משלוחים בכל רחבי הארץ           האתר בבניה, התחלת פעילות - 30 לאוקטובר 2019מבחינת תזונתית הן נחשבות למקור עשיר במיוחד למינרל נוגד החמצון סלניום ולוויטמינים ממשפחת B, החיוניים להפקת אנרגיה בגוף. יש בהן אשלגן (המפחית את הסיכון ליתר לחץ דם ולמחלות לב), ברזל (מינרל חיוני למניעת עייפות וחולשה ולתפקוד תקין של המוח) ואבץ (התורם לגדילה, להתפתחות, לבריאות העור והשיער ולחיזוק מערכת החיסון). נוסף על כל אלה הן מכילות סיבים תזונתיים המסדירים את פעילות מערכת העיכול ומאטים את ספיגת המזון, ולכן הן פשוט נפלאות לדיאטה.


 

הידע הקיים עליהן מגוון, חלקו מבוסס מחקרית והתפרסם בכתבי עת יוקרתיים ברחבי העולם, וחלקו עדיין נחשב לרפואה עממית ונמצא בבדיקה. אבל דבר אחד בטוח: אם תכניסו אותן באופן קבוע לתפריט היומי - תצאו נשכרים. ד"ר ראול רודריגז, דיקאן מכללת מדיסין ומנהל מרכז "אמא" לרפואה משלימה, ממליץ להפוך אותן למרכיב קבוע בתפריט היומי. "הפטריות הן מקור אדיר לסוכרים שלא מצויים בתזונה היומית שלנו כלל", הוא מסביר, "וסוכרים אלה מאפשרים לגוף לתקן ולבנות מחדש תאים קולטניים מסוימים, וכך להביא לשיפור ולנרמול תפקודי מערכות הגוף השונות".


 

העולם המדעי טרם הספיק להציץ מתחת לכובע של כל סוגי הפטריות (כ15- אלף במספר), אבל אנחנו בחרנו בשבילכם את המיטב שנחשבות לתרופות טבעיות יעילות בארצות מוצאן, ואף נחקרו מדעית והוכחו כיעילות.


מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג
  2. /
  3. תוספי תזונה
  4. /
  5. פטריות כח
טואול - בניית אתרים