פורמולות  MORE
מיוצרות בחברת "תמר שיווק" בסטנדרטים הגבוהים בישראל

פועלת ונמצאת בפיקוח מתמיד של משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי
על פי דרישות התקן הישראלי
 
 GMP                      , 
ISO  9001:2008 

 ISO 227716:2007    ,ISO 13485:2003

חומרי הגלם: באיכות הגבוהה ביותר, הייבוא מחברות מוכרות ומאושרות על ידי משרד הבריאות,מהמובילות בעולם
.

בקרת איכות: תהליך קבלה ואחסון הצמחים, פיקוח על איכותם, אריזה וייצור, נעשים על ידי רוקח מוסמך בלבד.

תעודת כשרות: של הבד"ץ, החברה מאושרת על ידי הרב יוסף זריצקי.

 

כתיבה ועריכה מקצועית: יניב מורסיאנו נטורופת והרבליסט קליני |

מספר המוצרים בסל : 0
 1. קטלוג
 2. פורמולות
 3. /
 4. פורמולות מור MORE

גלוטתיון Glutathione

גלוטתיון Glutathione

גלוטתיון 1,000 מ"ג בטכנולוגית gs, טכניקת מיצוי Glutathione synthetase, נספג בגוף כמו 10,000 מ"ג

+ NAC - נגזרת של ציסטאין - 100 מ"ג

 + חומצה אלפא ליפואית - 200 מ"ג

+קולגן - 100 מ"ג

+ ויטמין C י - 200 מ"ג

תוסף רב עוצמה המשמש לתמיכה בנזקי כבד ונחקר רבות על מנת לסייע בתנאים הבאים:

 • נשירת שיער
 • חידוש העור
 • שבירת ציפורניים
 • אוֹטִיזְם
 • מחלת אלצהיימר
 • הפרעה דו קוטבית
 • דִכָּאוֹן
 • אנצפלומיאליטיס מיאלגי
 • הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD)
 • אקנה - ובעיות עור
 • מחלות אסטמה וריאות
 • תסמונת שחלות פוליציסטיות (PCOS)
 • בריאות העין - ניוון מקולרי
 • תפקוד מערכת החיסון
 • אי פוריות זרע - נפח ותנועתיות
 • ריפוי פצעים
 • יתר לחץ דם לחץ דם גבוה
 • כבד שומני - אנזימי כבד מוגדלים
 • כאב נוירופתי
 • כמה מחקרים הראו גם תועלת לסייע להתמכרויות פתולוגיים והתמכרות לסמים.

 

יתרונות  בגוף

1. מפחית מתח חמצוני
סטרס חמצוני מתרחש כאשר יש חוסר איזון בין ייצור הרדיקלים החופשיים לבין היכולת של הגוף להדוף אותם. רמות גבוהות מדי של עקה חמצונית עשויות להיות מבשר למחלות מרובות. אלה כוללים סוכרת, סרטן ודלקת מפרקים שגרונית. גלוטתיון עוזר למנוע את ההשפעה של מתח חמצוני, אשר עשוי, בתורו, להפחית מחלות.

מאמר שצוטט בכתב העת Journal of Cancer Science and Therapy הצביע על כך שמחסור בגלוטתיון מוביל לרמות מוגברות של מתח חמצוני, שעלול להוביל לסרטן. הוא גם קבע כי רמות גלוטתיון גבוהות העלו את רמות נוגדי החמצון ועמידות ללחץ חמצוני בתאים סרטניים.

2. עשוי לשפר פסוריאזיס
מחקר הצביע על כך שעליה ברמות הגלוטתיון משפרת את בעיות העור. משתתפי המחקר קיבלו 20 גרם כתוסף אוראלי מדי יום במשך שלושה חודשים וראו שינוי מדהים.

3. מפחית נזק לתאים במחלת כבד שומני אלכוהולי ולא אלכוהולי
מוות תאי בכבד עלול להחמיר על ידי מחסור בנוגדי חמצון, כולל גלוטתיון. זה יכול להוביל למחלת כבד שומני גם אצל מי שמשתמש לרעה באלכוהול וגם אצל מי שלא. גלוטתיון הוכח כמשפר את רמות החלבון, האנזים והבילירובין בדם של אנשים עם מחלת כבד שומני כרונית אלכוהולית ולא אלכוהולית.

מחקר דיווח כי גלוטתיון היה היעיל ביותר כאשר ניתן לאנשים עם מחלת כבד שומני במינונים גבוהים. המשתתפים במחקר הראו גם הפחתה ב-malondialdehyde, סמן לנזק לתאים בכבד.

מחקר נוסף מצא שלגלוטתיון במתן דרך הפה היו השפעות חיוביות על אנשים עם מחלת כבד שומני לא אלכוהולי בעקבות שינויים יזומים באורח החיים. במחקר זה, גלוטתיון סופק בצורת תוסף במינון של 300 מיליגרם ליום למשך ארבעה חודשים.

4. משפר עמידות לאינסולין אצל אנשים מבוגרים
ככל שאנשים מתבגרים, הם מייצרים פחות גלוטתיון. חוקרים מבית הספר לרפואה ביילור השתמשו בשילוב של מחקרים בבעלי חיים ובבני אדם כדי לחקור את תפקידו של הגלוטתיון בניהול משקל ותנגודת לאינסולין אצל אנשים מבוגרים. ממצאי המחקר הצביעו על כך שרמות נמוכות של גלוטתיון היו קשורות לשריפת שומן נמוכה יותר ולשיעור גבוה יותר של אגירת שומן בגוף.

לנבדקים מבוגרים יותר נוספו ציסטאין וגליצין לתזונה שלהם כדי להגביר את רמות הגלוטתיון, אשר עלו תוך שבועיים, שיפור עמידות לאינסולין ושריפת שומנים.

5. מגביר את הניידות לאנשים עם מחלת עורקים היקפיים
מחלת עורקים היקפיים מתרחשת כאשר העורקים ההיקפיים נסתמים על ידי רובד. לרוב זה קורה ברגליים. מחקר אחד דיווח שגלוטתיון שיפר את זרימת הדם, והגדיל את יכולתם של משתתפי המחקר ללכת ללא כאבים למרחקים ארוכים יותר. 


6. מפחית תסמינים של מחלת פרקינסון
מחלת פרקינסון משפיעה על מערכת העצבים המרכזית ומוגדרת על ידי תסמינים כמו רעד. מחקר ישן יותר תיעד את ההשפעות החיוביות של גלוטתיון במינונים גבוהים על תסמינים כמו רעד ונוקשות.
דוח מקרה זה מצביע על כך שגלוטתיון עשוי לסייע בהפחתת התסמינים, בשיפור איכות החיים של אנשים עם מחלה זו.

7. עשוי לסייע במלחמה במחלה אוטואימונית
הדלקת הכרונית הנגרמת על ידי מחלות אוטואימוניות עלולה להגביר את הלחץ החמצוני. מחלות אלו כוללות דלקת מפרקים שגרונית, מחלת צליאק וזאבת.
על פי המחקר, גלוטתיון מסייע בהפחתת מתח חמצוני על ידי גירוי או הפחתת התגובה האימונולוגית של הגוף. מחלות אוטואימוניות תוקפות את המיטוכונדריה בתאים ספציפיים. גלוטתיון פועל להגנה על המיטוכונדריה של התא על ידי סילוק רדיקלים חופשיים.

8. עשוי להפחית נזקי חמצון בילדים עם אוטיזם
מספר מחקרים, כולל ניסוי קליני שדווח ב-Medical Science Monitor, מצביעים על כך שלילדים עם אוטיזם יש רמות גבוהות יותר של נזק חמצוני ורמות נמוכות יותר של גלוטתיון במוח. זה הגביר את הרגישות לנזק נוירולוגי אצל ילדים עם אוטיזם מחומרים כמו כספית.

הניסוי הקליני שנמשך שמונה שבועות על ילדים בגילאי 3 עד 13 שהשתמשו בשימוש פומי או טרנסדרמלי של גלוטתיון. שינויים בתסמינים אוטיסטיים לא הוערכו כחלק מהמחקר, אך ילדים בשתי הקבוצות הראו שיפור ברמות הציסטאין, פלזמה סולפט וגלוטתיון בדם מלא.

9. עשוי להפחית את ההשפעה של סוכרת בלתי מבוקרת
רמות גבוהות של סוכר בדם לטווח ארוך קשורות לכמויות מופחתות של גלוטתיון. זה יכול להוביל ללחץ חמצוני ולנזק לרקמות. מחקר מצא שהגלוטתיון הוריד מתח חמצוני ונזקים אצל אנשים עם סוכרת בלתי מבוקרת, למרות רמות סוכר גבוהות. 


10. עשוי להפחית את תסמיני מחלות הנשימה
N-אצטילציסטאין היא תרופה המשמשת לטיפול במצבים כמו אסטמה וסיסטיק פיברוזיס. כחומר שאיפה, הוא עוזר לדלל את הריר ולהפוך אותו פחות למשחה. זה גם מפחית דלקת. N-אצטילציסטאין הוא תוצר לוואי של גלוטתיון.

11. עשוי להפחית ואף להוריד סמני פגמנטציה ולחדש את העור
גלוטתיון מונע נזק חמצוני לעור (Jansen וחב' ב- Canadian Journal of Physiology and Pharmacology משנת 1975, והוא מסוגל לגרום להבהרת העור. ההשפעה האחרונה של גלוטתיון כמבהיר עור התגלתה כהשפעה נלווית במתן כמויות גדולות של גלוטתיון (Prasad וחב' ב-J Toxicol משנת 2009). השפעה זו של גלוטתיון מתרחשת בשלבים שונים של מלנוגנזה, על ידי עיכוב של סינתזת מלנין על ידי חסימת היכולת של הקודמן L-Dopa להגיב עם האנזים tyrosinase בתהליך יצירת מלנין (Matsuki וחב' ב- Yakugaku Zasshi משנת 2008). מחקר של Scott וחב' משנת 1976 ב-Comparative Biochemistry and Physiology, מצא שגלוטתיון מעכב יצירת מלנין על ידי אינאקטיבציה ישירה של האנזים tyrosinase, על ידי קישור וכלציה (chelation) של נחושת עם האתר הפעיל של האנזים. ההשפעה נוגדת החמצון של גלוטתיון מאפשרת לו לעכב את סינתזת מלנין על ידי דיכוי של רדיקאלים חופשיים ושל פראוקסידים התורמים לשפעול של tyrosinase (על פי Karg וחב' ב-J Invest Dermatol משנת 1993). התכונות נוגדות החמצון של גלוטתיון מספקות לעור הגנה מפני קרינת UV ותהליכים אחרים המייצרים רדדיקאלים חופשיים המזיקים לעור וגורמים להיפר-פיגמנטציה (Shindo ו-Hashimoto ב-Arch Dermatol Res משנת 1995). ברוב היונקים יצירת מלנין מכילה את הפיגמנט החום-שחור eumelanin והפיגמנט הצהוב-אדום pheomelanin כתערובת או כקו-פולימרים (Ito ב-J Invest Dermatol משנת 1993).

עלייה ברמת גלוטתיון עשויה להשרות בתאי הפיגמנט ייצור של pheomelanin במקום eumelanin (Jara וחב' ב-Biochim Biophys Acta משנת 1988). מחקר של Chang מצא שרמות נמוכות ביותר של GSH, כרוכות בפיגמנטציה של eumelanin, ואילו הרמות הגבוהות ביותר של GSH כרוכות בפיגמנטציה של pheomelanin ולעור כהה יותר.


 גלוטתיון
1. גלוטתיון הוא נוגד חמצון עיקרי בתאים שמגן על התאים מנזקים. הוא גם חיוני למחזור ולניצול נאות של נוגדי חמצון אחרים, כמו ויטמין C וגם ויטמין E.
2. יש לו השפעה על מערכת החיסון, מגן על תאי מערכת החיסון מפני נזקים, ויש לו גם השפעה אנטי-נגיפית ישירה במידה מסוימת. הוא גם חיוני לשמירה על איזון במערכת החיסון. הוא מגביר את פעילות מערכת החיסון כאשר היא במצב של תת-פעילות, ומרסן אותה כאשר היא פעילה יתר על המידה.
3. לגלוטתיון תפקיד חיוני בפעילות של מיטוכונדריה (אברוני תאים שמייצרים אנרגיה).
4. הוא חיוני לפעילות התאים. גלוטתיון נדרש לייצור של חלבוני תאים רבים, לייצור ולתיקון ה-DNA, לשפעול ולוויסות של אנזימי תאים המעורבים בפעילות התאים הכללית, וגם לפעילות תקינה של ויטמין D3.
5. גלוטתיון מפנה הרעלים היעיל ביותר בגוף האדם. גלוטתיון קושר רעלנים, מזהמים, כימיקלים, מתכות כבדות ותוצרי פירוק של תרופות ומפריש אותם דרך השתן או מערכת העיכול.

מאוד מומלץ לצרוך NAC ביחד עם הגלוטתיון בכדי לתת לגוף את המקסימום ניקוי שצריך.
ה- NAC נלקח ראשון בכדי לשחרר את הרעלנים מהגוף והגלוטתיון סופח אותם בקלות החוצה.

 N  -  NAC-אצטיל-ציסטאין

נגזרת של חומצת האמינו ציסטאין – חומצת האמינו העיקרית של גלוטתיון. נטילת NAC כתוסף תזונתי מגבירה את רמות הגלוטתיון ברקמות. נטילת תוסף NAC יכולה להגביר את רמות גלוטתיון בגוף, והיא יעילה במיוחד להגנה על הריאות ודרכי הנשימה ועל מערכת העיכול מפני נזקים שונים. NAC הוא גם טיפול מתאים להרעלת פרצטמול (אצטמינופן, אקמול). פירוק של פרצטמול בגוף מביא להיווצרות של תרכובות רעילות שגורמות לאזילת המלאי של גלוטתיון בגוף, ובסופו של דבר פוגעות בכבד. ירידה משמעותית ברמות גלוטתיון בגלל פרצטמול, או שילוב של הרעלת פרצטמול עם צריכת אלכוהול עלולים להביא לתוצאות קטלניות. ‏NAC גם משנה את הרכב הריר והכיח. משתמשים בו בהצלחה רבה גם בנטילה פומית וגם במתן דרך צינור הנשמה בבתי החולים כדי לעזור לאנשים שסובלים מפינוי כיח לקוי או מכיח סמיך מדי, על רקע מחלות ריאה חריפות וכרוניות כמו נפחת (אמפיזמה), דלקת סימפונות (ברונכיטיס), קצרת (אסתמה) כרונית ולייפת כיסתית (סיסטיק פיברוזיס).


חומצה אלפא-ליפואית

תרכובת אורגנית הנמצאת בכל תאי האדם, מיוצרת בתוך המיטוכונדריון - הידוע גם כתחנת הכוח של התאים - שם הוא עוזר לאנזימים להפוך חומרים מזינים לאנרגיה (מקור אמין).

בעלת תכונות נוגדות חמצון חזקות.- רמות נמוכות יותר של סוכר בדם, הפחתת דלקת, האטה של הזדקנות העור ושיפור תפקוד העצבים.

מסיסה במים וגם בשומן, מה שמאפשר לה לעבוד בכל תא או רקמה בגוף. , רוב נוגדי החמצון האחרים הם מסיסים במים 

 • לחומצה אלפא-ליפואית יש תכונות שעשויות לקדם ירידה במשקל
 • חומצה אלפא-ליפואית הוכחה כמפחיתה תנגודת לאינסולין, משפרת את בקרת הסוכר בדם, מקלה על תסמינים של נזק עצבי ומפחיתה את הסיכון לרטינופתיה סוכרתית.
 • עשוי להפחית את הזדקנות העור
 • עלול להאט את אובדן הזיכרון
 • מקדם תפקוד בריא של העצבים
 • מפחית דלקת
 • עשוי להוריד את גורמי הסיכון למחלות לב


  תופעות לוואי וסיכונים
  תזונה עשירה במזונות מגבירי גלוטתיון אינה מהווה סיכונים כלשהם. עם זאת, נטילת תוספי מזון עשויה שלא להיות מומלצת עבור כולם. שוחח עם הרופא שלך על גלוטתיון כדי לקבוע אם זה מתאים לך. תופעות לוואי אפשריות עשויות לכלול:

  תגובות אלרגיות, כגון פריחה
  זה לרוב נובע מניקוי הרעלים בכבד ואז צריך להפחית במינון ולעלות שוב בהדרגה.
  גלוטתיון הוא נוגד חמצון רב עוצמה המיוצר בתאי הגוף. רמותיו יורדות כתוצאה מהזדקנות, מתח וחשיפה לרעלנים. הגברת הגלוטתיון עשויה לספק יתרונות בריאותיים רבים, כולל הפחתת מתח חמצוני.

תוצרת ארצות הברית - מפעל מאושר GMP עם אישור FDA

מחיר: 258

אלוורה ג'ל 125 גרם

אלוורה ג'ל 125 גרם
ג'ל אלוורה מרוכז 96% לכוויות ועקיצות -ג'ל אלוורה מרוכז טיפול מיידי בכוויות מחשיפה לשמש עקיצות חתכים ופציעות עוזר לעור להחלים תורם לגמישות ומעניק לחות

יתרונות של ג'ל אלוורה:
• צמח אלוורה ידוע בסגולות ריפוי, הרגעה והקלה באדמומיות וגירוי של העור הנגרמים לרוב ע"י חשיפה רבה לשמש או מעקיצות מחרקים שונים, כוויות קלות
• מריחה ג'ל האלוורה על העור מסייעת בהפחתת האדמומיות, מעניקה תחושת קרירות נעימה ומרגיעה את העור
• ייחודי, טבעי לטיפוח אינטנסיבי
• אינו מכיל: מלחים- SLS, פורמלדהיד, סולפטים למיניהם, פרבנים.
• מועשר בתמציות אלוורה ושמנים טבעיים להרגעת העור. מעולה לבעלי עור רגיש

תכולה: 125 מ"ל
מכיל: 96% אלוורה

הוראות שימוש: יש למרוח כמות מעטה על העור לעסות בתנועות סיבוביות עדינות עד לספיגה מלאה, ניתן לשימוש מספר פעמים ביום.

• לא נוסה על בעלי חיים.
• ללא רכיבים מן החי.
• ידידותי לסביבה.
• ברישיון משרד הבריאות.

מחיר: 19

אומגה 3

אומגה 3

100 כמוסות רכות

אומגה 3 הוא שם כללי למספר חומצות שומן חיוניות. הן נקראות “חיוניות” משום שהגוף אינו יודע לייצר אותן בעצמו ולכן חיוני עבורו לקבל אספקה נאותה וסדירה שלהן דרך המזון או תוספי תזונה.

מומלץ לשמור בקירור לאחר הפתיחה.

מה מיוחד באומגה 3 של ברא?

 • מכיל את חומצות השומן החיוניות EPA ו- DHA ממקור דגי
 • עומד בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם

 

כל כמוסה מכילה:

שם הרכיב: כמות הרכיב בטבליה (מ”ג)
EPA 400
DHA 200
סה”כ אומגה 3 600

 

אופן השימוש:

2-5 כמוסות ביום על בטן ריקה, עם שתיה.

ניתן לנקב כמוסה ולסחוט את תכולתה לתוך משקה קר או פושר.

 

רכיבים:

שמן דגים, כמוסה (ג’לטין, גליצרין, מים), תערובת טוקופרולים (נוגד חמצון).

מחיר: 139
מחיר מבצע: 129

מגנזיום ביסגליצינט.

מגנזיום ביסגליצינט.
ספיגה משופרת בעלת זמינות ביולוגית גבוהה

נמצא במחקרים מסייע להחלמה של שרירים תפוסים, איזון הורמונלי, רוגע ושינה טובה

אופן השימוש:
1-2 כמוסות ביום עם שתייה.
180 כמוסות.
150 מ"ג בכל כמוסה
כשר בד”ץ העדה החרדית ירושלים
מחיר: 139
מחיר מבצע: 119

אבץ פיקולנט.

אבץ פיקולנט.

60 טבליות למציצה, אבץ פיקולינאט בתוספת ויטמין C בטעם תות רכיבים: סורביטול (ממתיק ) ,חומצה אסקורבית (ויטמין  C אבץ פיקולינט ,מלטודקסטרין , אבקת טעם תות , מגנזיום סטיארט ( מונע התגיישות ), אינולין , סוכרלוז (ממתיק ).

כל טבליה מכילה:
5.4 מ"ג אבץ 
42 מ"ג ויטמין C
מחיר: 65

שמן מרולה

שמן מרולה

שמן מרולה 100% לא מזוקק, באיכות קוסמטיקה מובחרת.

מוצף בנוגדי חמצון אשר מחזיקים בעוצמה חשובה בהם לחזק את ייצור הקולגן והאלסטין בתאי העור. (נמצא כמעכב את האינזים שמפרק  את הקולגן קולגנאז (collagenase) ובכך מעכב את תהליך ההזדקנות הטבעית של העור)

 ויטמין E מזרז את התחדשות העור ומשפר את הלחות, הגמישות ואת האיזון של העור. ויטמין A מקדם את התחדשות תאי העור, מסייע בהשמרה על רמת חומציות יציבה, ומצייד לקוחותינו עם גוון עור מאוזן, מרקם רך, ופחות קמטים וצלקות.

מכיל חומצות שומן מועילות, כולל חומצה אולאית (אומגה 9), חומצה לינולאית (אומגה 6), חומצה אלפא-לינולאית (אומגה 3), חומצה סטארית וחומצה פלמיטית, מספקות לחות לעור תוך שיפור קליטה. פוליפנולים שלנו מסייעים להגן על העור מפני זיהום, קרני שמש .וקרינה, ובו זמנית מבהירים את גוון העור. שמן זה גם מספק הגנה טבעית מפני בקטריה ואינו מגרה

 • מאושר כשרות
 • אורגני עם תעודות
 • מיוצר וגודל בישראל
 • מפוקח ע"י משרד הבריאות
 • מאושר ע"י הFDA
 • טבעוני
 • לא אלרגני
 • טכנולוגיה מוגנת בפטנט

 
תחקיר שנעשה על השמן במרכז לרפואת הרמב"ם

הוראות שימוש
טפטפו מספר טיפות של השמן על הפנים, צוואר ושיער ועסו בעדינות.
שמן המרולה שלנו נספג בקלות בעור, ואינו משאיר תחושה שומנית. תוכלו למרוח אותו גם לפני האיפור, כסרום או לאחר קרם לחות.

השמן נשמר לאורך זמן וניתן לשימוש תוך 24 חודשים מרגע הפתיחה. אנו ממליצים לשמור אותו בטמפרטורת החדר, באריזה המקורית.

שימו לב:
שמן המרולה של MarulaLab נבדק ונמצא להיות היפואלרגני. יש לבדוק רגישות על ידי מריחה של טיפה של השמן. במקרה של תגובה אלרגית, הפסיקו את השימוש והתייעצו עם רופא.
מחיר: 270
מחיר מבצע: 255

אבקה

אבקה

מולטי נוטריאנט מושלם מהטבע שכולל ויטמינים, מינרלים, 17 חומצות אמינו וסיבים תזונתיים

נוגדי חמצון, אנטיבקטריאלית ואנטי פטרייתית. לפי כתב העת האמריקאי של החברה הכימית, צריכה של מרולה שלנו תפחית באופן דרמטי את הכולסטרול הרע (LDL) ותעזור למנוע מחלות כלי דם כמו טרשת עורקים. כל הטוב הזה מגיע בכפית אחת מדי יום עם אפס כולסטרול

 

 ערכים תזונתיים

Energy (kcal) 336.00

Protein (gr)  7.86

Dietary Fiber (gr)       39.50

Vitamins per container

Vit. C (mg)               1,890.00

Vit. A (mg)         0.85

Vit. B1 (mg)             0.36

Vit. B2 (mg)              0.58

Vit. B3 (mg)              5.56

Vit. B5 (mg)              0.54

Vit. B6 (mg)              0.54

Vit. B12 (µg)             0.79

Vit. E (mg)                4.58

Vit. K (µg)                40.26

Minerals per container

Potassium (K) 3831 mg

Calcium (Ca) 400 mg

Magnesium (Mg) 290 mg

Iron (Fe) 30 mg

Tot Polyphenols (gr)   4.13

Quercetin (mg)          52.8

 

 

מכיל 160 גרם

 100% אבקת פירות מרולה יבשה מופק מ 3 ק"ג של פירות טריים.

אופן שימוש מומלץ

כף אחת ביום

מחיר: 187
מחיר מבצע: 177

סידן עם ויטמין K ו- D

סידן עם ויטמין K ו- D

תוסף הסידן הראשון בישראל בצורת גרגירים נמסים וטעימים

כל מנה מכילה 500 מ"ג סידן ציטראט איכותי יחד עם ויטמין די בריכוז של 1000 יחב"ל וויטמין K2 בכל מנה.

ניתן לשלב אותו בקלות בכל סוג מזון, כולל מוצרי חלב, כריכים, ממרחים ועוד.

סידן ציטראט נספג בצורה יעילה ללא הפרעה מסוגי מזון שונים, השילוב עם ויטמין די בריכוז 1000 יחב"ל משפר את הספיגה ומעניק לנו עוד מקור לויטמין חיוני זה.

הספיגה של המוצר בגרגירים המתמוססים בלעיסה / בליעה היא איכותית יותר וקלה לעיכול גם למנותחי תת ספיגה.

כל מיכל מכיל 210 גרם = 60 מנות לשימוש.
כפית מידה של 3.5 גר' מצורפת במיכל.

לצריכה מעבר למנה 1 ביום מומלץ להיוועץ ברופא לפי בדיקות הדם שלכם.

קלצימקס כמו כל מוצרי חברת בריאמקס, מיוצר בישראל, והינו פיתוח חדשני עולמי של חברת בריאמקס

מיוצר במפעל ברשיון משרד הבריאות, כשרות בדץ העדה החרדית.

מחיר: 119
מחיר מבצע: 99

פיט שייפ - FIT SHAPE

פיט שייפ - FIT SHAPE

חילוף חומרים, איזון משקל וסוכר  

מיוצר בטכנולוגיית  אולטרא-סוניק בגרסה נוזלית, מכילה ריכוז גבוה של חומרים פעילים,  בעלי שיעור ספיגה מקסימלי, ללא תלות במערכת העיכול.

 

פורמולה ייחודית מרוכזת מרכיבים שנמצאו במחקרים כיעילים בתהליכים של

איזון משקל ורמות סוכר, הגברת קצב חילוף חומרים ואיזון בלוטת התריס, תחושת שובע והפחתת החשק למתוק .

 

רכיבים :

תה ירוק

תמר הינדי (גרסיניה קמבוג'ה)

תה ירוק

 אשווגנדה,

 ליקוריץ,

לענת יהודה , 

רודיולה ,

גדילן ,

ג'ימנמה ,

מורינגה ,

 זנגויל ,

תמצית אצת למינריה ,

שן ארי , 

ארטישוק ,

מלון מר ,

אורגנו ,

רוזמרין ,

קורנית ,

קינמון ,

ויטמין סי ,

ויטמין בי-1 , ויטמין בי-2 , ויטמין בי-6 , ויטמין בי-12 , ביוטין , מתיל-פולאט ,

יוד (מופק מאצת למינריה)

 

 

פעילות :

מטבוליזם (חילוף חומרים) – לקוי .

חילוף חומרים הינו תהליך בגוף בו נקלט המזון ומומר להפקת אנרגיה ואבני יסוד לבניית תאים . אנרגיה זו משמשת לבניית תאים , איחסון במאגר זמינות בתא , פירוק החומרים הנקלטים בתאים והרחקת החומרים הלא רצויים .

חילוף החומרים מתבצע על ידי מספר רב של ריאקציות  כימיות .

חילוף חומרים תקין הינו איזון בין פירוק החומרים הנקלטים מפורק לחלקיקים קטנים לאבני יסוד שונים ( קטבוליזם ) תוך שיחרור אנרגיה , והשימוש בהם לבניית תאים בגוף ( אנבוליזם ) באופן תקין .

בעייה מטבולית ,  עלולה לגרום לצבירה של רעלנים בגוף , תפקוד לקוי של כלל המערכות בגוף , זרימת דם לקויה , הצטברות של תאי שומן עודפים .

רכיבים בפורמולה שנמצאו במחקרים כיעילים - תה ירוק , גרסיניה , אשווגנדה,  רודיולה , תמצית אצת למינריה  ויטמין סי , ויטמין בי-1 , ויטמין בי-2 , ויטמין בי-6 , ויטמין בי-12 , ביוטין , אל-מתיל-פולאט , יוד

 

הפרעות במערכת עיכול .

מערכת העיכול אחראית על קליטת המזון , פירוקו לרכיבים תזונתיים וספיגתם בגוף לצורף פעילות תקינה של כלל המערכות בגוף ופינוי הפסולת ורעלים מיותרים .

תהליך הפירוק הכימי של המזון נעשה על ידי הפרשת מיצי קיבה ,  נוזל המרה , מיצי לבלב ואינזמי עיכול .

בעיות עיכול עלולות להגרם ממספר רב של ליקויים כמו הפרעה בפרשת מיצי עיכול , טפילי מעיים , אמבות , קנדידה וכ'ו .

רכיבים בפורמולה שנמצאו במחקרים כיעילים - לענת יהודה ,  רודיולה, מורינגה , זנגויל , תמצית אצת למינריה , אורגנו , רוזמרין , קורנית , קינמון , ויטמין סי.

 

 

 

חוסר איזון בפעילות של בלוטת התריס .

בלוטת התריס אחראית לייצור שני הורמונים , תירוקסין  וטריודותירונין , המועברים בדם לכל הרקמות בגוף . הורמונים אלו מסייעים לתפקוד הלב , המוח והשרירים . הורמונים אלו מאפשרים לגוף לניצול אנרגתי ושמירת חום הגוף .

פעילות לא סדירה של בלוטת התריס עלול לגרום להאטה משמעותית בחילוף חומרים , עייפות כרונית וחולשה כללית .

רכיבים בפורמולה שנמצאו במחקרים כיעילים - אשווגנדה , תמצית ליקוריץ , גדילן , ג'ימנמה , מורינגה , זנגויל , תמצית אצת למינריה , שן ארי ,  קורנית , ויטמין סי , ויטמין בי-1 , ויטמין בי-2 , ויטמין בי-6 , ויטמין בי-12 , ביוטין , אל-מתיל-פולאט , יוד

 

פעילות כבד .

ישנו קשר ישיר בין תפקוד כבד לתסמונת מטבולית . הכבד הינו האיבר הפנימי בגוף האחראי על מגוון תפקודי מערכות בגוף .

כבד שומני הינה המחלת  כבד השכיחה ביותר בעולם המערבי .

תמיכה בפיעלות כבד תקינה  עשויה לסייע למניעת אגירת תאי שומן בגוף , איזון רמת  הסוכר בדם , הפרשת מיצי עיכול וכ'ו .

רכיבים בפורמולה שנמצאו במחקרים כיעילים - תמצית ליקוריץ, גדילן, מורינגה , זנגויל , שן ארי

 

הצטברות רעלים ורדיקלים חופשיים .

 רדיקלים חופשיים הינו מצב שלאטומים ומולקולות שונות  לא מזווגים . הרדיקלים החופשיים ישאפו תמיד להשלים את החסר או להצטרף למולקולה אחרת . חוסר איזון זה הוא גורם משמעותי בהפרת האיזון של מערכות שלמות בגוף .

רדיקלים חופשיים עלולים לגרום לבעיות אוטואמוניות קשות . מספר קטן של רדיקלים חופשיים יכול לגרום לשיבוש מעמעותי ועד לכדי כך שמערכת החיסון תשתבש ותתקוף מערכות שלמות ללא שליטה .

ניקוי רעלים וניטרול רדיקלים חופשיים הינו הכרחי למטבוליזם תקין .

 

רכיבים בפורמולה שנמצאו במחקרים כיעילים - תה ירוק, אשווגנדה , תמצית ליקוריץ ,  רודיולה , ג'ימנמה , מורינגה , זנגויל , תמצית אצת למינריה , שן ארי ,  ויטמין סי ,

 

חשק למתוק ואכילה ריגשית.

קיימות סיבות פיזיולוגיות  רבות להשפעה על חשק לתזונה מתוקה כגון עייפות , חוסר בשעות שינה , לחץ נפשי חוסרים בויטמינים ומינרלים  .

סוכרים משמשת לקבלת אנרגיה זמינה ומיידית .

רכיבים בפורמולה שנמצאו במחקרים כיעילים - תה ירוק , גרסיניה , אשווגנדה ,  לענת יהודה, ג'ימנמה , זנגויל , שן ארי ,  ארטישוק , מלון מר , אורגנו , רוזמרין , קינמון , ויטמין סי .

המידע מבוסס על פרמקופיאות מקובלות ומחקרים קליניים .

 

כשרות – בד"ץ העדה החרדית ירושלים

 

אזהרות והתוויות

 • לא מומלץ לנשים בהיריון וילדים עד גיל 12.
 • אין להשתמש במוצר כמעורר  .
 • לא מומלץ לאנשים הצורכים מזונות או תרופות  המכילים קפאין .
 • אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים , יש להיוועץ ברופא .
 • להרחיק מהישג ידם של ילדים
 • יש להמנע מצריכת המוצר באם ידוע רגישות לאחד או יותר מהרכיבים בפורמולה .

אין לראות במידע המופיע המלצה או התוויה רפואית  וכן אין לעשות כל שימוש על מנת להמנע מטיפול תרופתי כל שהוא .

 

 

שירות לקוחות  :  0515455205

972515455205   WhatsApp:  

עלון PDF להורדה


 

מחיר: 139

קוורציטין - 90 כמוסות - 250 מ"ג

קוורציטין - 90 כמוסות - 250 מ"ג

,מחזק מערכת חיסון, נוגד אלרגיה, נוגד חמצון, נוגד דלקת


סרטון הדרכה ממטפל מקצועי על המוצר 


מניעה וטיפול ערמונית מוגדלת (פרוסטטה)


השפעה נוגדת אלרגיה-
 אסתמה, נזלת אלרגית, קדחת השחת, אטופיק דרמטיטיס קוצר נשימה ו/או גרד חזק,אדמומיות ותחושת חום

  

הפחתת סיכון למחלות לב, כלי דם ושבץ-   יכולת נוגדת חימצון חזקה בסביבה מימית מפחיתה חימצון של כולסטרול בזרם הדם ואת שקיעתו בכלי הדם וכך מונע טרשת עורקים. יכולת נוגדת דלקת חזקה מפחיתה דלקת בכלי הדם אשר מהווה גורם משמעותי לטרשת עורקים. יכולת נוגדת צימוד טסיות מפחיתה סיכון להצטברות קרישי דם.מניעת חימצון ודלקת בכלי הדם משפרת את גמישות כלי הדם וזרימת הדם בתוכם.

 

מניעה וטיפול בסרטן לרבות פרוסטטה- בעל יכולת למנוע התחלקות והתרבות של תאים סרטניים והגברה של אפופטוזיס (מוות תאי מתוכנן) של תאי סרטן. בנוסף תהליכי חימצון ודלקת נחשבים כגורמים משמעותיים לסרטן ובשל יכולתו העוצמתית להפחית תהליכים אלו ,יעיל במניעה וטיפול של סרטן הפרוסטטה על די יכולתו לבלום את פעילות טסטוסטרון על תאי סרטן פרוסטטה שמגיבים לו.


 מיחזור ויטמינים  סי + אי - אחד התפקידים של ויטמינים אלו הוא לנטרל רדיקלים חופשיים. לאחר שהם מנטרלים רדיקלים , הם מתחמצנים ונהיים לרדיקלים חופשיים בעצמם. קוורצטין ממחזר אותם בחזרה וומגביר את פעילותם מחד ומאידך מפחית עומס חימצוני.

 

מניעה וטיפול של סינוסיטיס וברונכיטיס- על ידי פעילות נוגדת דלקת ופעילות תומכת במערכת החיסון כנגד חיידקים ווירוסים.

 

מניעה וטיפול בדלקת כרונית לא זיהומית של הפרוסטטה- על די פעילות נוגדת דלקת שמפחיתה מתווכים דלקתיים כמו אינטרלוקין 6, TNF ו- COX.

 

מניעה וטיפול בקטרקט- מבנה החלבון בעדשת העין בנוי באופן שגורם לעדשה להיות שקופה. תהליכים מוגברים של חימצון חלבונים בעדשה גורם לשינוי במבנה החלבון שגורם לעדשה להיות עכורה, יכולתו נוגדת החימצון החזקה של
   קוורצטין מפחיתה סיכון זה

תכולה: 90 כמוסות של 250 מ"ג.


מינון: 1-2 כמוסות ביום


אתר היצרן   moresup.com

מחיר: 99
מחיר מבצע: 90
logo בניית אתרים