ניקוי רעלים

נסו לדמיין את החיים ללא כאבי ראש, קשיי עיכול, נפיחויות, כבדות הגוף, חוסר אנרגיה, עייפות, מחלות וירליות חוזרות ונשנות, בצקות בגוף, אף סתום, ריח רע מהפה, תשוקה לפחמימות ומתוק, הפרעות שינה, כאבי מפרקים, כאבי שרירים, אלרגיות, משקל תקין, דיכאון או חרדה ועוד תסמינים רבים שאינם מקבלים מענה נאות מהרפואה הקונבנציונלית.


עכשיו תפסיקו לדמיין ותתחילו להבין שמה שפוגם באיכות חיים שלנו, גורם לנו למחלות, מאיץ את הזקנה והורג אותנו בטרם עת הוא תוצאה ישירה של כשל בפעילות המערכת לטיהור רעלים .

תפנימו את הנוסחה:       מבוגר = כמות שנים        זקן = כמות רעלים


אנחנו  חיים את החיים ולא יודעים שעומד לרשותינו, כלי רב עוצמה, שלא רק יעזור לכם לשרוד, אלא ישפר את איכות החיים והבריאות במידה שעולה על החלומות הפרועים ביותר.

בני אדם מזקנים, נהיים חולים ומתים בעקבות הפרת האיזון בין הראדיקלים החופשיים (הרעלים) לבין נוגדי החמצון (מנקים ומנטרלים את הרעלים)


הכח להלחם בתופעות הזיקנה (אנטי אייג'ינג') למנוע ולרפא כל מחלה  נמצא קרוב הרבה יותר. הוא כבר בידיכם ואינכם זקוקים למרשמים, תרופות, טכנולוגיה חדשנית, טיפולים או מומחים יקרים. הוא נמצא בגופכם שפועל בכוח האינטליגנציה הטבעית המדהימה של הגוף. בעזרתו תשיגו רווחה, מרץ, אנרגיה ואריכות ימים שהם זכותכם מלידה. 


רובנו לא מנצלים נכונה את הכלי רב העוצמה לאיכות חיים – המערכת לטיהור רעלים מהגוף. שעיקרה 2 שלבים 

  1. מה הם הרעלים, מאיפה הם מגיעים ואיך מונעים חשיפה אליהם
  2. נטרול הרעלים שנמצאים בגוף ע" חיזוק מערכת החיסון וצריכת נוגדי חמצון


     אברהם מור קצבטואול - בניית אתרים