וכו') 
 
תכולה:
90 כמוסות 
כל כמוסה של ויטמין E-400 מכילה:
*ויטמין E טבעי (כתערובת טוקופרולים) 400 יחב"ל
 
הנחיות:
כמוסה אחת ביום, עם הארוחה.

מומלץ לשלב עם:
» מגנזיום ציטראט + ויטמין B6
» פיטו פימייל קומפלקס
» אסטר C קומפלקס 1000 מ"ג
 
*המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.  
מחיר: 78

ויטמין D3-400 כמוסות רכות

ויטמין D3-400 כמוסות רכות
ויטמין D בצורתו הפעילה - D3
ויטמין D חיוני לשמירה על מאזן תקין של מינרל הסידן בעצם ויש לו תפקיד מרכזי בספיגת הסידן ממערכת העיכול והגברת זמינותו למערכת השלד.
 
 
שימושים עיקריים:
*שמירה על בריאות העצמות והשיניים ומניעת אוסטיאופורוזיס ושברים
*הקלה על כאבי שרירים ועצמות
*בריאות האם והיילוד בתקופות ההריון וההנקה
*מניעת סוגי סרטן שונים
*הקלה על תסמינים של מחלות אוטואימוניות
*הקלה במצבים של עייפות כרונית ודיכאון עונתי
 
תכולה:
120 כמוסות רכות 
כל טבליה של ויטמין D-400 מכילה:
*ויטמין D3 טבעי, 400 יחב"ל
 
הנחיות:
טבליה אחת ביום עם הארוחה, או על סמך בדיקות הדם.
 
מומלץ לשלב עם:
*קלמדין
*D-400ּ+K2 
*אוסטאו-גארד (סידן ציטראט+D-400ׂ)
 
*המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.  
 
מחיר: 28

רטבוליקס- חדש 100 מ"ל

רטבוליקס- חדש 100 מ"ל

סוכרת ותסמונת מטבולית
פותח על ידי ננוטבע ושולבו בו צמחים שהוכחו 
יעילים במחקרים לסיוע במקרים של תסמונת מטאבולית,
כמו שפעול תאי הלבלב, טיפול בתנגודת לאינסולין, טיפול בכבד שומני, כולסטרול ושומנים בדם, טיפול כללי בכבד וכיס המרה, קטילת טפילי מעיים ופטריות, הליקובקטור פילורי וקנדידה, ניקוי הגוף מרעלים ושיירי הורמונים או תרופות, הפחתת החשק למתוק וטיפול בעודף משקל, עצירות וסילוק מתכות כבדות.

תכלית רכיבי הפורמולה:
טיפול בכלל היקף הגורמים לסוכרת סוג 2, שהינה מחלה מטאבולית המאופיינת בריכוזים גבוהים של סוכר בדם, על ידי  חוסר יחסי  קבוע או מוחלט של הורמון האינסולין המיוצר בבלוטת הלבלב, שתפקידו לבצע העברה של הסוכר מהדם לתאי הגוף השונים, שם הוא נדרש להפקת אנרגיה לגוף. כאשר קיים חוסר או פגם בפעילות ייצור האינסולין, מצטבר ריכוז גבוה של סוכר בדם.
גורם נוסף הינו תנגודת לאינסולין שזהו מצב שבו הגוף מייצר אינסולין, אך התאים מתנגדים להכניס אותו פנימה. כאשר הסוכר מתקשה לעבור לתאים ונותר בדם, הוא מגביר את הסיכוי להתפתחות נזקים בכלי הדם, וליצירת פגיעה שעלולה להיות רב מערכתית. הפגיעה יכולה לבוא לידי ביטוי בעורקי הכליות, הרגליים, המוח, הלב והעיניים ואף במערכת העצבים, עד ליצירת מצב שבו יחולו שינויי תחושה שיקשו על אבחון וטיפול נכון של המצב הרפואי הקיים.

טיפול רפואי קונבנציונלי בסוכרת:
הטיפול הרפואי המקובל כיום מבוסס על מעכבי אנזימים הגורמים להפחתה של פירוק הסוכרים במעיים, או הגברת הפרשת האינסולין על ידי "סחיטת הלבלב", שיפור רגישות הכבד והרקמות לאינסולין, הפחתת פירוק הגליקוגן והגברת קליטת הסוכר בשריר. במקרים מסוימים הדבר יגרום לתנגודת לאינסולין בתאי הגוף. הטיפול הרפואי הקיים כיום מבוסס בעיקרו על הפחתת הנזקים הקיימים ומניעת נזקים מצטברים, אך לא מציע פתרון לריפוי מערכות הגוף באופן מלא.


רכיבים: ג'ימנמה, גרגרנית יוונית, עלי זית, מלון מר, מורינגה, כורכום, שן ארי, אורגנו, בת קורנית, זנגביל, ארטישוק, רוזמרין, גדילן, לענה, קינמון.

 1. ג'ימנמה ומלון מר לצורך שפעול פעילות הלבלב ושיקום תאי הבטא 
 2. קורנית לצורך איזון המערך החיסוני 
 3. קורנית, עלי זית, מלון מר לצורך הפחתת התנגודת לאינסולין 
 4. גדילן, שן הארי, ארטישוק, רוזמרין לצורך שיפור וטי