Quercetin  קוורצטין


פיטוכימיכל מסיס במים- פוליפנול ממשפחת הפלבנואידים אשר ידוע בשל תכונותיו נוגדות החימצון, קיים בבצל (בעיקר סגול), פירות יער, שמן זית, תפוח עץ, תה ירוק, דובדבנים, ענבים אדומים, יין אדום, פירות הדר וכוסמת.

 

7 סיבות, למה ?

 

השפעה נוגדת אלרגיה- אסתמה, נזלת אלרגית, קדחת השחת, אטופיק דרמטיטיס קוצר נשימה ו/או גרד חזק, אדמומיות ותחושת חום

 

אצל אנשים אלרגיים יש תגובה חיסונית יתרה כנגד חומרים ומצבים שלא אמורים לסכן את האדם. בעצם תאי מערכת החיסון מסוג לימפוצטים גורמים להפרשה מרובה של נוגדנים מסוג IgE אשר נצמדים לרצפטורים בתאים באזופילים או תאי מאסט/פיטום וגורמים להפעלה מרובה של היסטמין אשר מהווה הגורם האחרון בתגובה האלרגית שמבטאת בכיווץ שריר חלק (בעיקר בסימפונות), הרחבה של כלי דם, דלקת והרס של תאים. לקוורצטין יש יכולת משמעותית לנטרל את ההשפעה של היסטמין (מקור טבעי לאנטי היסטמין)

 

הפחתת סיכון למחלות לב, כלי דם ושבץ-   יכולת נוגדת חימצון חזקה בסביבה מימית מפחיתה חימצון של כולסטרול בזרם הדם ואת שקיעתו בכלי הדם וכך מונע טרשת עורקים. יכולת נוגדת דלקת חזקה מפחיתה דלקת בכלי הדם אשר מהווה גורם משמעותי לטרשת עורקים. יכולת נוגדת צימוד טסיות מפחיתה סיכון להצטברות קרישי דם.

מניעת חימצון ודלקת בכלי הדם משפרת את גמישות כלי הדם וזרימת הדם בתוכם.

 

מניעה וטיפול בסרטן לרבות פרוסטטה- קוורצטין בעל יכולת למנוע התחלקות והתרבות של תאים סרטניים והגברה של אפופטוזיס (מוות תאי מתוכנן) של תאי סרטן. בנוסף תהליכי חימצון ודלקת נחשבים כגורמים משמעותיים לסרטן ובשל יכולתו העוצמתית להפחית תהליכים אלו הוא מפחית סיכון לסרטן. כמו גם יעיל במניעה וטיפול של סרטן הפרוסטטה על די יכולתו לבלום את פעילות טסטוסטרון על תאי סרטן פרוסטטה שמגיבים לו.

 

מיחזור ויטמין C ו- E- אחד התפקידים של ויטמינים אלו הוא לנטרל רדיקלים חופשיים. לאחר שהם מנטרלים רדיקלים חופשיים הם מתחמצנים ונהיים לרדיקלים חופשיים בעצמם. קוורצטין ממחזר אותם בחזרה וכך מגביר את פעילותם מחד ומאידך מפחית עומס חימצוני.

 

מניעה וטיפול של סינוסיטיס וברונכיטיס- על ידי פעילות נוגדת דלקת ופעילות תומכת במערכת החיסון כנגד חיידקים ווירוסים.

 

מניעה וטיפול של גאוט\שיגדון\חומצה אורית גבוהה- מעבר להפחתת דלקת, מעכב את האינזים שאחראי לייצור חומצה אורית.

 

מניעה וטיפול בדלקת כרונית לא זיהומית של הפרוסטטה- על די פעילות נוגדת דלקת שמפחיתה מתווכים דלקתיים כמו אינטרלוקין 6, TNF ו- COX.

 

מניעה וטיפול בקטרקט- מבנה החלבון בעדשת העין בנוי באופן שגורם לעדשה להיות שקופה. תהליכים מוגברים של חימצון חלבונים בעדשה גורם לשינוי במבנה החלבון שגורם לעדשה להיות עכורה, כאילו יש עליה לכלוך שמפריע לראייה. יכולתו נוגדת החימצון החזקה של קוורצטין מפחיתה סיכון זה.

 

 

כמה ?

צריכת קוורצטין מהמזון יכולה לספק 25-50 מ״ג ליום וכמות זו פחות פוטנטית לטיפול במצבים שהוזכרו בכתבה אלא רק למניעה. לצורך טיפול יש לצרוך תוספים של קוורצטין במינון של 250-500 מ״ג 2-4 פעמים ביום.  

 

מתי צריך להיזהר?

במינון המקובל קווצטין נחשב לבטוח מאוד מלבד במצבים הבאים:

קוורצטין משפיע על אנזימי CYP בכבד שאחראים על נטרול תרופות ורעלים ולכן מומלץ לא ליטול אותו בשילוב עם תרופות לרבות תרופות כימותרפיות, אנטיביוטיות ונוגדות קרישה- אספירין, פלאביקס, קומאדין.

לא מומלץ בהיריון והנקה.

לא מומלץ לחולי כליות.

מינון גבוה יכול לגרום לפגיעה בכליות.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. תוספי תזונה
  3. /
  4. קוורצטין Quercetin

קוורציטין קומפלקס - 100 כמוסות - סולגר

Operation Tag
קוורציטין קומפלקס - 100 כמוסות - סולגר

Quercitin Complex - קוורצטין קומפלקס ביופלבנואידים למניעת קטרקט ונזקים אחרים של מחלת הסוכרת. השפעה אנטי-דלקתית חזקה. בשיכוך כאבים. מקל על תופעות אלרגיות. השפעה אנטי-סרטנית

פעילות ורכיבים:
קוורציטין קומפלקס מכיל ביופלבנואידים החשוב למניעת קטרקט ונזקים אחרים של מחלת הסוכרת.

קוורצטין בעל השפעה אנטי-דלקתית חזקה, המסייע גם בשיכוך כאבים. מקל על תופעות אלרגיות.
מחקרים מצביעים על קיום השפעה אנטי-סרטנית של ביופלבנואידים אלה.

הנחיות: שתיים או שלוש כמוסות ביום עם הארוחה.

הערה: קוורציטין עלול לגרום להעלאת רמות הקורטיקוסטראידים בדם ולכן אין ליטול אותו ביחד עם תרופות סטרואידיות.

הקומפלקס מכיל גם ויטמין C בצורת אסטרולה וברומליין, שמשפרים את הטמעתו ומחזקים את פעולתו בגוף.

רצוי לשלב עם: אסטראגלוס PFS, הרפגו SFP, סקוטלריה 520

תכולה: 100 כמוסות

סולגאר קוורצטין כשר פרווה

קוורציטין הוא ביופלבנואיד אקטיבי בעל איכויות יוצאות דופן. מחקרים מראים כי לקוורצטין פעילות נוגדת אלרגיה ודלקת*.

מאמר שהתפרסם לאחרונה במגזין pharmaceuticals אף טומן בחובו הבטחות לטיפול בלחץ דם גבוה ומחלות לב וכלי דם עם קוורצטין**. קוורצטין קיים באופן טבעי בבצל, פטרוזיליה, מרווה ומזונות נוספים.

קוורצטין קומפלקס מכיל שילוב של רכיבים לפעילות משותפת וביניהם גם ברומליין, אנזים טבעי המופק מאננס, המפרק חלבונים ומשפר את הטמעתו של הקוורצטין יחד עם קומפלקס Ester-C®-PLUS. קומפלקס פטנטי זה מספק ויטמין C בעל PH ניטרלי (לא חומצי), ועדין לעיכול המאגד בתוכו שילוב של דובדבני אסרולה, ביופלבונואידים ממקור הדרים, רוטין ופקעות ורדים. 


מחיר: 127

QUERCETIN קומפלקס - 60 כמוסות

Operation Tag
QUERCETIN קומפלקס - 60 כמוסות

נוגד דלקת חזק במיוחד, נגד אלרגיות, מחזק כלי דם ומשפר זרימת הדם, לדליות רגליים, טחורים וסוכרת. מניעת קטרקט וסוגים מסויימים של סרטן.

המוצר הינו קומפלקס ייחודי על בסיס קוורציטין המיועד למניעה וטיפול בתופעות של אלרגיה.

הקופלקס מכיל קוורציטין, NAC, ברומלין, ויטמין C וביופלבנואידים.

המוצר כשר ומגיע ב - 60 כמוסות

זוהי תרכובת המשלבת קוורציטין היפו אלרגני (אינו מופק מהדרים), עם ברומליין, אנזים המופק מאננס, המייעל את ספיגתו ומחזק את פעילותו.
קומפלקס זה, בעל השפעה נוגדת דלקת חזקה במיוחד, יעיל כנגד אלרגיות,

קוורציטין הינו ביופלבנואיד אקטיבי מאוד, בעל השפעה אנטי-דלקתית חזקה המייצב ממברנות של תאי מאסט ומונע את התפרצותם. פורמולה זו מכילה גם אסטרולה ( ויטמין C לא חומצי ) המהווה נוגד חמצון עיקרי בדרכי הנשימה. במינון גבוה פועל ויטמין C לעיכוב השפעת היסטמין – מונע הפרשת היסטמין ומעודד את פירוקו, מעכב התפתחות התקפים אסתמטיים ומשפר את כושר הנשימה של החולים, וכן מגביר את פעילות המערכת החיסונית ומייעל אותה

*מידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי זה או אחר.
בכל מצב או מקרה של מחלה או בעיה רפואית יש להיוועץ עם רופא מסייע.


השפעות בין תרופתיות:
על נוטלי תרופות מדללות דם ונוגדי קרישה להיוועץ ברופא לשם התאמת מינון קוורצטין.


משקל כל כמוסה של קוורצטין 720 מ"ג, ובה:


קוורצטין - מ"ג ................................ 250
NAC - מ"ג ..................................... 150
(נ-אצטיל-ל-ציסטאין)
ויטמין C - מ"ג ................................. 150
(קלציום אסקורבט)
ברומלין - מ"ג .................................. 50
ביופלבונואיד הדרים - מ"ג ................ 20רכיבים נוספים: מגנזיום סטארט.
כמוסות קוורצטין אלרג'י קומפלקס של סופהרב אינן מכילות: תירס, שמרים, סויה, סוכר וגלוטן ומיוצרות ללא חומרים משמרים, חומרי צבע, טעם וריח מלאכותיים.
מחיר: 78

קוורציטין - 90 כמוסות - 250 מ"ג

קוורציטין - 90 כמוסות - 250 מ"ג

,מחזק מערכת חיסון, נוגד אלרגיה, נוגד חמצון, נוגד דלקת


סרטון הדרכה ממטפל מקצועי על המוצר 


מניעה וטיפול ערמונית מוגדלת (פרוסטטה)


השפעה נוגדת אלרגיה-
 אסתמה, נזלת אלרגית, קדחת השחת, אטופיק דרמטיטיס קוצר נשימה ו/או גרד חזק,אדמומיות ותחושת חום

  

הפחתת סיכון למחלות לב, כלי דם ושבץ-   יכולת נוגדת חימצון חזקה בסביבה מימית מפחיתה חימצון של כולסטרול בזרם הדם ואת שקיעתו בכלי הדם וכך מונע טרשת עורקים. יכולת נוגדת דלקת חזקה מפחיתה דלקת בכלי הדם אשר מהווה גורם משמעותי לטרשת עורקים. יכולת נוגדת צימוד טסיות מפחיתה סיכון להצטברות קרישי דם.מניעת חימצון ודלקת בכלי הדם משפרת את גמישות כלי הדם וזרימת הדם בתוכם.

 

מניעה וטיפול בסרטן לרבות פרוסטטה- בעל יכולת למנוע התחלקות והתרבות של תאים סרטניים והגברה של אפופטוזיס (מוות תאי מתוכנן) של תאי סרטן. בנוסף תהליכי חימצון ודלקת נחשבים כגורמים משמעותיים לסרטן ובשל יכולתו העוצמתית להפחית תהליכים אלו ,יעיל במניעה וטיפול של סרטן הפרוסטטה על די יכולתו לבלום את פעילות טסטוסטרון על תאי סרטן פרוסטטה שמגיבים לו.


 מיחזור ויטמינים  סי + אי - אחד התפקידים של ויטמינים אלו הוא לנטרל רדיקלים חופשיים. לאחר שהם מנטרלים רדיקלים , הם מתחמצנים ונהיים לרדיקלים חופשיים בעצמם. קוורצטין ממחזר אותם בחזרה וומגביר את פעילותם מחד ומאידך מפחית עומס חימצוני.

 

מניעה וטיפול של סינוסיטיס וברונכיטיס- על ידי פעילות נוגדת דלקת ופעילות תומכת במערכת החיסון כנגד חיידקים ווירוסים.

 

מניעה וטיפול בדלקת כרונית לא זיהומית של הפרוסטטה- על די פעילות נוגדת דלקת שמפחיתה מתווכים דלקתיים כמו אינטרלוקין 6, TNF ו- COX.

 

מניעה וטיפול בקטרקט- מבנה החלבון בעדשת העין בנוי באופן שגורם לעדשה להיות שקופה. תהליכים מוגברים של חימצון חלבונים בעדשה גורם לשינוי במבנה החלבון שגורם לעדשה להיות עכורה, יכולתו נוגדת החימצון החזקה של
   קוורצטין מפחיתה סיכון זה

תכולה: 90 כמוסות של 250 מ"ג.


מינון: 1-2 כמוסות ביום


אתר היצרן   moresup.com

מחיר: 99
מחיר מבצע: 90
logo בניית אתרים