משלוחים בכל רחבי הארץ           האתר בבניה, התחלת פעילות - 30 לספטמבר 2019


פרוביוטיקה


פרוביוטיקה הינה מונח כולל למיגוון רחב של כ 500 סוגי חיידקים המכונים גם חיידקים ידידותיים המצויים במערכת העיכול ותפקידם הוא:

א.    עוזרים לעיכול – הם מאפשרים ספיגה של מרכיבים תזונתיים שאינם מסוגלים לחדור את דופן המעי בעצמם.

 

ב.    מגינים עלינו מפני זיהומים – עצם נוכחותם בדפנות המעיים, לא נותנים לרעלים, וירוסים, אמבות, טפילים, חיידקים פתוגניים (גורמי מחלות) להיכנס.

 

ג.     מחסנים אותנו מדלקות ואלרגיות – החיידקים הטובים חיים בדו קיום עם מערכת החיסון הם מגרים את הרקמות האלו, מספיק בכדי לשמור אותם בהיכון בכל זמן מבלי לעבור למצב של התגוננות.

החיים המודרנים מפירים את האיזון – לחץ, מתח, חומרים משמרים, אלכוהול, קפה, כימיקלים פלואור וכלור, תרופות ובעיקר אנטיביוטיקה שתפקידם להרוג צורות חיים זעירות מחסלים במשך הזמן את החיידקים הטובים, בעוד החיידקים הפתוגניים מפתחים עמידות לאנטיביוטיקה ותרופות ועם הזמן משתלטים על המעיים ואז מגיעים למצב שנקרא ברפואה   דיסביוזה (עודף חיידקים רעים).

ואז קורים כמה דברים

א.    הגוף לא מסוגל לעכל מרכיבים תזונתיים חשובים ובמקומם נכנסים אליו כל סוגי הטפילים והרעלים שיש בפלנטה

ב.    מערכת החיסון לא מפסיקה לעבוד ויורה לכל הכיוונים (מכאן מתחילות כל המחלות האוטואמיוניות) הגוף נחלש ומקבל אינסוף מחלות

ג.      הגוף חשוף לאלרגיות ודלקות.

ילדים שנוטלים אנטיביוטיקה בילדותם, סובלים הרבה מחלות בבגרותם, נשים יולדות ילדים, בריאים יותר, חכמים יותר ומצליחים יותר,  ספורטאים מתאוששים מכל פציעה הרבה יותר מהר והגוף עמיד בפני רוב האלרגיות והדלקות.

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג
  2. /
  3. תוספי תזונה
  4. /
  5. פרוביוטיקה
טואול - בניית אתרים